nasiona marihuany

Pilne woda 7 ph

Wyszukiwarka Forumowa:

unit89

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
52
Buchów
0
Witam, krotko i na temat skad wziac odpowiednia wode 6.5ph ?
poprzednie planty lecialem na wodzie VOLVIC ( niemcy ) na etykiecie napisane 7 ph ... i moje pytanie brzmi czy moge cale czas leciec na tej wodzie od poczatku do konca? brak miernika ph.. musze kupic
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
no wlssnie i tu mam problem widzialem tego posta lecz... mieszkam w emiratach niemieckich pod rzadami merkel i takich rarytasow jak 6.5 nie widzialem tutaj...

No to raczej na jakies niemieckojezyczne forum musisz sie przerzucic. :freak:

Ale pH nie powinno byc problemem, chyba, ze lecisz na nawozach mineralnych, to polecam kupno jakiegos pH metru, paskow uniwersalnych i dodawać te pół mola H3O+, aby osiągnąć swoje wymarzone 6,5.
 

WódzWąskieOko

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2014
Postów
622
Buchów
1
Albo po prostu z kranu do butelki, odstawic na 24h i zmierzyć, a nóż bedzie miala 7. O ile oczywiście bedzie mial czym zmierzyć, moje niedoczytanie. Miernik w zoologicznym polecam kupic.
 

unit89

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
52
Buchów
0
Albo po prostu z kranu do butelki, odstawic na 24h i zmierzyć, a nóż bedzie miala 7. O ile oczywiście bedzie mial czym zmierzyć, moje niedoczytanie. Miernik w zoologicznym polecam kupic.

wlasnie przymierzam sie do kupna miernika
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
wlasnie przymierzam sie do kupna miernika

Zamiast taniego, elektronicznego badziewia zrob jak mowi WodzPrzymknietaPowieka i kup miernik ktopelkowy w zoologicznym.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
miernik kropelkowy i jakis ph- i zalatwione

Oaza z biedry - kiedys z ciekawosci pobadalem ph w niej i co dostawa inne
 

unit89

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
52
Buchów
0
Panowie nastala tragedia.... mianowicie dzis rano z duzym prawdoposobienstwem odszedl od nas Northern Light auto [*] spadl na ziemie ******* PINSETY zeslizgnol sie....... ale wrzucilem w ziemie czy cos z tego bedzie??

wracajac do tematu czytalem dosc sporo o miernikach i w wiekszosci ludzie polecaja mierniki za 100-200zl elektroniczne ( latwiej i dokladniej niz kropelkowe) i zastanawiam sie jak narazie ktory wybrac .. a co do Wody w emiratach niemieckich nie znajde biedronki a co za tym idzie Oazy wiec szukam dalej aktualnie posiadam wode Volvic 7 PH ktora juz testowalrm w 2 sezonach i nie bylo zle ( bez miernika )ostatni grow brak : miernika, wiatraka mieszajacego, powietrze tez nie za dobre bo warunki nie pozwalaja no i brak filtra ( lekko pachnialo ) a krolowa Disel auto po 80 dniach dal 42 suchego
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
wody wysoko mineralizowane zazwyczaj maja ph 6-7 , no i wody nisko nasycone co2 to samo ale podnosi sie po wygazowaniu
Robilem ostatnio testy 3 butelek oazy i dwie wyszly ponad 7 a 3 byla juz prawie alkaliczna(8-9)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
a wody w kranie nie ma?

miernik kropelkowy i jakis ph- i zalatwione

bedziesz sie bawil w szukanie wody z ph az Ci wszystko padnie?

kropelkowy bardzo dobry..no chyba ze uwazasz ze mi krzaki ch***wo rosna bo taki mam?

kombinujesz a czas leci i problemy sie nawarstwia


prosimy o fotki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół