nasiona marihuany

Nawozy

  • Autor wątku Usunięty 74888
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 74888

Guest
Co powiecie o zestawie nawozów Canna do gleby na out.Nadają się pod sezony,połautomaty,automaty?Czy może jakiejś innej firmy nawozy polecacie ?

Terra Vega 1L- nawóz do gleby, faza wzrostu.
Terra Flores 1L- nawóz do gleby, faza kwitnienia.
PK 13/14 1L- wzmacniacz kwitnienia.
Cannazym 1L- nawóz wzbogacający podłoże.
Rhizotonic 0,5L- dla bujnych korzeni.
Canna Boost 0,25L- stymulator kwitnienia
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Nadają się, ale nie widzę najmniejszego sensu inwestowania w drogie nawozy przy uprawie outdoor. Po za tym na out to raczej dużo lepiej się spisze jakiś granulat czy proszek do wymieszania z glebą, a nie płyn.
 
L

Lord of Old School

Guest
Na weg polecam biopon,a na flo substral burza kwiatów tanie i dają rade do tego
Pozdro
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Jeśli cię stać na takie nawozy by je lać na oucie to nie ma problemu, przy małej ilości roślin się opłaca .
 
R

rastahause

Guest
Nadać się nadają. Tylko ile to kasy trzeba wydać żeby to stosować na out moim zdaniem bez sensu lepiej coś tańszego sprawdzonego i rezultat będzie taki sam lub bardzo podobny.
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
Sadze w donicach i uzywam na wega azofoski i dolomitu ale flow daje zawsze plagron terra bloom i pk 13/14 kupuje banki 10 litrowe i wychodzi to w miare niedrogo a jestem zdania ze nawozy dedykowane to jednak sa zrobione pod rosline i daja najlepszy efekt
pozdrawian
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,219
Buchów
1,559
Jak gleba hujowa na spocie to trza albo wymieniać glebę. Albo dawać drogie nawozy co jak pogoda pozwoli, to pomogą a jak nie to h*j dadzą.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Ja zawsze na weg używam gnojówki z pokrzyw,tani naturalny nawóz,na flo bioblomy,top masy.
 

Grummy

Member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
9
Buchów
0
Na outdoor nie ma sensu wydawać kasy na drogie nawozy bo jak roślinki się ładnie rozrosną będą ich sporo potrzebować.
Najlepiej na weg kupić biohumusa i nim podlewać, jest tani i stosunkowo dobry. Na flo można podać dziewczynkom planton K albo jakiś granulat z wysoką zawartością fosforu i potasu, sypniesz takim raz i masz spokój z nawożeniem przez co najmniej 2 tyg więc na out jest idealny.
 

Shawer666

New member
Rejestracja
Lut 2, 2019
Postów
2
Buchów
0
Ja użuwam nawozów z canny i dla mnie to Noe jest żadna strata bo efekty lepsze a za nawozy zawsze można odrobić a reszte dla siebie, zresztą jak kto woli, ja osobiście co roku inwestuje w nawozy i nie żałuje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół