nasiona marihuany

MUZYCZNA ZAGWOZDKA - kto odgadnie NAGRODA!

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

Parę miesięcy temu ściągnąłem sobie z torrentów nową płytę Behemotha "I Loved You At Your Darkest". Ktoś kto ją wrzucił podmienił numery Behemotha na numery jakiejś innej kapeli, prawdziwe były tylko 3, te do których są oficjalne teledyski, pozostałe 9 numerów są innego bandu. Zajęło mi trochę czasu zanim to zakumałem, ale spodobał mi się ten inny band, tylko za chu*a nie wiem co to jest. Aplikacje na androida rozpoznające numery nie ogarniają tego - "no results", fragmenty tekstów, które jestem w stanie bezbłędnie zrozumieć i wpisać w google również nic nie dają, no za chu*a nie mogę wyczaić co to za kapela.

Na forum nie da się wgrać MP3, ale jak ktoś chce się podjąć rozwiązania zagadki, to poproszę o maila na PW i prześlę kawałek jednego numeru - przyciąłem go do 25 sekund żeby na luzie jako załącznik poszedł. Jak ktoś zna, to i tak rozpozna, a jak ktoś dysponuję narzędziem do identyfikacji, to i fragment starczy.

Gdyby komuś się udało, to dostanie bona na parę stówek do dowolnego sklepu obecnego na forum plus od siebie dorzucę solidny pakiet nasion :)

Pozdro.
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Jak aktualne to pw odwdzięczę sie za pestki.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Maila daj...
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Wyślij , spróbujemy coś zdziałać nie mój gatunek ale znam takich co lubią :p z nagrody się zrzekam .
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
[MENTION=75896]De'ath[/MENTION] strzelam, ale na 100% nie jestem pewny
czy to Accept ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To ja sie pytam co to :)

Watpie ze Accept, raczej cos z mlodych kapel...
 
T

talib

Guest
I ja próbowałem temu podołać, Ale ciężka sprawa... ze znajomych też nikt nie kojarzy. Jak komuś się uda tę zagadkę rozwiązać to z przyjemnością postawię bucha :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To daj tytul numeru :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ściągam wszystkie ich płyty i zobaczę czy to to....

Accept bez problemu rozpoznałaby każda aplikacja. Shaznam rozpoznaje absolutnie każdy jeden band jaki sprawdzałem. Oprócz tego jednego. Tak że obstawiam że to coś jeszcze nieznanego na szerszym rynku muzycznym, jakieś młodziaki.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Accept bez problemu rozpoznałaby każda aplikacja. Shaznam rozpoznaje absolutnie każdy jeden band jaki sprawdzałem. Oprócz tego jednego. Tak że obstawiam że to coś jeszcze nieznanego na szerszym rynku muzycznym, jakieś młodziaki.

No to napisz wiadomość do usera, który to udostępnił i się zapytaj co to za ćwoki tam śpiewają :D
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To z torrentow, tam sie wrzuca anonimowo, nie mam jak napisac, ani nie jestem w stanie wyguglować.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Football,sorry, ale koło Acceptu to nawet nie leżało, całkiem inny rodzaj muzy, chyba, że De'ath wysłał mi inny kawałek :) Jakaś Skandynawia wydaje mnie się, ale też nie wiem co to. Też ściągnąłem tego torrenta, fajne nawet.
Catamenia podobnie brzmi, ale też nie to.
 
Ostatnia edycja:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Football,sorry, ale koło Acceptu to nawet nie leżało, całkiem inny rodzaj muzy, chyba, że De'ath wysłał mi inny kawałek :) Jakaś Skandynawia wydaje mnie się, ale też nie wiem co to. Też ściągnąłem tego torrenta, fajne nawet.
Catamenia podobnie brzmi, ale też nie to.

Ja tam się nie znam tylko pytałem się metalowców i dwóch powiedziało, że może to być Accept ściągnąłem wszystkie kawałki (12,3 GB) i chu*a niema...
Ja się podaję szukajcie sobie sami tego chłamu :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół