nasiona marihuany

Butelki na out

Wyszukiwarka Forumowa:

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Witam ;) z racji warunkow postanowilem wysadzic kielki bezposrednio na spocie i mialem w planie przykryc je plastikowymi butelkami

nie zmarzna mi dzieki temu w kwietniu/maju?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Trochę wróżenie z fusów. Zależy od pogody. Do Zimnej Zośki może przymrozić. :)

Powiedz mamie, że to rzeżucha.
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Robiłem tak w 2018, kiełki poszły w ziemie, na to butelki pamiętajac o otworach. Rosnąć wyrosło i wyszły z ziemi, ale nic nie zastąpi tych kilku dni w domu, ja pamiętam wysadzałem na początku maja, ale miały ciężko bo m.in gleba bardzo szybko wyschła.
Poważnie, przemyśl czy serio wykiełkowanie na kilka dni w domu sprawi aż tak duży problem. Jeśli boisz się przymrozków to tak jak Zulisco napisał, po Zimnej Zośce dopiero rzucaj.
 

emtekaaa

New member
Rejestracja
Sie 21, 2016
Postów
4
Buchów
0
2 tyg w domku najlepiej, pamiętaj im lepszy start tym lepszy efekt końcowy :) ,ewentualnie po 20 maja ale i tak nie masz 100% pewności, że wyskoczą z dziczy.
 

Grummy

Member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
9
Buchów
0
Robiłem tak w zeszłorocznym outcie i powiem szczerze że nie polecam na 10 wykiełkowanych pestek tylko 6 roślinek wyszło z ziemi. Chyba że to ja miałem jakieś słabe pestki. Najlepiej zrobić sadzonki w domu albo w doniczkach na balkonie i po tygodniu od wyjścia z ziemi na spota

Dodam tylko że sadziłem około 26 kwietnia tylko że w tamtym roku u mnie przymrozki skończyły się końcem marca
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
ja tak robie tylko zamiast butelek uzywam platikowych kubeczkow od piwa 0,5 l
 
O

onehit

Guest
Ryzyk fizyk, możesz wysadzić i liczyć na szczęście.
Ja osobiście wsadzam rośliny na 2tyg do boxa, a dopiero potem na spota.
Ale mówisz ze warunki na to nie pozwalają, także butelka lub kubeczki jak kolega wyżej.
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Ja miałem dziwną sytuację, trzymałem rośliny w domu 2 tyg i wysadziłem na spota lecz zapomniałem wykiełkować 5x auto.
Automat praktycznie od pierwszych dni był na spocie w donicach i jak przyszedłem to zobaczyłem, że mrówki podpie****ają mi świeże kiełki.
Smakowały im najwidoczniej strasznie, bo te małe rośliny były zjedzone a te 2 tygodniowe nie ruszone.
Ryzyk fizyk tak jak kolega wyżej napisał, na moim spocie było akurat niedaleko mrowisko więc pewnie przez to:)
 

Kunek

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2018
Postów
61
Buchów
0
w maju nie powinny ci zamarznąć a w kwietniu to ja bym nie ryzykował
 
R

rastahause

Guest
W tamtym roku już w marcu miałem sadzonki na dworze. Najpierw dałem je do takiej "Szklarni" W sumie u mnie robiło to za kurnik pewien czas zwykła sklejka z desek i szklanym dachem.. potrzymałem je tam kilka dni i potem na spot. U mnie poza leciutkim wyciągnięciem nie było żadnych oznak przymrożenia. A pogoda nie dopisywała na początku bo było w dzień z jakieś 10-12C Max. Butelki chyba też powinny zdać egzamin tylko dziurki porób! :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół