nasiona marihuany

Netflix, HBO GO, ETC.: Co teraz oglądasz? Co polecasz obejrzeć?

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 80839

Guest
"W środę 30 grudnia fani hitowej produkcji stacji History rozpoczęli ostatnią podróż z jej bohaterami. Finałowe odcinki 6. sezonu w Stanach Zjednoczonych zadebiutują na wyłączność na platformie Amazon Prime Video, ale polscy widzowie powinni ich szukać w innych miejscach (na wspomnianym już kanale History oraz w serwisie Netflix). Dlatego też nie dostaną od razu pełnego sezonu, tylko będą otrzymywać: po trzy odcinki dziennie na History począwszy od 30 grudnia oraz nowe epizody 31 grudnia i 3 stycznia na Netflix Polska. Ich łączna liczba wyniesie dziesięć."

 
U

Usunięty 80839

Guest
Temat trochę zamarł. Oglądacie ostatnio coś ciekawego? Mnie 30 srebrników jakoś specjalnie nie wciągło. Aktualnie jestem po 4 odcinkach Lupin na N. Całkiem spoko serial, chociaż jest momentami jakby zleksza uproszczony, jakby "bajkowy" ;) No chyba, że akcja miała tak szybko iść i taki był zamysł scenarzystów...
Wikingów całkiem spoko zakończyli. Ciekawe jak wypadnie ten wzorowany serial Netflixa o podobnej tematyce...
Mam w posiadaniu pierwsze dwa odcinki 3-sezonu American Gods. Poprzednie trzymały dobry poziom. Ciekawe jak będzie tym razem...

 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Temat trochę zamarł. Oglądacie ostatnio coś ciekawego? Mnie 30 srebrników jakoś specjalnie nie wciągło. Aktualnie jestem po 4 odcinkach Lupin na N. Całkiem spoko serial, chociaż jest momentami jakby zleksza uproszczony, jakby "bajkowy" ;) No chyba, że akcja miała tak szybko iść i taki był zamysł scenarzystów...
Wikingów całkiem spoko zakończyli. Ciekawe jak wypadnie ten wzorowany serial Netflixa o podobnej tematyce...
Mam w posiadaniu pierwsze dwa odcinki 3-sezonu American Gods. Poprzednie trzymały dobry poziom. Ciekawe jak będzie tym razem...

Polecam od siebie
7184284_6.jpg
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,079
Buchów
9,648
Odznaki
10
Dopiero co skończyłem po raz pierwszy oglądać Ricka i Mority'ego - za***iste xD Teraz leci czwarty sezon Big Mouth - beka w ch*j :D
Po dwóch azjatyckich serialach (Alice in Boarderland i Sweet Home) oraz czwartym sezonie Sabriny z braku laku oglądam Cobra Kai. W sumie pomysł na powrót do postaci z Karate Kid po ilu, 30 latach?, jest całkiem spoko.

A z nahajpowanych serial toi Wychowane przez wilki znudziły mnie już podczas pierwszego odcinka i odpuściłem.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,079
Buchów
9,648
Odznaki
10
Przez to, że My Hero Akademia pojawiło się na Netfliksie jestem teraz na czwartym sezonie tego animu (dwa są na N) xD

Dopiero co też obejrzałem Siły Kosmiczne - dobre to!
 
U

Usunięty 80839

Guest
Najlepszy serial na Netflix to Chłopaki z Baraków i tyle w temacie ?
Na N trzeba czytać napisy i nie ogląda się tak fajnie jak na comedy central z lektorem (pierwsze sezony). Teraz w ogóle to zrobili z tego kreskówkę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół