nasiona marihuany

Netflix, HBO GO, ETC.: Co teraz oglądasz? Co polecasz obejrzeć?

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
Zaczałem wczoraj oglądac DARK - poki co bardzo dobre . . .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Dark jest spoko.

Za 3 miechy Stranger Things nowy sezon wychodzi.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,044
Odznaki
4
Dark czekam na kolejne odcinki - wie ktoś kiedy mają być?
Na początku trudno było się przyzwyczaić do tego pięknego języka ale zainteresował mnie na tyle, że później wydawało mi się, że dodaje klimatu nawet hehe


Po Peaky chyba Russian Doll obczaję bo już kilka osób z forum i nie tylko polecało.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,452
Odznaki
2
Dark rzeczywiście bdobry serial. Też POLECAM.

Zdjęcia do drugiej serii Dark rozpoczęły się dopiero 25 czerwca 2018. Trzeba czekać...
Nowy sezon będzie zawierał osiem godzinnych odcinków.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Z kolei ja czekam na kolejny odcinek "Sacred Games", po***ane gówno. :D
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Więc to jest tak, że po obejrzeniu kilku seriali chciałbym się o nich wypowiedzieć

1. Tytani. Jako, iż bardziej przepadam za Marvelem to nie pogardzę również światem DC Comic, byłem z nim zaznajomiony już wcześniej bo czytałem w dzieciństwie komiksy to naszła mnie chęć na obejrzenie tegóż oto serialu.
No i się mocno zawiodłem.
Budżet to najmniejszy problem bo wieje tanizną i kiczem. Postać Cyborga to jakiś żart i to bardzo słaby żart, odcinki kończące się scenami akcji i w następnym odcinku już początkowa scena zupełnie wyjęta z przysłowiowej dupy i zupełnie nie związana z poprzednią akcją, większość odcinków nastawiona na to, jak oni się wszyscy poznali lub jak się stali tytanami a akcji jakoś niewiele, starfire zrobiona na dziwkę, ogólnie jedno wielkie fuj. Muszę się zastanowić czy podejść do drugiego sezonu w ogóle
2. Umbrella academy.
No i tutaj już jest super, aż chce się oglądać, adoptowane rodzeństwo z ponadludzkimi mocami musi rozwiązać zagadkę związaną z apokalipsą na świecie i oczywiście do niej nie dopuścić. Ciekawe, wciągające odcinki, fajni aktorzy dobrze odgrywający swoje role, w późniejszych odcinkach sezonu zaczyna się robić lekko przewidywalny ale w dalszym ciągu ciekawy. Bardzo polecam
3. Rozczarowani
Tutaj może z przymrużeniem oka ale o to chodzi bo lekkie oderwanie od wszystkiego, polecam ze względu na za***iste teksty bohaterów, za***istą animację i ciekawostką jest fakt, że narysował to wszystko Matt Groening czyli rysownik i autor Simpsonów. Idzie się uśmiać - i to uśmiać przez duże 'U' a nie tylko podciągnąć lekko kąciki ust do góry. Polecam szczególnie w chwili gdy złapiecie doła bo to nietypowy i oryginalny humor oraz zabawne scenki które powodują salwy uniesień :)
to tyle heh
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Nie Netfilx, ale po obejrzeniu pierwszego odcinka wyglada na naprawde dobry polski serial z 2018 - "Kruk. Szepty slychac po zmroku".
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Jak dla mnie koniec umbrella academy był jakiś taki zły.

Ode mnie polece z serialami z motymem epidemii Helix,The Rain i Kingdom-naprawdę ciekawe seriale,z czego kingdom będzie miał swoją kontynuacje
Z filmów to Anihilacja na 100% tylko nie po bakaniu

Jak chcecie złapać niezłą schize to zjarajcie lolka i odpalcie ich film interaktywny czyli Czarne Lustro:Bandersnatch-bania poryta ekstremalnie
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
Świetny serial z BBC(u nas na HBO GO) który w Polsce raczej nie odbił się wielkim echem. Killing Eve - komedio-dramat w brytyjskim stylu z lekką nutą brutalności.

 
O

OdcieńZieleni

Guest
też nie netflix ale wciągnął mnie "westworld" kozak wg mnie, polecam.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
też nie netflix ale wciągnął mnie "westworld" kozak wg mnie, polecam.

West World petadra, tyle że znane od 3 lat :)

Coś nowego z Netflixa, ocenione wybitnie dobrze, właśnie ściągam, rzucę okiem wieczorem - "Love, Death & Robots"
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
Coś nowego z Netflixa, ocenione wybitnie dobrze, właśnie ściągam, rzucę okiem wieczorem - "Love, Death & Robots"

Obejrzałem dzisiaj całość, poryte wch*j że tak powiem. Godne polecenia. Najlepsze wg mnie 3 roboty, i dwa ostatnie.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
Przedwczoraj ogladnałem The Dirt - film o zespole Motley Crew - spoko film na faktach - dupy może nie urywa ale całość oglądnałem z duzą przyjemnością i zaciekawieniem . . . .
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Z kolei ja dałem się namówić Balladę o Busterze Scruggsie. Ciekawa interpretacja gatunku jakim jest western, skłonił mnie do wielu przemyśleń. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół