nasiona marihuany

Regulary na Indoor do oddania.

Wyszukiwarka Forumowa:

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Paczka dotarła, dziękuje !!!
Postaram się tego nie spie****ić przy fotorelce.
 

CrazyMan

Member
Rejestracja
Lut 3, 2019
Postów
15
Buchów
0
Oj joj...To ja się od dwóch lat lubuję w tych pięknych plantach , od nie dawna jestem na forum i w dodatku nie wystartowały mi trzy Jack Herery z GHS a tu taki open seed z takimi pestkami hymmm... Tak z ciekawości #De'ath zostały ci jeszcze jakieś pestki ?

---------- Post Zaktualizowany 23:13 ---------- Data pierwszego postu 23:12 ----------

Sorry za off top.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Oj joj...To ja się od dwóch lat lubuję w tych pięknych plantach , od nie dawna jestem na forum i w dodatku nie wystartowały mi trzy Jack Herery z GHS a tu taki open seed z takimi pestkami hymmm... Tak z ciekawości #De'ath zostały ci jeszcze jakieś pestki ?

---------- Post Zaktualizowany 23:13 ---------- Data pierwszego postu 23:12 ----------

Sorry za off top.

Sorry, ale dopiero sie zarejestrowales i masz 5 postow na koncie, wiec nie ma szans.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Widzę ktos próbował w tym miesiącu to ja też zapytam. Co prawda fotorelacji nie mam ukończonej, ale prowadzę coś na wzór relki w sekcji indor początkujący. Myślę, że za miesiąc będzie koniec. Także gdybyś miał jakieś pestki to chętnie przygarne.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Na 4 obdarowanych tylko 2 sie wywiazalo. Odpowiednie odznaki przyznam wieczorem.
Pzdr.

---------- Post Zaktualizowany 17:23 ---------- Data pierwszego postu 17:17 ----------

Ci co sie wywiazali - jak chcecie pare ziarek na kolejny grow, to podrzuccie adresy.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Na 4 obdarowanych tylko 2 sie wywiazalo. Odpowiednie odznaki przyznam wieczorem.
Pzdr.

---------- Post Zaktualizowany 17:23 ---------- Data pierwszego postu 17:17 ----------

Ci co sie wywiazali - jak chcecie pare ziarek na kolejny grow, to podrzuccie adresy.

Ja bym się pisał tylko tak za 3miechy bym relacje zapodał bo teraz zaczynam relacje z OS'a od pestkomani :)
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Ja lykne. Poslij kolega. koncze 2 indoorki i wrzuce cos. moze od zacierka cos dostane z osa i bedzie niezly zestawik :D
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja lykne. Poslij kolega. koncze 2 indoorki i wrzuce cos. moze od zacierka cos dostane z osa i bedzie niezly zestawik :D

Brakuje Ci 52 posty do statusu Weterana, tak ze plecam troche pospamowac na forum :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół