nasiona marihuany

Netflix, HBO GO, ETC.: Co teraz oglądasz? Co polecasz obejrzeć?

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Nie wiem czy już nie polecałem, koniecznie zobaczcie The Sinner! Ostatnio oglądałem Ruchome piaski i też całkiem spoko.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Czarnobyl co prawda na HBO ale też miałem polecić.
Dobry klimat. Warto zobaczyć.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Być może dziecinada ale wkrecilem się w Young justice, animowana bajka o młodej lidze sprawiedliwych.
fajna
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Ktos ogladal Stalkera? to dopiero psychologiczna ruska powiesc.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287

Produkcja HULU, dystrybucja w europie HBO. Ogólnie HBO coraz bardziej wg mnie wygrywa z netflixem, bo poza świetnymi produkcjami nie serwuje na siłę widzom homo propagandy.
 

Przemski

New member
Rejestracja
Cze 1, 2019
Postów
3
Buchów
0
Ostatnio na Netflix oglądałem BLOW, film z 2001r z Deppem, meega polecam :) najlepsza jest puenta na końcu
 

knsr420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2015
Postów
261
Buchów
10
Pustkę po Peaky Blinders najpierw zapełniłem rekomendowanym w bbc radio 2 serialem "Bodyguard". Produkcja brytyjska, sześć czy osiem odcinków. Serial opowiada o policjancie, weteranie wojennym, który zostaje osobistym ochroniarzem prowojennej minister spraw wewnętrznych. Konflikt interesów, wielka polityka, osobiste gierki. Świetnie napisany, trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej sceny.

Potem sięgnąłem po - znowu polecany w radio - serial Line of duty. Akcja toczy się brytyjskim wielkim mieście i opowiada o policjantach wydziału wewnęrznego, którzy biorą na celownik odnoszącego podejrzanie wiele sukcesów czarnoskórego policjanta. Okazuje się, że nie jest on tak kryształową postacią jak przystało na policjanta roku, ale umoczony jest w zupełnie inny sposób, niż możnaby podejrzewać. To w pierwszej serii. Drugą dopiero zacząłem :)

Jeśli brytyjskie kryminały to polecam serdecznie Broadchurch, który ma bardziej społeczny wymiar, a jeśli lubicie bardziej intelektualne klimaty retro: Endeavour.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,909
Odznaki
2
Czarnobyl jest bardzo dobry . . . ale nie jest na Netflixie . . . wogole netflix zdaniem wielu wielu osób zaczyna schodzić na psy
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Jeszcze nie widziałem, ale teraz z nowości na topie jest Swamp Thing, Good Omens i jak widzieliście film What We Do in the Shadows, to od niedawna serial jest dostępny. Jak ktoś coś z z tego obejrzy, to niech się podzieli opinią, ja nie bardzo mam teraz czas przed TV siedzieć.
 
Z

z\G/esio

Guest
Polecam miniserial Bad Blood na Netflix-ie. Pierwszy sezon jest bardziej oparty na faktach. Drugi bardziej fikcyjny, za to elegancko wkręca od samego początku.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
czarnobyl fajny ale strasznie "kuje" w uszy to że ukraińcy z takim angielskim akcentem mówią .
Oraz mogliby sie zdecydowac czy dawac same ukrainskie napisy ( np odc5 i tabliczki ) czy angielskie ( odc 5 i pokazana prypec)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Polecam miniserial Bad Blood na Netflix-ie. Pierwszy sezon jest bardziej oparty na faktach. Drugi bardziej fikcyjny, za to elegancko wkręca od samego początku.

Oglądałem nawet spoko. Lubie tego aktora po roli Trigga w Synach anarchii. Tearz zacząłem oglądać Happy. Fajny jest też Narcos Meksyk. Coś tam prawdy trochę jest o największej uprawie trawy na świecie.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Tego chyba nigdzie legalnie nie można zobaczyć, ale jest całkiem spoko. Jak podobała wam się Umbrella Academy to to też będzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół