nasiona marihuany

Oficjalnie najsilniejsza odmiana?

Wyszukiwarka Forumowa:

microAFgrow

Member
Rejestracja
Sty 24, 2019
Postów
8
Buchów
0
Wiem, że nie da się tego jednoznacznie stwierdzić. Ale zaczynając zabawę w 2007 roku wyczytałem z forum, że nie było bata na Wild Thailand od World of Seeds. Stężenie substancji psychoaktywnych w topach było tak wysokie, że ludzie dostawali powidoków jak się ujarali. Co się zmieniło przed te 12 lat?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Wiem, że nie da się tego jednoznacznie stwierdzić. Ale zaczynając zabawę w 2007 roku wyczytałem z forum, że nie było bata na Wild Thailand od World of Seeds. Stężenie substancji psychoaktywnych w topach było tak wysokie, że ludzie dostawali powidoków jak się ujarali. Co się zmieniło przed te 12 lat?

Ja tu 10 lat siedze i nigdy nawet nie slyszalem o tym Wild Thailand.
 
R

rastahause

Guest
Teraz najmocniejszy jest Nova OG.. Ale ja polecam ci Chiquita Banana też w uj mocna tylko nie wiem czy w PL ją dostaniesz..
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,140
Buchów
7,887
Odznaki
5
Fajnie, ale to są odmiany "clone only". Jak posadzisz te strainy z nasion(o ile gdzieś znajdziesz) to szanse na trafienie akurat tego fenotypu który był testowany są bliskie 0. Po za tym warunki uprawy też mają nie mały wpływ na to ile kannabinoidów roślina wytworzy. W domowych warunkach nawet klony testowane na 30+% THC pewnie 15% nie przekroczą, albo ledwo ledwo. No i, cyferki to nie wszystko, bo na każdego zioło działa inaczej, więc coś co dla mnie będzie mocne w ch*j dla kogoś innego może być średniakiem i odwrotnie.
 
R

rastahause

Guest
Fajnie, ale to są odmiany "clone only". Jak posadzisz te strainy z nasion(o ile gdzieś znajdziesz) to szanse na trafienie akurat tego fenotypu który był testowany są bliskie 0. Po za tym warunki uprawy też mają nie mały wpływ na to ile kannabinoidów roślina wytworzy. W domowych warunkach nawet klony testowane na 30+% THC pewnie 15% nie przekroczą, albo ledwo ledwo. No i, cyferki to nie wszystko, bo na każdego zioło działa inaczej, więc coś co dla mnie będzie mocne w ch*j dla kogoś innego może być średniakiem i odwrotnie.

No ja cię doskonale rozumiem.. Ale w temacie jest najsilniejsza oficjalnie odmiana.. A nova og nią właśnie jest :) Wiem że to co tam jest napisane można sobie tak właściwie miedzy bajki włożyć.. Ale tak jak mówię są to jak na razie najsilniejsze udokumentowane odmiany.
 
K

Kannaland

Guest
W domowych warunkach nawet klony testowane na 30+% THC pewnie 15% nie przekroczą, albo ledwo ledwo.

Nie no bez przesady, 15% to miala nawet moja srednio udana odmiana jak bylem calkiem poczatkujacym, a pestki to byly typowo komercyjne. Badane przez lab policyjny :D
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Nie no bez przesady, 15% to miala nawet moja srednio udana odmiana jak bylem calkiem poczatkujacym, a pestki to byly typowo komercyjne. Badane przez lab policyjny :D

Ta? A gdzie to sprawdzałeś?
 
K

Kannaland

Guest
Ta? A gdzie to sprawdzałeś?

Po przypale lab policyjny gdzies to sprawdzil u siebie, jest normalnie w papierach, co smieszne zbadali rowniez susz z lisci z pojemnika co mialem na odpady w boxie. Nie pamietam co to byla za odmiana ale na pewno nic 20+ THC i pewnie jakis dinafem, z 5 lat temu.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Polska policja Ci zbadała zawartość THC?
Sorry, ale pierwszy raz o czymś takim słyszę, a przypał też mi się przydarzył. Policja sprawdza bardzo podstawowym testem czy susz ma w sobie w ogóle THC, ilość % nie jest im do niczego potrzebna..
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Jak śmieszek pisze ciężko wyciągnąć 20% w warunkach domowych ale omian coraz więcej mocniejszych więc może da rade nawet 30% nie mierzyłem jakie mi wychodzą bo nie mam jak,ale z mocarzy sativ na kieszeń growera polecę InzaneInthemembrane,Ghost train haze#1,bądz 1024 od Medical seeds, z Indyków Grand daddy purple ale nie wszystkie pheno.A co do world of seeds nigdy nie byłem przekonany i raczej nie będe.:bounce:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół