nasiona marihuany

Netflix, HBO GO, ETC.: Co teraz oglądasz? Co polecasz obejrzeć?

Wyszukiwarka Forumowa:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Nie, no z tymi 3 sezonami żartowałem. Vikingowie mi się podobały od początku do końca, ale wiadomo co kto lubi..........
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] 8my sezon to masakra ,o moj boze srednia moja twd 8go sezonu to 1 odc na 2 tyg i to nie na raz .
no ale nie spolierujmy :D

se sciagle the stranger things ?! s1-s3 i kiedys obejrze
poki co weeds ogladam bo nie nozy 25 min odcinek spoko ,no i o trawce
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
The Walking Dead sezony 1-3 super, 4-5 dobre, 6-8 pazdzierz na maksa, z przyzwyczajenia obejrzalem przewijajac polowe, idzie na dno ten serial.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
zaczynales wogole the walking dead? Pytam pijac do trzech sezonow na rozkrecenie serialu, co w tym wypadku zajelo (wg mnie) z 7 :)

Z twd nie jest tak do końca, trzeba wziąć pod uwagę jaką ewolucję przeszedł ten serial na przestrzeni lat. Z horroru w dramat społeczny z elementami sensacji. Zgodzę się, że serial płynie po konkretnej sinusoidzie, miał lepsze i gorsze momenty (a wręcz całe sezony), ale nie można powiedzieć, że pierwsze 7 sezonów to syf i dopiero w 8 się rozkręcił. Zwłaszcza, że cała linia czasu, każdy odcinek jest potrzeby do zrozumienia aktualnej sytuacji w serialu :D
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
lecz jednakze myslalem ze skoncza serie na ostatnim szonie , lecz shjow must go on ( $$$$ )
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] 8my sezon to masakra ,o moj boze srednia moja twd 8go sezonu to 1 odc na 2 tyg i to nie na raz .
no ale nie spolierujmy :D

se sciagle the stranger things ?! s1-s3 i kiedys obejrze
poki co weeds ogladam bo nie nozy 25 min odcinek spoko ,no i o trawce

Pierwszy sezon oglądałem drugiego juz nie bo nie moge sciagnac zawiesilem sie na 43% i dupa od tygodnia.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ja z the pirate bay sciaglem jakie 2 lata temu i sobie tylko na ssd przerzucilem a tak to lezało ,ale powinno byc dalej
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Z twd nie jest tak do końca, trzeba wziąć pod uwagę jaką ewolucję przeszedł ten serial na przestrzeni lat. Z horroru w dramat społeczny z elementami sensacji. Zgodzę się, że serial płynie po konkretnej sinusoidzie, miał lepsze i gorsze momenty (a wręcz całe sezony), ale nie można powiedzieć, że pierwsze 7 sezonów to syf i dopiero w 8 się rozkręcił. Zwłaszcza, że cała linia czasu, każdy odcinek jest potrzeby do zrozumienia aktualnej sytuacji w serialu :D

No masz racje - nie mozna powiedziec, ze wszystkie sa chu**we i nie do konca jest tak jak napisalem, ze sie rozkrecal i teraz jest sa***iscie. Ostatnie sezony super wg mnie w porownaniu do wczesniejszych dramatow i przegadanych calych odcinkow, ale jest tak jak piszesz - mial lepsze i gorsze odcinki, niektore sezony nie nadaja sie do ogladania...
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,160
Buchów
20,981
Odznaki
2
Byłem maniakiem walking dead . . . pierwsze 5 sezonów ogladnałem kilka razy . . . jak pojawił sie Negan i spólka jakos cały genialny klimat wyparował i przestałem ogladać . . .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Właśnie Avengers Endgame się w torrentach pojawiło, już ściągam i zara odpalam :)
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Aktualnie oglądam trzeci sezon Vikings/Wikingowie. Długo zwlekałem z tym serialem i to był mój błąd! Jest godny polecenia i dostępny na Netflixie.

Petarda serial jak dla mnie teraz katuje Knightfall też fajny jak ktoś lubi takie klimaty.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Kilka dni temu mial premiere 3 sezon Glow. Dla mnie serial nawet ok, nie ma efektu wow, ale ja tam lubie patrzec na filmy, ktore oddaja klimat lat minionych ('80).

Ktos cos widzial ciekawego w ostatnim czasie? Jakies premiery mnie ominely w ostatnich tygodniach?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Koncze The Terror, jest ok, tylko ten stwor co ich atakuje zrobiony jak przy technologii z lat 80, az sie dziwie ze Ridley Scott to wyprodukowal, poza tym fabula ciekawa i w duzej mierze na prawdziwych wydarzeniach oparta.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Koncze The Terror, jest ok, tylko ten stwor co ich atakuje zrobiony jak przy technologii z lat 80, az sie dziwie ze Ridley Scott to wyprodukowal, poza tym fabula ciekawa i w duzej mierze na prawdziwych wydarzeniach oparta.

Obadalbym, ale na amazonie leci - to juz drugi na liscie do obejrzenia na tej platformie. Przerobie cos jeszcze na netflixie i wroce do niego, dzieki.

Co do efektow specjalnych to mam wrazenie, ze sa mocno slabe odkad upowszechnila sie technologia 3d - kreca tak, ze na normalnym tv ciezko ogladac, w kilku produkcjach mnie to juz wk,***ia, jqkbysmy sie cofneli w kinematografii o 15 lat. Dobrze, ze nie jest to najwazniejszy aspekt filmu/serialu, ale niesmak pozostal.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół