nasiona marihuany

GROW ROKU 2018 - wątek organizacyjny

Wyszukiwarka Forumowa:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Oficjalnie.

Dzięki jeszcze raz [MENTION=12145]uho666[/MENTION] z prezent. Nagrodę przyjmę. Przyda się na obecny grow, a pestki (tu ciekawie) wykorzystam, zrobię z nich pożytek.

GRATULACJE dla wszystkich za dobrą robotę, za pasję i miłość do marihuany!

Jeszcze raz dziękuję!

Blesss!

<peace>
 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
!!!WAŻNE!!!
Nastąpiła zmiana logistyczna, w związku z czym w sprawie pestek GGS proszę kontaktować się z modem kanabisek.​

Dotyczy to userów, którzy zajęli I, II lub III miejsce w dowolnej kategorii Grow Roku


uwaga!!
Taka informacja jeszcze bo nie wszystko może wydawac się przejrzyste


Do Grzesia piszecie tylko jakie pestki chcecie zgodnie z tym co Grześ napisał

Do mnie tylko wbijac z numerami 1 , 2 , 3 lub 4 . :D
1. Automatic
2 Outdoor
3 Indor
4 Semiauto .

Dziekuje i gratuluje super grow .


Natomiast do moderatora kanabiska wysyłacie adresy . . .




Druga sprawa - wydanie rozesłanie wszystkich bonów na pw może potrwać do końca tego tygodnia - wiec proszę uzbroić się w cierpliwość <coolpalacz>
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Ja jeszcze raz, tak w kwestii informacyjnej - wszystkie nagrody-bony zostały już rozesłane - zatem życze wygranym miłego wybierania nagród;)


pare słów podsumowania na koniec
Przede wszystkim chciałem serdecznie podziekowac moderatorowi delavega za sprawne, porządne przeprowadzenie wszystkich konkursów które wchodzą w skład inicjatywy Grow Roku. Również na słowa uznania zasługuje całą grupa moderacyjna która pracowała nad tym konkursem (debata nad regulaminem oraz kształtem konkursu, przekopywanie się przez wszystkie fotorelacje z 2018r. i selekcja zgłoszeń czy np zaplecze logistyczne;)) w tym szczególnie modaratorom Zulisco, kanabisek oraz Śmieszek420


Była to jedna z najwiekszych inicjatyw konkursowych na forum, pula nagród wynosiła łącznie około 10,000PLN.


Raz jeszcze słowa podziękowania dla sponsorów w tym szczególnie dla Flory i Fauny oraz Grzesia z GGS



Zakładamy i mamy nadzieje ze inicjatywa Grow Roku 2019 będzie jeszcze bardziej obfita w nagrody a poziom zgłoszonych fotorelek będzie najwyższych lotów ;)


Zachecamy zatem do aktywnego prowadzenia fotorelacji . . . jak widać po konkursach prowadzonych na forum na pewno warto
:thumright:




pozdro!!:spalony:
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
To ja napiszę jeszcze informacyjnie że wszystkie nagrody - nasiona(nagroda publiczności) zostaną wysłane na dniach, myślę że nie później niż w środę :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Ja również raz jeszcze wszystkim gratki , brawa dla organizatorów , sponsorów itp.
Co do nagród to czekam tylko na paczkę od Grzesia natomiast jeśli chodzi o bony do dwóch sklepów to chciałbym oddać o ile nikt nie będzie miał nic przeciwko koledze [MENTION=88549]B4niTa[/MENTION] . Kolega niech się odezwie na PW z potwierdzeniem chęci realizacji bonów.
Pozdrawiam i niech Moc będzie z Wami .
 
Ostatnia edycja:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Uwaga !!! Ogłoszenia parafialne, skupcie się !!!

na początek oznaczam wszystkich, których ta sprawa dotyczy

INDOOR

[MENTION=69351]Jasiul3c[/MENTION]
[MENTION=74242]Doctor Susz[/MENTION]
[MENTION=7378]cheton[/MENTION]

INDOOR MIKRO

[MENTION=85304]Matsuda86[/MENTION]
[MENTION=72576]mr. whitewidow[/MENTION]
[MENTION=71835]FanatycznyGrower[/MENTION]


INDOOR SOILLESS

[MENTION=77868]Grandfather[/MENTION]
[MENTION=89738]Jozol[/MENTION]
[MENTION=57187]BOOM[/MENTION]

INDOOR AUTO

uho666 -> [MENTION=85788]Gilbert z łupieżem[/MENTION]
[MENTION=19635]kysztamysza[/MENTION]
[MENTION=88549]B4niTa[/MENTION]

OUTDOOR

[MENTION=29958]drzewiec[/MENTION]
[MENTION=57911]ZielonyChips[/MENTION]
[MENTION=72237]thespecialone[/MENTION]

Z racji, że wszystko przedłuża się niepotrzebnie, wyznaczony został termin zgłaszania Grzesiowi jakie nasiona wybieracie oraz przesyłania mi bezpiecznych adresów do wysyłki nagród. Jest to 08.03.2019. Userzy, którzy nie odezwą się w tym terminie do Grzesia dostaną losowe nasiona, nie będzie już możliwości wyboru. Ci zaś, którzy nie dostarczą do mnie bezpiecznego adresu, nie dostaną nasion w ogóle. Płacz nie płacz.

Jednocześnie informuję, bo już kilka osób o to pytało, że nie ma możliwości wysyłki na paczkomat !!! tylko bezpieczne adresy i wysyłka zwykłym listem !!!
 
Ostatnia edycja:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Żeby Wam nie spamować skrzynki to zapytam czy konieczne jest wysyłanie drugi raz adresu czy osoby które już wysłały macie zanotowane :) ?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
nie jest konieczne :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Jakby ktoś nie chciał pestek albo nie miał bezpiecznego adresu to ja przygarnę. :crazy:
 
T

talib

Guest
Ja tylko na chwilę z informacją, że pestki (nagroda publiczności) od [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] dotarły.
Dzięki !

20190304_200717.jpg
 
Ostatnia edycja:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Przypominam się w sprawie adresów :)

póki co mam tylko 7

---------- Post Zaktualizowany 11:52 ---------- Data pierwszego postu 11:25 ----------

INDOOR


[MENTION=69351]Jasiul3c[/MENTION]
[MENTION=74242]Doctor Susz[/MENTION]
cheton - zrezygnował


INDOOR MIKRO


Matsuda86 - mam
[MENTION=72576]mr. whitewidow - zrezygnował[/MENTION]
FanatycznyGrower - mam




INDOOR SOILLESS


[MENTION=77868]Grandfather[/MENTION]
[MENTION=89738]Jozol[/MENTION]
BOOM - mam


INDOOR AUTO


Gilbert z łupieżem - mam
kysztamysza - mam
[MENTION=88549]B4niTa[/MENTION]


OUTDOOR


drzewiec - mam
[MENTION=57911]ZielonyChips[/MENTION]
thespecialone - mam
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=85304]Matsuda86[/MENTION]
[MENTION=71835]FanatycznyGrower[/MENTION]
[MENTION=57187]BOOM[/MENTION]
uho666 -> [MENTION=85788]Gilbert z łupieżem[/MENTION]
[MENTION=19635]kysztamysza[/MENTION]
[MENTION=29958]drzewiec[/MENTION]
[MENTION=72237]thespecialone[/MENTION]

Właśnie wróciłem z poczty. Poszło priorytetem, także wypatrujcie gołębi w skrzynkach. Dajcie znać tutaj jak paczki dotrą na miejsce. Pozdro!
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Prosze na mnie nie krzyczec jak sie okaza hujowe nasiona , niektore sa wiekowe , duzo nie mojej produkcji , zrobilem poprostu czystke , co w lapy wpadlo :D
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Melduję, że orzeł wylądował! :yeahh: Poza pestkami są także nawozy Atami Organiczne + Bio Bizz + spryskiwacze itp itemy jako nagroda.

Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM i zapraszam do pomocy w moich zmaganiach z ledami, bowiem po konkursie ogarnąłem większy namiot i całość wybranych gadżetów na tym się skupiała.

To jak towarzysze? Pomożecie? :D




PS
Grześ masz bardzo hojną rękę - pestki na pewno się nie zmarnują i skolonizują mi namiot z czasem. Dziękuję!


Pozdrawiam!
 
U

Usunięty 59382

Guest
Do mnie tez doszło!!!dziękuję bardzo...Mam nadzieję że będzie co pokazać w tym roku.pozdRo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół