nasiona marihuany

Nawóz z pokrzyw?

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord of Bhang

Guest
Ja normalnie trzymam w butelce w chlodnym miejscu lezy juz ze 2 lata.
Tylko nie trzymaj w sloncu jak sie zrobi cieplo bo moze niezle butelke wypie****ic a nawet rozerwac.
Mi sie tak zdazylo takze uwarzaj bo to bardzo smierdząca sprawa :D
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Ja normalnie trzymam w butelce w chlodnym miejscu lezy juz ze 2 lata.
Tylko nie trzymaj w sloncu jak sie zrobi cieplo bo moze niezle butelke wypie****ic a nawet rozerwac.
Mi sie tak zdazylo takze uwarzaj bo to bardzo smierdząca sprawa :D

To pewnie już się zrobiło czarne jak smoła :).
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
Kolor miało całkowicie czarny :)
Dawkowałem w proporcji 1:10
Na vega za***ista sprawa
A na flo polecam ci substral burza kwiatów też za***isty a do tego tani nawóz

A jak myslisz 4 letni jeszcze się nada? Leży w krzakach wątpię zeby dochodziło tam słońce.
 

Mik3Y

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2016
Postów
63
Buchów
0
A jak myslisz 4 letni jeszcze się nada? Leży w krzakach wątpię zeby dochodziło tam słońce.

nada sie moja mama ma w beczce już taki pare lat i nadal działa jak powinien :]
ps. na flo polecam 3 skórki z bananów wysuszyć i do 1.5 l butelki połamane wrzucić odstawić na dłużej potem proporcja 1:12-1:15
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witajcie ostatnio zrobiłem wywar z pokrzywy, zebrałem nad wodą świeżą pokrzywę i zalałem wodą na kilka dni, około trzech i podlałem młode roślinki króre ładne rosną, ciekawe jaki będzie efekt końcowy? Rośliny można oglądać w moim pamiętniku pozdro.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Też ostatnio przy koszeniu narwałem pokrzyw, wrzuciłem do wiadra i zalałem wodą. Nie wiem co ma to w sobie z walorów smakowych ale psy mi to wypijają na potęgę. Same pokrzywy też z wiaderka wyżerają XD Dorobiłem pokrywkę do wiadra ale aż mnie ciekawi co im tak posmakowało, że chętniej niż napić się czystej wody wolą tą z pokrzyw :p
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Też ostatnio przy koszeniu narwałem pokrzyw, wrzuciłem do wiadra i zalałem wodą. Nie wiem co ma to w sobie z walorów smakowych ale psy mi to wypijają na potęgę. Same pokrzywy też z wiaderka wyżerają XD Dorobiłem pokrywkę do wiadra ale aż mnie ciekawi co im tak posmakowało, że chętniej niż napić się czystej wody wolą tą z pokrzyw :p

pokzywa zdrowa jest nawet w aptece idzie kupić susz dobre na kamice i altretyzm ma dużo witamin i mikroelementów
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Moja żonka robi od wiosny raz dwa razy w tygodniu koktajle z pokrzywy ,jabłka ,banana ,miodu i wody całkiem spoko w smaku. A tak zwana gnojówka z pokrzywy ma fosfor, magnez, potas, wapń, jod, potas, sód , azot ,żelazo ,związki aminowe, garbniki, kwasy organiczne - kwas mrówkowy i kwas glikolowy; kwas pantotenowy, karotenoidy, chlorofil, histaminę, acetylocholinę, flawonoidy oraz fitosterole więc tylko dobroć , tyle że wali okrutnie .
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Mnie się wydaje że po wyciągu z pokrzywy lepiej rosną roślinki widać, że im służy a mój kot tez lubi wodę z pokrzywą może dla nich to jak woda z mietą.
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Mnie się wydaje że po wyciągu z pokrzywy lepiej rosną roślinki widać, że im służy a mój kot tez lubi wodę z pokrzywą może dla nich to jak woda z mietą.

Zgadzam się a na dodatek,polecam oprysk z gnojówki oczywiście rozcieńczony,naprawdę za***ista sprawa na przędziorki i wciornastki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół