nasiona marihuany

Mars Hydro 48/ Candy Kush Express od RQS/ SZAFKOBOX/ namiot 60x60/ Mikoryza

Wyszukiwarka Forumowa:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
[MENTION=89166]GruMlody[/MENTION] a ty swiecisz dwoma marsami? Nie za dużo promieniowania czynnego fotosyntetycznego (PAR) im aplikujesz? Może spróbuj pod jedną lampą je trzymać... ? :freak:
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
[MENTION=89166]GruMlody[/MENTION] a ty swiecisz dwoma marsami? Nie za dużo promieniowania czynnego fotosyntetycznego (PAR) im aplikujesz? Może spróbuj pod jedną lampą je trzymać... ? :freak:

Tak dwoma. Kurcze no nie wiem czy za dużo światła bo ta jedna co była najmniejsza przegania te dwie pozostałe... I tak nie wiem czy uda mi się skończyć tę fotorelację więc podchodzę trochę na wy***ie i może to rośliny czują hehehe
 

yogi.mis

Member
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
19
Buchów
1
Trzymaj sie nie popuszczaj.
Ja robie mojego pierwszego indoor tez na nasionach RQS i w podobnym boxie.
Powodzenia i wytrwalosci!
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Hahaha a ja zawsze myślałem bze to Mikroryza;);) tak jak ludzie myślą że jest cukier waniliowy a to jest wanilinowy

Tu Cię zaskoczę. Jest cukier wanilinowy i waniliowy. Sorry za offtop
 

Hodor

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
49
Buchów
0
Tez mam problem że jest oklapnięta wydaję się ,że nie przelewam ani za sucho nie ma
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Zulu no nie ma za co;). Wiem co jem, wiem co kupuję- babka w tym programie już dawno o tym mówiła jak z tym cukrem robią nas w balona;) heh to się zaraz zrobi relka o cukrze;)
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Ogólnie to kutasowa, chu*nia z grzybnią i padaka!!! Nie wiem co jest grane ale jest źle!!!

IMG_20190318_133905.jpg
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
No ja tez nic nie wiem, zwłaszcza, że na foto poza lekko oklapnietymi liśćmi nic niepokojącego nie widać. Kolor odpowiedni, kwiaty coś tam się zawiązują, gęsto jest. Może jakieś witaminki na poprawę wigoru daj. Nie wiem co może je odblokować. Mimo wszystko nie spisuj je na straty. Powiedzonka życzę
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja bym powiedzial, ze przenawozone azotem i to grubo, za moment beda wyskakiwac niedobory innych pierwiastkow. Moze warto troche przelac?
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Chcialem o tym samym pisac, ze zostaly ostro napompowane azotem co zblokowalo inne pierwiastki odpowiedzialne za poprawny wzrost. ale zapewnie zostalbym z***any :p ze sie nie znam :) ciemne sa na maxa.! wpada az zielen butelkowa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół