nasiona marihuany

[OFFTOP] Grow Roku 2018

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4


Tutaj można komentować, zadawać pytania i zgłaszać zażalenia i sugestie
;)
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Witam
Az dziwne ze dopiero teraz startuje taki konkurs..pozdrawiam.
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Ja mile zaskoczony :D szkoda tylko że pod koniec mało fot dawałem bo naprawdę było tlusto. Ale wiadomo bezpieczeństwo najważniejsze
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Mości Panie Delavego, ja nie wiem czy zasłużyłem na dodanie mojej fotorelki z af, ale bardzo dziękuję za wyróżnienie. Jestem mile zaskoczony. :D
Jeszcze raz dzięki.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie mysleliscie o dodaniu jeszcze jednej kategorii - niekonopnej? Grzybiarze i paprykarze byliby zachwyceni :]
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Nie mysleliscie o dodaniu jeszcze jednej kategorii - niekonopnej? Grzybiarze i paprykarze byliby zachwyceni :]

Jestem za i od razu zgłaszam swoją kandydaturę XD
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Odpowiadałem na sb to jeszcze tutaj dla jasności - forum Haszysz jest miejscem dyskusji konopnych. Wszystko dookoła to dodatek, otoczka. Nie umniejszam pozycji tych peryferiów bo miło, że można tu pogadać o wielu rzeczach i zainteresowania są szerokie.
Grow roku od początku dotyczyło i będzie dotyczyć w przyszłości uprawy marihuany. To duże przedsięwzięcie z dużą pulą nagród. Wyróżniamy tutaj tych, którzy dzielą się ze społecznością swoimi dokonaniami w tej właśnie kategorii.
Sam uprawiam dużo papryczek ale jestem na nie! Na inne rzeczy niż konopie nie ma miejsca w grow roku... co innego jakiś oddzielny konkurs. Słucham propozycji :)

Pozdrawiam
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Odpowiadałem na sb to jeszcze tutaj dla jasności - forum Haszysz jest miejscem dyskusji konopnych. Wszystko dookoła to dodatek, otoczka. Nie umniejszam pozycji tych peryferiów bo miło, że można tu pogadać o wielu rzeczach i zainteresowania są szerokie.
Grow roku od początku dotyczyło i będzie dotyczyć w przyszłości uprawy marihuany. To duże przedsięwzięcie z dużą pulą nagród. Wyróżniamy tutaj tych, którzy dzielą się ze społecznością swoimi dokonaniami w tej właśnie kategorii.
Sam uprawiam dużo papryczek ale jestem na nie! Na inne rzeczy niż konopie nie ma miejsca w grow roku... co innego jakiś oddzielny konkurs. Słucham propozycji :)

Pozdrawiam

Mozna odpowiedziec? Mozna. Dzieki senior delavega :)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Pewnie, że można! Również czekam <coolpalacz>

co innego jakiś oddzielny konkurs. Słucham propozycji :)

Zupełnie serio. Co do grzybów to nie jestem przekonany jakoś tak po prostu... ale jakiś papryczko contest - czemu nie? Wśród nas jest wielu fanów papryczek, sosów, przetworów no i uprawy rzecz jasna. Możemy coś pomyśleć. Lubię nieszablonowe formuły ;)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak papryki to i pomidory, sloneczniki i inne kartofle. Tylko to tak na jesien raczej ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jak papryki to i pomidory, sloneczniki i inne kartofle. Tylko to tak na jesien raczej ;)

...i tak właśnie zazwyczaj kończą się próby organizacji. Powodzenia w Kartofloolimpiadzie.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
...i tak właśnie zazwyczaj kończą się próby organizacji. Powodzenia w Kartofloolimpiadzie.

Panie, propozycji moze pasc multum, ale miejsce srednie, czas nie ten, poza tym tory tez byly zle. Jak cos wymysle to ci podesle propozycje :*
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Panie, propozycji moze pasc multum

Może paść, a może nie paść... jeden rabin powie, że może, drugi, że nie może. Ehhh co ja Ci będę gadał. Posty mogą szybko zmienić swoje miejsce na wydzielony wątek ale nie ma takiej potrzeby jak chce się tylko pouprawiać takie pogadanki bezcelowe :) Na temat czasu też się wypowiem. Zapewne wydaje Ci się, że to tak "dryzd, pi*d i jest konkurs". Jak wymyślisz to podeślij, chętnie porozmawiam ale o konkretach.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
"Odpowiadałem na sb to jeszcze tutaj dla jasności " :D

1. Okreslamy rowny start i donice docelowa. Wszyscy sadzimy to samo i konczymy w tym samym momencie. Wygrywa najwiecej na krzaku.
2. Najdziwniejsze ksztalty i wygibasy. Zglaszamy jeden owoc o niecodziennym wygladzie.

To tak na szybko
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół