nasiona marihuany

Niesamowity Świat Gumballa odc.2 [Led Cob 150w][0.36][Kera]

Wyszukiwarka Forumowa:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Zaczynamy!!!

Rośliny: Pineapple Sativa, Silver Haze, Cherry Grapefruit, Jack Herer - Wszystko od Kera
Box: 60x60x140
Oświetlenie: Led Cob Citizen CLU 046 - 150w + Photo Red
Medium: Ziemia 4 x 14litrowe donice
Wentylacja: TD Silent 160/100 + dwa tłumiki akustyczne własnej produkcji + mieszający
Warunki: od 22 - 24 st w dzien i w nocy jest tak samo. Wilgotnosc - do 40% wiem, mało
Trening: LST
Przyrządy: Miernik pH - milwaukee + miernik ec bluelab
Nawozy: Różne różnosci :D
Ogólne: Udowodnic jednemu użytkownikowi że potrafie, ale pewnie los bedzie chciał inaczej to mam w zapasie pare fotek z poprzednich grow..


A teraz zdjecia! Rosliny przyszły na swiat 1 i 2 stycznia

Silver Haze:

Pineapple:

Cherry:

Jack Herer:

Lampa:


Zapraszam do komentowania i oceny. Mam nadzieje ze poziom dyskusji nie bedzie taki jak w poprzednich fotorelacjach. Pozdrawiam!
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Jako bezstronny z ciekawością popaczę jak lecisz...
Buch na powitanie i niesamowitych bobów życzę.
Pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Spózniles sie o minute z postem, oby mi to bylo ostatni raz. :p Czekam na rózne roznosci :)

/edit - nie chce Ci syfic/ [MENTION=87445]Gumball[/MENTION]: chyba odnalazles Jezusa w swoim zyciu <lol>
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ogólne: Udowodnic jednemu użytkownikowi że potrafie, ale pewnie los bedzie chciał inaczej to mam w zapasie pare fotek z poprzednich grow..

Ciekawe któremu :freak:

Mam nadzieje ze poziom dyskusji nie bedzie taki jak w poprzednich fotorelacjach.

Będzie jeszcze lepszy :smoking-smiley-face
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Ciekawe któremu :freak:



Będzie jeszcze lepszy :smoking-smiley-face


Oby :) I z tego miejsca chciałbym przeprosic użytkownika [MENTION=79439]prosste[/MENTION] za darcie kotów. Sorry ziom, ogladalem Twoje fotorelki i masz dobrą ręke do roślin, nie chce sie z Tobą kłocic. I chcialem przeprosic [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] - Zaczepiasz mnie ale i tak Cie lubie - nie przepraszam Cie z powodu awansu co Ci szczerze gratuluje bo załugujesz :) !!! Juz mi lżej!!

Fotki bedą co tydzien, poniewaz nie ma mnie w tygodniu, do mojego ogródka zagląda moja luba.. :)
 
Ostatnia edycja:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Fotki bedą co tydzien, poniewaz nie ma mnie w tygodniu, do mojego ogródka zagląda moja luba.. :)

będzie na kogo zwalić w razie czego :freak: powodzenia ! :D
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Dużo razy Gumball przewija się w postach,jesteś sławny w jakims sensie powodzenia.<peace>
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Dużo razy Gumball przewija się w postach,jesteś sławny w jakims sensie powodzenia.<peace>

Sram na fejm, wole osiedlowy respect :) Tu nie chodzi o sławe panie Deus a o dobre towarzystwo w tej fotorelacji :)
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Sram na fejm, wole osiedlowy respect :) Tu nie chodzi o sławe panie Deus a o dobre towarzystwo w tej fotorelacji :)

"Gumball, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili" oby tak dalej. Czy to także katharsis w sposobie uprawy i będziesz podlewał też wodą? :-D
Powodzenia i 50g na planta życzę.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
"Gumball, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili" oby tak dalej. Czy to także katharsis w sposobie uprawy i będziesz podlewał też wodą? :-D
Powodzenia i 50g na planta życzę.

Dzięki ziom :) raz dostały mawóz na korzenie i teraz podlewam samą wodą :D
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
[MENTION=87445]Gumball[/MENTION] jak chcesz oznaczyc i zawolac to przez @ .. a nie#


no i powodzenia :pr:
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Sram na fejm, wole osiedlowy respect :) Tu nie chodzi o sławe panie Deus a o dobre towarzystwo w tej fotorelacji :)

O kurna to przepraszam<peace> tylko nie spal ich tą wodą:bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół