nasiona marihuany

[600W MH/HPS][1.44m2][COCO + easy2grow + Biotabs ][5xBRUCE BANNER #3,4xSUPER SKUNK,1xPower Flower][OS-Pestkomania]

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Great White jest bardzo dobrym produktem ale myślę, że cały zestaw biotabs współgra ze sobą na tyle dobrze, że nie ma sensu ulepszanie go. Ewentualnym czymś na plus może być wspomniane PK. Ale czy będzie potrzebne? Okaże się w trakcie grow.
W twoim przypadku, gdzie z tych doniczek będziesz przesadzał już do docelowych to bez sensu chyba inwestować w inną mikoryzę. Ja na przykład miałem jakieś resztki (extreme, great white) to wykorzystałem przy przesadzaniu z malutkich do pośrednich doniczek. Jak będziesz kupował kiedyś oddzielnie wszystkie składowe zestawu biotabs to można się pokusić o great white :)
 
Ostatnia edycja:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dzięki chłopy za rozjaśnienie trochę tego tematu...

Wiem głupie pytania, lecz zadać je i nie popełnić błędu i później żałować :D
No to na razie się wstrzymuję z zakupem i zobaczymy jakie Wam pałki porosną po tych herbatkach i zwykłych pk i coś dokupię.
Jeszcze raz dzięki!
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] i [MENTION=73516]JOS[/MENTION] o to mi chodzi czy jest sens kupowania dodatkowej (lepszej?) mikoryzy? czy wystarczy ta standardowa saszetka od biotabsu?

dokładnie wystarczy ta od biotabsu,
ja myslałem ze nie masz wcale, na początku tzn źle zrozumiałem post
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Patrzyłem na ten zestaw bio Tabs i też jestem ciekawy, gdy skończy mi się wszystko z BioBizz kupię biotabs. Kupiles ten Start pack czy cos osobno, gdy sprawdzalem kalkulator od biotabs to ten startpack jest na 5 plantow. A co do mikoryzy ja kupiłem Great White Premium do tego dac rhizotonic i bomba. Czytałem o tym dużo i chyba nie ma lepszej na rynku.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Patrzyłem na ten zestaw bio Tabs i też jestem ciekawy, gdy skończy mi się wszystko z BioBizz kupię biotabs. Kupiles ten Start pack czy cos osobno, gdy sprawdzalem kalkulator od biotabs to ten startpack jest na 5 plantow. A co do mikoryzy ja kupiłem Great White Premium do tego dac rhizotonic i bomba. Czytałem o tym dużo i chyba nie ma lepszej na rynku.

Kupiłem wszystko od flory&fauny zestaw dodatkowo dokupiłem 10 tabsów, żeby mi starczyło na 9 doniczek.
Oczywiście, można się z sklepem dogadać i jakiś ekstra rabacik Ci zrobi jak coś. Na pewno wychodzi taniej niż na ebayu.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
15 dzień weg.

Yo!

Dzisiaj chciałem przesadzać planty do docelowych doniczek, ale wyszła lipa...
Tzn. zabrakło mi jednego składniku, żeby dokończyć przesadzanie a mianowicie mycotrex-u
Szukam na ebay, ale same duże paczki a ja takich nie potrzebuje. Muszę coś wymyślić...
Mam dwa grow shopy koło siebie, ale biotabsu tam nie znajdziesz... chyba, że jakiś zamiennik się znajdzie.

IMG_20190203_155021.jpg


IMG_20190203_171246.jpg
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Na oficjalnej stronie autopot masz opakowania 100g.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Na ebay też to jest za 35f, ale kiedy to dojedzę jakoś środa - czwartek...
Myślę, żeby już bez tego jechać i przesadzać do docelowych już dzisiaj.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Na ebay też to jest za 35f, ale kiedy to dojedzę jakoś środa - czwartek...
Myślę, żeby już bez tego jechać i przesadzać do docelowych już dzisiaj.

przesadz, a jak dojedzie mikroryza wymieszaj w wodzie i podlej ( porób wykałaczką dziurki w ziemi )
Jak bys był z NL, bym cie poratował mam prawie 1kg tego cuda
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Przecież ta saszetka co masz wystarczy ? Masz 9roślin a ona jest na 10...Daje się 5g na doniczkę nie ważne ile ma litrów.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Ja znam tą instrukcję na pamięć, i wynika z niej to co napisałem.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No ok. mój błąd mogłem wsiąść wagę i liczyć gramy a nie walić łyżeczką.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Jak w każdej doniczce jest mikoryza wymieszana z glebą to olej resztę i przesadzaj już. Więcej nie potrzeba.

Ja osobiście też nie robię jak w instrukcji bo nie mieszam z glebą wcale, tylko pod korzeń sypię.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół