nasiona marihuany

Oficjalnie najsilniejsza odmiana?

Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kannaland

Guest
Polska policja Ci zbadała zawartość THC?
Sorry, ale pierwszy raz o czymś takim słyszę, a przypał też mi się przydarzył. Policja sprawdza bardzo podstawowym testem czy susz ma w sobie w ogóle THC, ilość % nie jest im do niczego potrzebna..

Policjant owy pojemnik z odpadami o ktorym wspomnialem wyciagnal z boxa trzymajac oburacz jakby znalazl ukryty swiety Graal, ja na to z smiechem, ze to przeciez smieci. Moze to ich do tego sklonilo albo lubia marnowac publiczne pieniadze, nie wiem. To bylo nawet dalej niz 5 lat temu. Wtedy nie mogli sciac krzakow w wegu i zwazyc i oskarzyc o posiadanie 0.5kg lisci jako pol kilo trawy. Te pare gram gotowego suszu mialem zapakowane prozniowo a te troche smieci w boxie. Ale to co mam w dokumentach w sądzie to jestem pewny i sam bylem zaskoczony. :) W sumie jak bede w tamtym miescie w PL to moge sie wybrac do sądu i sprobowac zrobic zdjecie z przyczajki bo na kopie to trzeba jakies wnioski pisac hehe.

---------- Post Zaktualizowany 17:40 ---------- Data pierwszego postu 17:28 ----------


Jak śmieszek pisze ciężko wyciągnąć 20% w warunkach domowych,ale z mocarzy sativ na kieszeń growera polecę InzaneInthemembrane,Ghost train haze#1,bądz 1024 od Medical seeds, z Indyków Grand daddy purple ale nie wszystkie pheno.A co do world of seeds nigdy nie byłem przekonany i raczej nie będe.:bounce:

Wyciagnac 20% THC w domowych warunkach jest tak trudne jak zapewnienie odpowiedniego rozwoju roslinom, bo w czym innym ma byc roznica miedzy komercją w niedomowych warunkach a domowymi warunkami. Zakladajac w miare ustabilizowane odmiany lub klony z ktorych temat np badales w labie za granica.
 
R

rastahause

Guest
Policja sprawdza bardzo podstawowym testem czy susz ma w sobie w ogóle THC, ilość % nie jest im do niczego potrzebna..

Tu się mylisz.. Czasem nie sprawdzają tylko zwykłym testerem a wysyłają do laba żeby upewnić się że nikt siewki nie ma xD. Wiem bo zdarzają się takie przypadki (Debilna prokuratura) Co nie zmienia faktu że fakt zdarza się to raczej bardzo rzadko.. Zresztą zawsze można wysłać do labo swoją próbkę. Wystarczy podać lipne dane zapłacić przelewem na poczcie i z głowy. Z tego co wiem ludzie wielokrotnie tak robili i przypsu nie było ale to też nie jest regułą.. :spalony:

---------- Post Zaktualizowany 20:10 ---------- Data pierwszego postu 20:05 ----------

Jak śmieszek pisze ciężko wyciągnąć 20% w warunkach domowych,:bounce:
Tutaj moim zdaniem też lekko naciągacie prawdę.. 20% to jest sporo ale przy ogarniętej uprawie in. Jest jak najbardziej możliwe tak jak pisał Kannaland. Ogarnięta uprawa poza skalą może niewiele różnić się od tych zaawansowanych upraw. Fakt te 30% to tak jak pisał śmieszek "Clone Only" Ale 20% jest już jak najbardziej możliwe :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Zresztą zawsze można wysłać do labo swoją próbkę. Wystarczy podać lipne dane zapłacić przelewem na poczcie i z głowy.

Daj adres tego laba, bo jak piszesz o PL, to takiej bzdury dawno tu nie czytałem.
 
R

rastahause

Guest
Daj adres tego laba, bo jak piszesz o PL, to takiej bzdury dawno tu nie czytałem.

http://www.ins.pulawy.pl/index.php/pl/uslugi Możesz sobie tam nawet sprawdzić czy twój nawóz jest taki jak na opakowaniu ;) Nie mówię o dokładnie tym labie. Chodziło mi bardziej o przypadki ale jak chcesz laba to masz laba xd W sumie nawet nie jestem pewien co do PL.. Nie pisałem nic o pl jeśli chodzi o laba bo nie jestem pewien tych "przypadków" Aczkolwiek wiem że sprawdzenie substancji odżywczych w roślinie jest możliwe :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
I ten lab mi zbada zawartość THC w ziole, tak? Koks zapewne też mi zbada? I wszystkie inne nielegalne substancje? Weź gościu...
 
R

rastahause

Guest
To daj co mam wziąć :) tak apropos napisałem że nie konkretnie o o ten lab mi chodzi.. Są przypadki ludzi z pl którzy wysyłali próbki do laba.. NIE MÓWIŁEM ŻE DO PL.. Więc nie wiem czemu spinasz rajty xd Podałem ci pierwszy lepszy przykład tak czy siak koxu ci nie zbadają bo to nie roślina a ni nic z nią związane xd Ale dobra ty masz swoją rację ja swoją i dla mnie kłótnia jest zbędna bo kompletnie do niczego nie doprowadzi. :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Badać w labach można tam, gdzie to jest legalne. W USA są komercyjne laby. Tu ci nikt nie zbada, bo jak otrzymaja sampla, to od razu zadzwonią na policję, tak że nie wrzucaj głupot, bo potem ci się ciężko z nich wyślizgać.
 
R

rastahause

Guest
Badać w labach można tam, gdzie to jest legalne. W USA są komercyjne laby. Tu ci nikt nie zbada, bo jak otrzymaja sampla, to od razu zadzwonią na policję, tak że nie wrzucaj głupot, bo potem ci się ciężko z nich wyślizgać.

Z niczego się nie wyślizguje ale żeby już dać spokój temu off. Przepraszam masz racje. Zresztą co ja do starego wyjadacza startuje pewno wiesz lepiej :spalony:
 

kran15

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2007
Postów
53
Buchów
41
Polska policja Ci zbadała zawartość THC?
Sorry, ale pierwszy raz o czymś takim słyszę, a przypał też mi się przydarzył. Policja sprawdza bardzo podstawowym testem czy susz ma w sobie w ogóle THC, ilość % nie jest im do niczego potrzebna..
Ja jak miałem przypal....to moje klony x sztuk były wysyłane do laba w celu szczegółowych badań na zawartość thc....koszta tego musiałem pokryć osobiście (wliczone w wyrok sądowy itp)miały z tego co pamiętam ok 6%thc
 

Lunar Shift

OneLove,OneLife,OneFate
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
225
Buchów
0
Oczywiście że robią badania w labolatorium. To tzw. Ekspertyza na podstawie której określają moc towaru ilość oraz ilość dawek dilerskich. Przy uprawie kiedy ilość jest większa taka ekspertyza jest robiona zawsze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół