nasiona marihuany

Zakupy na tegoroczny OUT.

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rastahause

Guest
Witam tak jak w temacie robię zakupy na Outa i zastanawiam się jakie pestki wybrać żeby mi to ładnie podochodziło. W tamtym roku się przejechałem i mi księżniczki nie chciały dojść do końca.. A dokładnie mam na myśli te odmiany.. Sorki że w taki sposób to zrobię ale nie chcę mi się przepisywać każdej odmiany z osobna.. Ogólnie w tym roku idę na ilość :)
AK 47 Feminise
sztuki: 10
La Confidental x Afghan Kush Feminise
sztuki: 3
Dark Star Feminise
sztuki: 3
Bubble Gum Feminise
sztuki: 1
Zkittlez Feminise
sztuki: 3
Gorilla Glue#4 x Zkittlez Feminise
sztuki: 3
MK Ultra Feminise
sztuki: 3
Purple Maroc x Girl Scout Cookies Półautomat
sztuki: 3
AK 47 Półautomat Feminise
sztuki: 3
Sugar Haze x Bebook Special F2 Auto Feminise
sztuki: 1
Jamaican Dream x BS x Sugar Haze x BS
sztuki: 1
U.V. x Sugar Haze x BS Auto Feminise
sztuki: 1
industrial Plant CBD x Sugar Haze x BS
sztuki: 1
Wild Thai x Sugar Haze x BS Auto Feminise
sztuki: 3

Jak sądzicie ta lista zakupowa ma ręce i nogi czy coś wywalić z niej?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
AK 47 Feminise
sztuki: 10
La Confidental x Afghan Kush Feminise
sztuki: 3
Dark Star Feminise
sztuki: 3
Bubble Gum Feminise
sztuki: 1
Zkittlez Feminise
sztuki: 3
Gorilla Glue#4 x Zkittlez Feminise
sztuki: 3
MK Ultra Feminise
sztuki: 3

Te to sobie na 100% możesz odpuścić, z reszt część dojdzie a części nie znam to się nie wypowiem.
Nie wiem po co tak kombinować, weź pół auto od Grzecha albo coś innego sprawdzonego jakieś Passiony czy Frisiany a nie typowo indoorowe strainy co na out się nadają co najwyżej w Kalifornii albo Hiszpanii.
 
R

rastahause

Guest
No są przeciesz od beboka też słyszałem że ma dobre nasiona.. A co do kombinowania są takie ze względnu na cene 8zł za pestkę to prawie nic. Niektóre spodziewałem się że nie będą miały szansy ale chciałem walnąć na różnorodnoś.. zresztą są też sprawdzone ak-47 xD EDIT: Serio ak-47 u nas nie dojdą?
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Chyba ze połówe odmian chcesz użyć do makumby. Same liście Ew zalazki kwiatów.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
No są przeciesz od beboka też słyszałem że ma dobre nasiona.. A co do kombinowania są takie ze względnu na cene 8zł za pestkę to prawie nic. Niektóre spodziewałem się że nie będą miały szansy ale chciałem walnąć na różnorodnoś.. zresztą są też sprawdzone ak-47 xD EDIT: Serio ak-47 u nas nie dojdą?

Śmieszek Ci dobrze radzi oprócz Frisianow bo tez z nimi rożnie. Jak mi zależy aby było spoko to biorę pewniaki. Jesli to od Bebooka na out to ma prawo dojść ale moze nie wszystkie dojdą. Po nazwach nikt Ci nie powie bo nazwy sie co roku zmieniają. Cały czas ktoś robi nowe krzyżówki na outdoor. Półautomaty jakieś bierz, czy to GGS czy Orion czy Bebook. Idź na jakość nie ilosc. Zaoszczędzisz kilka złotych na nasionka a połowa nie dojdzie albo dojdzie w połowie. Nie ma w tym nic oszczędności bo zyskawszy 100pln stracisz kilo na krzakach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół