nasiona marihuany

[600W MH/HPS][1.44m2][COCO + easy2grow + Biotabs ][5xBRUCE BANNER #3,4xSUPER SKUNK,1xPower Flower][OS-Pestkomania]

Wyszukiwarka Forumowa:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Witam,
Zaczynam nową fotorelacje i na samym początku chciałbym podziękować @
Pestkomania
za wybranie mnie do poprowadzenia fotorelacji z nasion wygranych w OS.


Namiot:

1.2/1.2/2.0

Oświtlenie:

Weg: 600W Omega MH
Flo: 600W PowerPlant Super HPS

Wentylacja:

Wydech: XFLO150 Fan 6" 430 m3/hr
Wdech: pasywny

2x wiatraki mieszające

Donice:

10x doniczek 0.7L
8x donic 8.5L AutoPot (easy2grow) / 1 x 11l donica

Podłoże:

Canna Terra Seed Mix, Canna Coco Pebble Mix 60/40
Odżywki:

Canna Rhizotonic, Biotabs.
Dodatkowy sprzęt:

osuszacz powietrza, stacja pogody, miernik PH.

Trening:

FIM

Pestki:

5x Bruce Banner 3|
- AnesiaSeeds @Pestkomania
4x Super Skunk
- Sensi Seeds

1x Power Flower - Royal Queen Seeds

Planty siedzą pod 600W MH od tygodnia (liczę od wyjścia wszystkich siewek z ziemi).
Temperatura jest w miarę OK 24C w dzień w nocy 18.
Podlałem kila razy rhizo. na razie mają doniczki 0.7L a w niej ziemia od canny.

Myślę, że za tydzień przesadzać do docelowych doniczek a tam pierwszy raz zagości biotabs.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc przy tym projekcie bo to mój pierwszy raz z tymi tabsami :D

Co jeszcze warto dokupić na flo ?

IMG_20190125_200309.jpg




 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siema, pierwszy rząd zajęty. Najlepszy widok :) pzdr
 
C

Creep

Guest
Na flo to pk lub pk tea od biotabsu. Mikoryze jakas masz albo jakis zestaw zeby bakterie zaszczepic jak np Bactrex mozesz uzyc great white mycorrhizae tam jest caly zestaw mikoryza i bakterie.
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Siema będe sledził dla Bruce Bannera,
pozdro!
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witamy kolege w TEAM BIOTABS
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Na flo to pk lub pk tea od biotabsu. Mikoryze jakas masz albo jakis zestaw zeby bakterie zaszczepic jak np Bactrex mozesz uzyc great white mycorrhizae tam jest caly zestaw mikoryza i bakterie.

Witam,
mam cały zestaw od biotabsu już myślałem o tym dodatkowym pk na flo, ale czy ktoś widział lepsze efekty między tymi dwoma specyfikami?
Mikoryzy w tym momencie brak, ale czy to takie ważne ? sorry za te głupie pytania, lecz trochę blady jestem w tym temacie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Nie znam się, więc się wypowiem. <lol> pk compost tea jest do robienia herbatek i producent zaleca napowietrzanie roztworu z dobę przed podaniem. :)
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Siema, również zasiadam.. powiem tak jest mój mój trzeci grow jestem totalnym amoterem wiele rzeczy pie****ilem xd w tej uprawie co lecę teraz... miałem starter pack od biotabsu na 10 roślin. Xd donice 6,5 l xd wiec po jednej tablecie na donice xd ziemia light mix w 9 donicach i all mix w 4 pozostałych xd jako osoba totalnie niedoświadczona czuje moc biotabsu jest ku**a niesamowity xd moje rośliny wyglądają super dużo lepiej niż w dwóch ostatnich growach xd tego nie da się spie****ic xdd póki co leci mi 3 tydzień od przesądzenia do gleby z biotabsem i moje rośliny wyglądają super, w porównaniu do tych co są na all mixie.. niczym się nie przejmuje podlewam tylko odstają kranówką uprawa przebiega bez większych ingerencji, nie licząc oprysku z cal magu xd ale pod ledem chyba to norma xdd jestem zaskoczony jaka prosto i bez stresowo może przebiegać uprawa z biotabsem xdd haha wiesz co innego na pewno będzie u ciebie bo ty jednak już trochę w tym siedzisz i łatwiej ci zrozumieć roślinę xd jednak dla amaotra polecam w pełni xd tez myślałem nad tym pk tea jednak skoczyło się na zywklym pk od biotabsu za jakieś dwa tyg dam znać jak działa o ile rośliny się dopomna o niego xd póki co 5 tydzień mija na same wodzie xdd pozdrawiam
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1

Co jeszcze warto dokupić na flo ?

[/COLOR]


Masz cały zestaw biotabs? tzn. Bacterex, mykotrex, orgatrex, starterex

jezeli tak to na wystarczy orgatrex z bacterexem co 2 tyg , dodatkowo mozesz wspomóc PK compost boost tea, ale tak jak [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] pisał trzeba napowietrzać od 24 do 32 godz i najlepiej dodac troche orgatrexu , bakterexu i mykoryzy.

Tabsy wciśnij w poty jak przesadzisz, i ważna jest temperatura poniżej 17`C wszystko wolniej sie przyswaja,bakterie wolniej pracują.
Mozna wtedy troche z***ać bo zaczynasz futrować panny , a jak temp. wróci do normy wszystko zaczyna w glebie zapie****ać i może nawet popalić

I teraz moje zdanie:
dobrze polecieć pierwszy raz wg instrukcji biotabs z podstawowym setem, żeby zobaczyć na czym to polega,i jakie to jest easy z autopotem, duży wysiłek jest tylko przy przygotowaniu medium i na trymowaniu, tak działa biotabs, a nastepny grow możesz sobie kombinować z innymi suplami itp., ale Mykoryza i Bakterie to podstawa, bo dzieki temu to wszystko rośnie jak należy.

Owszem możesz nie dać tego i polecieć na samych tabletkach, ale póżniej to wszystko wolno idzie i są jakieć problemy itp, itd.

trzymam kciuki i będe obserwował w razie "W" się wypowiem.
Naprawdę Green, ja teraz prawie wcale nie zaglądam do ogródka , a wszystko sobie idzie, mnóstwo czasu zaoszczędzone tzn. przeznaczone na rodzine.

pozdr
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Siema [MENTION=73516]JOS[/MENTION] :)

tu masz fote co mam już w domu

IMG_20190127_102645.jpg


Myślę o tej Mycorrhizae https://www.hydroponics-hydroponics.com/nutrients-additives-c42/other-nutrients-additives-c50/plant-success-great-white-premium-mycorrhizae-p635/s2462?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=great-white-premium-mycorrhizae-1oz-28-3g-size-1oz-28g-size-1oz-28g&utm_campaign=product%2Blisting%2Bads&gclid=Cj0KCQiAp7DiBRDdARIsABIMfoCBdaZil0ngI8ZAkJW9x1weHYDUNsejXTi91AqxoGlS5ckTk0VxB30aAjniEALw_wcB
Tylko jeszcze jej nie mam a planty już lecą w 0.7L doniczkach to nie będzie problemem jak zapodam to dopiero jak będę szykował docelowe donice z medium?
Dodatkowo dokupiłem (widać na fotce) 10 tabsów ekstra i myślę jednego rozpuścić w 10l wody i podlać od razu po przesadzeniu medium bo kokos jest jałowy i tak mi podpowiedział [MENTION=12145]uho666[/MENTION]
Na razie się wstrzymam z tym pk bo mam czas... zobaczę efekty w Waszych fotorelacjach i wybiorę co lepsze :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Przecież masz mikoryzę, w żółtej saszetce.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
mykoryza od rekina za***ista,polecam
dodaj ją jak bedziesz przesadzał w poty.
Co do pk biotabs ja na razie użyłem tylko raz.
tabsa rozpuść jak najbardziej, również możesz zrobić coś innego.
np. sama woda + troche orgatrexu i szczypta bacterexu
pozdr
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] i [MENTION=73516]JOS[/MENTION] o to mi chodzi czy jest sens kupowania dodatkowej (lepszej?) mikoryzy? czy wystarczy ta standardowa saszetka od biotabsu?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu.
Co do PK, ja używam Bio Pk od BioTabsu bo nie mam obecnie czasu i możliwości na robienie herbatek i efekty są dobre, nie ma się do czego przyczepić. Natomiast jak masz czas i chęci to bardziej polecałbym PK Tee bo jest bardziej "żywa" o ile tylko chcesz dawać dziewczyną coś dodatkowo podczas flo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół