nasiona marihuany

Netflix, HBO GO, ETC.: Co teraz oglądasz? Co polecasz obejrzeć?

Wyszukiwarka Forumowa:

pillowman

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
59
Buchów
40
Jak ktos lubi klimat zombie to polecam Kingdom na Netflixie. Moim skromnym zdaniem lepszy od The Walking Dead.
 

Kacperro

Member
Rejestracja
Sty 19, 2020
Postów
12
Buchów
0
"The outsider" na HBO go. Coś jak "true detective" z klimatem Kinga.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Kolezko sprawdzaj z łaski swojej co bylo chociaz strone wczesniej polecane, ok?
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
Na netflix wjechał ostatnio Fanatyk, czyli adaptacja wszystkim znanej copypasty o fanatyku wędkarstwa. Całkiem ciekawa produkcja, pokazuje ta paste w zupełne nowym świetle.

https://www.netflix.com/title/81232964

Z nowości pojawił się tez drugi sezon Narcos Meksyk, dzisiaj mam zamiar do niego podejść.

No i pytanie do oglądających Homeland. Jak wrażenia po pierwszym odcinku? Jak dla mnie mega interesująca się zapowiada finał.
 
Z

z\G/esio

Guest
Polecam serial animowany dla dorosłych Paradise PD. Kreskówka jest nieźle poryta a Polski dubbing wymiata. Najlepszy jest komendant któremu głos podkłada Tomasz Dedek :) W piątek ma być premiera drugiej serii.

3.jpg
 
Z

z\G/esio

Guest
Polecam włoski film Ultras. Wczoraj obejrzałem dwa pierwsze odcinki serialu dokumentalnego Pandemia. I pomyśleć, że jeszcze w zeszłym roku obawiali się pandemii świńskiej grypy a tu ***, nagle rok później mamy atak koronawirusa...
 
Ostatnia edycja:

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
Lekko niedo***ana norweska inspiracja czarnym lustrem. Miło się ogląda, 6 krótkich odcinków można łyknąć na raz.

 
O

OdcieńZieleni

Guest
Obejrzałem właśnie „Odwal się od kotów, polowanie na internetowego mordercę” fajnie zrobiony miniserial oparty na autentycznych wydarzeniach, zrobiła na mnie wrażenie ta produkcja, polecam
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,160
Buchów
20,981
Odznaki
2
Bez urazy ale to największe gówno jakie widziałem w przeciągu ostatnich kilku lat

Jak to wspólnie oceniliśmy z kobietą: straciliśmy 1.5h godziny z życia
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
Bez urazy ale to największe gówno jakie widziałem w przeciągu ostatnich kilku lat

Jak to wspólnie oceniliśmy z kobietą: straciliśmy 1.5h godziny z życia

W sumie jedyny pozytywny aspekt tego filmu to cycki tej blondyneczki z rodzinkaPL :sunny:
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Te sceny gore jeszcze całkiem sprawnie wyszły. Ale cała reszta to masakra xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół