nasiona marihuany

[OFFTOP] Grow Roku 2018

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
Wydzielę z tego wątek jakoś później. Nr 1 wydaje się ciekawy. Mam tylko 2 obawy:
1. koniec w tym samym czasie z wielu względów myślę, że może nie być najbardziej fortunnym rozwiązaniem. Termin ostateczny może być określony ale jeśli ktoś upora się wcześniej z zadaniem to wrzuca foto.

2. Najwięcej na krzaku też ciężkie do weryfikacji. Bo jak? Wagowo? To pozostawia taką niebezpieczną furtkę dla nieuczciwych graczy.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wydzielę z tego wątek jakoś później. Nr 1 wydaje się ciekawy. Mam tylko 2 obawy:
1. koniec w tym samym czasie z wielu względów myślę, że może nie być najbardziej fortunnym rozwiązaniem. Termin ostateczny może być określony ale jeśli ktoś upora się wcześniej z zadaniem to wrzuca foto.

2. Najwięcej na krzaku też ciężkie do weryfikacji. Bo jak? Wagowo? To pozostawia taką niebezpieczną furtkę dla nieuczciwych graczy.

1. Jasna sprawa, ze mozna zakonczyc wczesniej, zeby tylko byl deadline.
2. Najwiecej na krzaku liczone "na krzaku" - czyli trzeba jasno i klarownie pokazac na zywej roslinie ile jest sztuk.

Mozna tez zrobic glosowanie i forumowicze wybiora. Mozna zostawic decyzje niezawislemu żyri.

Jak ten pomysl podpasuje to moge porozsylac nasiona - np fatali white jest wdziecznym krzakiem i dealnym na konkurs
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Rzucę pare słów,otóż wielce dziękuję za nominacje bo sam to przeoczyłem i owy konkurs,troszku mnie mało na forumie ostatnimi czasy,ale cóż życie...
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
Ankiety ruszyły! Wybierzmy czempionów :)
Linki do ankiet (przypominam, że są one wielokrotnego wyboru):















 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Na siebie można głosować? o_O bo nie widzę wzmianki żadnej
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Cały dzień czekałem by zasiąść przed PC i zagłosować.
Zaczynamy. [MENTION=75024]delavega[/MENTION]

Ładnie to zorganizowałeś.
Buszki dla cb ;) <peace>
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
Dzięki! Gratulacje należą się całej ekipie adminów i moderatorów bo na backstage wszyscy uczestniczyli w organizacji.
Duże podziękowania również dla sponsorów, dzięki którym pula nagród jest naprawdę spora!
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
A proszę cię bardzo. Mordko.!!!
Czyli podziękować dla całego zespołu. :)
Brawo wy ^^ xd:zjarany:
Będzie grubo..
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
Siemka! Ludziska chyba nie każdy skumał ile jest kategorii w grow roku i nie wszędzie zagłosował. Przypominam, że mamy 5 kategorii - indoor, in mikro, in auto, in soilless oraz outdoor. Poniżej macie linki do wszystkich ankiet, są one wielokrotnego wyboru.

Chciałem też powiedzieć, że jest taka stara, niepisana zależność, którą Wam zdradzę - kto nie głosuje (a może) w haszowych konkursach ten ma małego beniza :pr:

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139688-GŁOSOWANIE-Grow-roku-INDOOR-2018

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139692-GŁOSOWANIE-Grow-roku-INDOOR-MIKRO-2018

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139691-GŁOSOWANIE-Grow-roku-INDOOR-AUTO-2018

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139690-GŁOSOWANIE-Grow-roku-INDOOR-SOILLESS-2018

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139693-GŁOSOWANIE-Grow-roku-OUTDOOR-2018

 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
mam pytanie co do wielokrotnego wyboru
czy siła głosu jest dzielona sprawiedliwie, jak mam jednego faworyta to dostaje 100%, dwóch to dostają po 50%, trzech to po 33%?
przyznaje się, że nie doczytałem i oddałem po jednym głosie
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Ja oddałem średnio po dwa głosy , niech Moc będzie z Wami i z fartem <coolpalacz>:bounce:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
mam pytanie co do wielokrotnego wyboru
czy siła głosu jest dzielona sprawiedliwie, jak mam jednego faworyta to dostaje 100%, dwóch to dostają po 50%, trzech to po 33%?
przyznaje się, że nie doczytałem i oddałem po jednym głosie

Nie, jest dzielona niesprawiedliwie. Głos to głos.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,878
Odznaki
4
Ostatnie godziny głosowania :)
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Głosy poszły i graty dla zwycięzców ! Choć moim zdaniem jak zwykle "faworyci" wygrają a czy zasłużenie? Tego już nie wiem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół