nasiona marihuany

[AF][115W CFL][0.16m2] Grapefruit od HolenderskiSkun.

Wyszukiwarka Forumowa:

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
Siemanko:spalony:
To moja pierwsza uprawa indoor, z której nazbierało się tyle zdjęć, że postanowiłem zrobić z tego fotorelacje.

Roślinka: automat 60day Grapefruit od HolenderskiSkun, głównie indica.
Box: 37x43x90
Oświetlenie boxa: 5 żarówek CFL x 23w (Diall 1450lm) , 4 żarówki o barwie 2700k i jedna do dopełnienia 6500k. (w tych pięciu)
Doniczka w jakiej siedzi roślinka to doniczka 9l z ziemią " WestLand Grow Sure superlekka z nawozem na 6tyg." + dodatkowo perlit.
Nawozy jakie stosuje:
weg -> Biopion Uniwersalny (8:3:4) co drugie podlanie, kranówka odstana 24-48h.
flo -> BioBizz BioBloom + TopMax , PK 13/14
Wentylacja wlot: wiatrak komputerowy (tutaj uzupełnie specyfikacje)
Wylot: pasywny
Warunki: różnie (mrozy) 23-27 stopni w dzień , noc 18-20 stopni. Wilgotność nie mierzona, narazie nie widzę potrzeby. 2 Timery z Castoramy (32zl szt.) ,Lampy w cyklu 18/6, gdy na noc się wyłączają zaczyna chodzić grzejniczek, konieczność dogrzewania pomieszczenia.
Trening: LST

Ogólnie nie mam wielkich oczekiwań, byle było smacznie i w miare dobre, bardziej to dla mnie pewna lekcja ,która mam nadzieje ,że będzie owocna na przyszłość :D
Roślinka jest aktualnie w 38 dniu rozwoju, od 30 dnia zaczęła kwitnąć.
Został przede mną najlepszy okres ,którym chcę się z Wami podzielić i jakoś przez to przebrnąć

Poniżej uzupełniam te według mnie najważniejsze jej momenty życia

Dzień ósmy, już po wyjściu na świat.


Dzień 21, przeprowadzenie LST:





Dzień 29, zrobiła się sałatka :D duża ilość światła





Na dzień dzisiejszy roślinka ma się całkiem dobrze, klapły jej liście przez spadek temperatury (20-21) więc postanowiłem wyłączyć na okres mrozów wlot i temperatura wróciła do normy 23-27, a roślinka nastroszyła się jak należy i cały czas obrasta w nowe "piórka". Ogólnie? mikrusek :freak: 34cm (do 80 rośnie).
Na bierząco odsłaniane odrosty, tego sie trzymam.

38 dzień , 8 dzień FLO









Wydziela kuszącą woń, faktycznie gdy potarłem łodygę delikatnie palcem da się wyczuć tą "grapefruitową" nutke :D
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
UP, DZIEŃ 42/12 FLO
Podlanie co 3 dni 1,5ml biobloom+topmax na 800ml wody odstanej 24h+
(ponoć zmniejszają ph)

12 dzień kwitnienia, 42 dzień życia










jak myślicie, do końca lutego się wyrobi? od następnego tygodnia (3tydz. kwitnienia) dawka PK 13/14 :bounce:
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
Siema <peace>

UP, DZIEŃ 50 , 20 FLO

Podlewana topmax+biobloom zgodnie z tabelą ,planuje jednorazową dawke pk 13/14 w następnym tygodniu.

Lecimy :spalony:





Główny szczyt





Odrosty





No i łodyżka


Pozdro <wodna>
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
Elo elo :bounce:

Ogłoszenie parafialne
Z przykrościa musze napisać ,że roślinka musi wcześniej pójść pod kosę (najprawdopodobniej dzisiaj w nocy), dostałem cynk ze musze się tego pozbyć, smutni panowie grasują.
Roślinka ma (sprawdzając dokładnie) 61 dni ( 3 dni na początek opóźniona jakoś w rozowju :D ), producent podaje ,że "grube ,tłuste topy w 60 dni", wiadomo przy warunkach idealnych ,a warunki były różne, ale wystarczające.
Niesamowite doświadczenie, to jeszcze nie koniec panowie ;)
A za wszelką udzieloną pomoc serdecznie dziękuje :) Dla chcącego nic trudnego bo forum to wystarczające źródło wiedzy.

Szkoda ,bo jeszcze te 2 tygodnie i byłoby naprawdę w porządku, sami zobaczcie.











Stanę na głowie, może coś wymyśle, ale scenariusz nie jest kolorowy jak narazie.

100% indica, jak myślicie, po curringu klepnie w aktualnym stadium? Żywicą zalana fest...

Także oby z fartem panowie!
;)
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Szkoda bo fajnie się zapowiadało byłem ciekaw tego grapefruit ponieważ zakupiłem od Pan pestka i chciałem porównaćw kolejnej relacji.
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
Szkoda bo fajnie się zapowiadało byłem ciekaw tego grapefruit ponieważ zakupiłem od Pan pestka i chciałem porównaćw kolejnej relacji.

wieczorem dam znać o decyzji, kombinuje :D

Co do mocy, co sądzicie, zdążyło nabrać jakiegokolwiek potencjału z indica :D?
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Nie wiem czy byłeś już karany czy nie ale za takiego krzaka to nie masz gdzie schować na 2dni? Do kartona o***ac streczem żeby nic nie było czuć i gdzieś wsadzić albo do kogoś na przechowanie jak się obawiasz
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
Nie wiem czy byłeś już karany czy nie ale za takiego krzaka to nie masz gdzie schować na 2dni? Do kartona o***ac streczem żeby nic nie było czuć i gdzieś wsadzić albo do kogoś na przechowanie jak się obawiasz

właśnie kombinuje jak go bezpiecznie przechować, nie byłem karany ,a krzaczek ma 45cm więc nie będzie większego problemu...
byle by ten zapach drapiący w oczy się nie wydostał :D

Karton znaleziony, lece po maty z filtra węglowego do okapu, może dadzą radę <wodna>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół