nasiona marihuany

HPS 600, 1.44m2 Blue Gelato, Gorilla Zkittlez, Shiskabaery, Power Plant, Kushage, Caboose

Wyszukiwarka Forumowa:

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Witam po raz kolejny. Do rzeczy.

Na pokładzie juz w 5 dniu zycia znajdują sie:

2x Blue Gelato (Royal Queen Seeds)
2x Gorilla Zkittlez (Barneys Farm)
1x ShiskaBerry (BAerneys Farm)
2x Power Plant (Deuter Os)

Miało byc po wiecej sztuk powyzszych roslin ale nie wszystko wyszlo z ziemi takze dorzucone zostało 1x ShiskaBerry i 1xCaboose w butelkach plastikowych i w lewym gornym rogu Kushage.


Światło: Gib Pure Bloom 600W
Medium: Na początek Plagron Lightmix, nastepnie Canna Terra Profesional
Nawozy: Zestaw od Canny ( bardzo delikatnie)
Trening: Fim lub Topping a nastepnie LST
Osuszacze, nawilzacze, elektroniczny miernik PH, termoemtry, mieszające


W tej chwili mamy 7 roslin w 5 dniu zycia. Dziś został juz przesadzone do donic docelowych. Po problemach z przedziorkami namiot został wyczyszczony przerozna chemią, wrzątkiem, donice zostały wymienione na nowe. Pragne bardziej sie skupic na odpowiednim PH, w tym celu zakupilem elektroniczny PH metr. Z opinii producenta roslinky powinny byc gotowe do 9 tyg FLO, Power Plant potrzebuje troszke dluzej. Power Plant pojawia sie ponownie poniewaz wiele osob bylo bardzo zadowolonych. Jedno foto na dobry poczatek

 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Poznajcie moje dziewczynki

Liczą wg moich obliczeń 17 dni. Oczywiscie oprócz Kushage (lewy, gorny, róg), ktorej wiek jest blizen nieznany. 29 stycznia lecialem do Polski zdac prawko - udało sie - wrócilem 02.02. Tak wiec 29.01 rano Kushage jeszcze na swiecie nie bylo. Reszte podlałem wodą, ustawilem wiekszy nawilzacz, szmaty namoczone wodą i prysłem na samolot. Po powrocie mialem przeprowadzic zapowiadane treningi ale stan poorulopowy na to nie pozwolił, jedynie zostały podlane i nieco podniesiona lampa. Dziś jak wspominalem licza 17 dni, wydaje mi sie, ze nie grzeszą wzrostem. Aczkolwiek na LST zdecydowanie jest za pozno. Tak wiec jutro zapodamy FIM lub Topping( w zaleznosci co sie powiedzie). Byly podlewane samiutką woda od narodzin, moze stad nie za sa duze, a moze po prostu takie maja byc. O ziemi wspominalem wczesniej. Planowalem je trzymac 3 tyg na wegu ale juz wiem, ze bede musial dłuzej. Temperatura do 24 stopni za dnia, w nocy okolo 21. wilgotnosc za dnia do 70%, na noc wylaczam nawilzacz, bo w pokoju juz dosc widoczne poklady wilgoci. Opinie co moglo wplynac na niezbyt intensywny rozrost pan mile widziany. Pozdrawiam



pierwszy rzad 2 x Power PLant
Srodkowy rzad od lewej: Shiskaberry, 2 x Blue Gelato
ostatni rzad, od lewej: Kushage(niewidoczny z tej perspektywy, 2 X Gorilla Zkittlez)

Blue Gelato


Gorilla Zkittlez

Shiskaberry
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Na razie wszystko wygląda całkiem spoko :)
Ciekawy jestem tego Gorilla Zkittlez bo u mnie średnio poszedł i u kumpla, z którym podzieliłem się pestką, też idzie słabo ;/
Jest ogólnie dość mały - może nie karłowaty, ale na tle rówieśników znacznie odstaje.
U mnie rozmiar szczytów nie był powalający, choć były dość żywiczne przy uprawie organicznej.
Mam nadzieje że Tobie obrodzi lepiej :p
Będę zaglądał - poooozdro :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Patrząc na genetykę to od razu widać, że raczej sufitu nie będzie rozrywać, bardziej koneserska odmiana, aniżeli komercyjna. :p
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Patrząc na genetykę to od razu widać, że raczej sufitu nie będzie rozrywać, bardziej koneserska odmiana, aniżeli komercyjna. :p

Mam nadzieje, że mimo wszystko co mają dać to dadzą :p

Dzis dostały cięcie i za chwile przed zgasnieciem dostana oprysk z Asahi.

Przy okazji cos polecisz z wlasnego doswiadczenia gdzie mozna liczyc na spore plony ? Pozdro
 
O

OdcieńZieleni

Guest
jakiś trening przewidujesz? jakoś musisz przy tej ilości panienek wykorzystać powierzchnie, napisz coś o tym bo ciekawy jestem co wykombinujesz :) pozdro
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
jakiś trening przewidujesz? jakoś musisz przy tej ilości panienek wykorzystać powierzchnie, napisz coś o tym bo ciekawy jestem co wykombinujesz :) pozdro

Poszedł tylko Topping w niedziele 10.02. W najblizszy weekend przelaczam na FLO. Juz teraz powierzchnia jest ładnie pokryta. Jest 7 dorosłych Pań, jedna w srednim wieku i jak feniks z popiołow wyszła jeszcze jakas z ziemi. Nie mam zielonego pojecia co to moze byc, bo kilka nie wyszlo poczatkowo, wiekszosc wyrzucilem a przez lenistwo jedna mala doniczka wciaz stała niewyrzucona. I ku mojemu zdziwieniu roslinka rosnie. Narazie stoi, zobaczymy co z tego wyniknie. Napewno pojawi sie kilka fotek jeszcze przed przelaczączeniem. Pozdro
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
32 dzień zycia dla moich najwiekszych roslin. Zostały dzis przelaczone na FLO, zdecydowanie pozniej niz planowałem.Na 8 z 9 roslin zostal przeprowadzony trening. Część roslin utwoorzyla 2 glowne odrosty, czesc 4 a nawet 3 :p. Ogólnie jestem zadowolony z formy moich roslin. Na jednym Power Plancie glownie pojawily sie zolte plamy i zolte koncowki lisci, aczkolwiek mozna zaobserwowac sporadycznie na innych roslinach. Zólte koncowki lisci niby przedawkowanie ale to w ogole nie wchodzi w rachube poniewaz w ciagu 32 dni zycia rosliny otrzymaly zaledwie 2 razy nawozy ( Rhizotonic, Cannazym i Terra Vega) odpowiednio w 20 i 30% zalecanej przed dawki producenta. Moze ktos wskaze co moze byc tego przyczyną na zalaczonych obrazkach. ShiskaBerry wygląda najokazalej dla mojego oka. Jedna z Gorilla zdecydowanie wyzsza od drugiej. Temp to 27 stopni, wilgotnosc na poziomie 70%. Ponizej sporo fotek.

Blue Gelato




Gorilla Zkittlez




Kushage, kilka dni młodszy, takze po Toppingu





No name ( Caboose, power Plant, Shiskaberry)??


Moja ulubienica na ten moment - ShiskaBerry



Power plant z problemami. Zólte plamki na lisciach i zolte,, usychajace koncowki lisci



Całośc




Lewy tył ShiskaBerry, prawy tył Gorilla zlittlez
przod srodek No Name, przód lewa i praca Power Plant, Gdzieś w srodku Blue Gelato, Kushage
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Witam

Małe pytanko. Tydziń temu w niedziele przelaczylem i przedwczoraj/wczoraj czesc roslin zakwitła, pozostała część jeszcze nie. Moje pytanie brzmi czy odpalac juz osuszacz czy lepiej poczekac az kazda zakonczy proces induckji ?? Wilgotnosc waha sie miedzy 60 a nawet 80 %.
 
T

talib

Guest
Witam

Małe pytanko. Tydziń temu w niedziele przelaczylem i przedwczoraj/wczoraj czesc roslin zakwitła, pozostała część jeszcze nie. Moje pytanie brzmi czy odpalac juz osuszacz czy lepiej poczekac az kazda zakonczy proces induckji ?? Wilgotnosc waha sie miedzy 60 a nawet 80 %.

Narazie nie musisz. Ale konieczne to będzie gdy topy zaczną się już bardziej formować.
Aktualnie to one się dopiero określiły.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
w drugiej połowie FLO daj osuszacz, teraz wyższa wilgotność nie zaszkodzi a co prądu osuszaczy by wpier... to Twoje
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
w drugiej połowie FLO daj osuszacz, teraz wyższa wilgotność nie zaszkodzi a co prądu osuszaczy by wpier... to Twoje

Tak ale tak to w namiocie mam okolo 22 stopni i grzeje 12h farelka by uzyskac temp kolo 26. Mysle, ze gdy zbije wilgotnosc to i temperatura podskoczy.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
od zbicia wilgotności wiele nie poskoczy, raczej tego nie zauważysz ale od pracującego osuszacza w środku już na pewno podskoczy temperatura :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół