nasiona marihuany

[1m2][HPS400W]Honza uprawia #2: regi i femki

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Hele, ty vole!


Jezeli sie nie myle to mamy jakos:
49 dzien wegetacji dla AoF
42 dzien wegetacji dla DB, Kosher, Love, G13HP x C i Santa Marii
35 dzien wegetacji dla crossow z AoF i G13HP x NSK, KBxABK, Pakistani, OG
14 dzien od przelaczenia swiatla na 12/12

Nadal indukujemy. Pierwszy raz tyle czekam na pokazanie plci, zazwyczaj w 10 dni widzialem pierwsze wlochy - no ale regow.jeszcze nie uprawialem i moze potrzebuja wiecej czasu. Wszystkie femki owlosione, ale jeszcze nie licze flo. Dzisiaj przy podlewaniu zrobilem przeglad i znalazlem 5 meskich (3x AoF, KBxABK i G13HPxNSK) - wszystkie wyrzucilem. Znalazlem tez 7 zenskich (1x AoF, 1x GGxSB x AoF, 1x Love, 2x G13HPxNSK, 1x G13HPxC i 1x KBxABK), z czego 5 przesadzilem do docelowych 5l/11l.

FOTY!

Meskie, ktore zutylizowalem (od lewej G13HPxNSK, KBxABK i 3x AoF)




Zenskie:

G13HPxC - przesadzona do 11l




Love - przesadzona do 5l




AoF i GGxSB x AoF - obie przesadzone do 5l




G13HPxNSK - ta po lewej przesadzona do 11l, prawa zostala w 2l




KBxABK - zostala w 2l




Wszystkie, ktore rosna w docelowych (na koncu od lewej KBxABK, Pakistani, 2x Double Black i Kosher; nieco blizej G13HPxNSK, G13HPxC, OG Kush, 2x AOF i GGxSB xAoF; po lewej na pierwszym planie Love)




... i cala ferajna



 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Dalej gęsto ale ładnie idzie
ciekawe jak Ci porośnie Love bo ja byłem mile zaskoczony zarówno szybkością kwitniecia jake i stabilizacja genów tzn wszystkie 3 takie same
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dalej gęsto ale ładnie idzie
ciekawe jak Ci porośnie Love bo ja byłem mile zaskoczony zarówno szybkością kwitniecia jake i stabilizacja genów tzn wszystkie 3 takie same

No gesto, ale za max tydzien wszystko bedzie w docelowych, polamie, poustawiam szczyty i powinno byc dobrze.
Love calkiem przyjemnie zaczyna wygladac, na tym etapie wszystkie takie same, zobaczymy jak bedzie na flo, o ile ostanie sie wiecej niz jedna sztuka. Jak grzebalem za info o tej odmianie to widzialem twoje wpisy, ze sobie chwalosz, ale fot gotowych krzakow nigdzie nie widzialem - jak masz to mozesz podrzucic :)
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Z tą Love to miałem niezłe rozkminki bo wysiałem około 5 szt i nagle widze ze 2 mi hermią. Mysle sobie ku**a co za kicha ta odmiana.
Wk***iłem sie tylko i czekam az reszta pojdzie od kosza. Nagle ktoś mnie uświadomił ze to regi są a 2szt co wywaliłem były chłopami.
W temacie o poszukiwaniu nowych matek wrzuciłem kilka fotek.
Niestety nie trzymam zdjęc nigdzie, jak wrzuce na forum to je kasuje
powodzonka
https://www.forum.haszysz.com/showt...by-clu058-2-5x1-5x1-8h-pestki-reg-i-fem/page4
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ahooooj





Kolejne krzaki sie okreslily. 4 meskie i 6 zenskich poszly do piachu - szkoda panienek, ale nie mam komu oddac, nie ma tez opcji na drugiego boxa, a na jednym metrze wszystkiego nie pomieszcze. 8 dziewczyn zostawilem - 4 przesadzone do 11l, 4 przesadze do 5l. Ostatnie 6 sztuk nie pokazalo plci, na dniach powinien byc komplet na swoich miejscach, to bede lamal, naginal i wyrownywal.

FOTY!

Na poczatek nieokreslone

2x AoF




2x GGxSB x AoF




BT x AoF




Santa Maria - ostatnia sztuka, oby byla damka bo mi na tej odmianie mocno zalezy, a 3 meskie odpadly



Te, ktore pokazaly plec

3x RExAoF, same damki - ta po prawej wyrzucilem, dwie zostawiam



Najladniejszy AoF, przesadzony do 11l. Mial malo slonca, rosl pod liscmi innych AoFow, sle najlepiej sie rozkrzaczyl




GGxSB x AoF - poszla do kosza



BTxAoF - jedna w kibel, druga czeka na przesadzenie



G13/HPxNSK - trafily sie 4 damki, jedna ostatnio przesadzona, dzisiaj kolejna trafila do 11l (chyba ta po prawej), pozostale 2 do kosza



Love - po lewej meski (out), po prawej zenska przesadzona do 11l



Santa Maria jajcarska - wszystkie 3 do utylizacji



Foty z boxa

Na pierwszym planie AoF i 2x G13HPxC



Pod sciana KBxABK, G13HPxNSK i 2x DB, z lewej Love



Ten ciemny pod sciana to Kosher, obok w rogu Pakistani, przed nimi AoFy, ponizej OG obok G13HPxC, w prawym dolnym rogu ktorys cross z AoF




Panny w docelowych, troche miejsca zostalo






Wszystkie razem

 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Jak pachnie ten BK x ABK ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Kilka fot na szybko, w sobote wyciagne i bede naginal/lamal to opisze i pokaze wszystkie krzaki osobno. Zostawilem jednego pana, ktory zostanie tata (AoF). Dzisiaj tyle













 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ładny las się robi, powiedz mi z tym panem jak to ogarniesz ? Zbierasz pył i będziesz nacierac nim w innym namiocie jakaś damę? Chce również zrobić parę pestek jak się uda tylko nie wiem jak się do tego zabrać
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ładny las się robi, powiedz mi z tym panem jak to ogarniesz ? Zbierasz pył i będziesz nacierac nim w innym namiocie jakaś damę? Chce również zrobić parę pestek jak się uda tylko nie wiem jak się do tego zabrać

Pana bede trzymal az troche podrosnie, pozniej out z namiotu i zbieranie pylku w innym pomieszczeniu. Chce zapylic kilka krzakow, ale tylko po 1-2 galezie z dolu. Jeszcze nie wiem jak to dokladnie ogarnac, pomyslow mam kilka. Gdzies na internetach widzialem sposob z zabezpieczeniem zapylonej galezi torba papierowa, taka na chlebus czy buleczki (papier + folia z dziurkami). Zabezpoecze krzaka folia zostawiajac odrost do zapylenia, pozniej papier na zapylona galaz az nie bedzie widac efektow zapylenia. Pozniej jeszcze raz folia na krzaka i odrost pod prysznic., zeby zmyc resztki pylku. Zamiast torby papierowej mozna zastosowac agrowloknine albo jeszcze cos innego, sie doksztalce to bede wiedzial. Jak bedzie blizej pylenia to moze wpadna panowie robiacy nasiona i cos podpowiedza jak to zrobic w jednym namiocie. W ostatecznosci sklepie kartonboxa z zarowkoledami i przeniose tam panny na 3-4 dni po zapyleniu.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Nie ma co się aż tak pałować, jak delikatnie zapylasz to nie poleci na inne krzaki, no może parę kulek gdzieś tam wydziobiesz.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Czytałem gdzieś, że agrowłóknina chu*a daje, chyba napalm tego doświaczył, jak się nie mylę. :p

No tez mi sie o oczy obilo, stad pomysl z czapkami z papieru.

Nie ma co się aż tak pałować, jak delikatnie zapylasz to nie poleci na inne krzaki, no może parę kulek gdzieś tam wydziobiesz.

Dobrze wiedziec, chociaz stresuje sie jak krepa dziewietnastka przed polonezem na studniowce... i chcialbym uniknac tych kilku pestek w glownych topach. Jest troche czasu i moze sie okazac, ze pestek nie bedzie :)
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
751
Buchów
481
Honza. Nie patyczkuj sie. To nie sala chirurgiczna. :) tak jak mowil zacier. Delikatnie. Zabierz sobie pyłek na patyczek do uszu i delikatnie nakładaj na włoski. Wyłącz przedewszystkim wentylacje. Jak bedziesz to robil. Zrobiłbym to przed nocą, rano spryskalbym zapylone topa dla zneutralizowania pyłku. :) dobrze kminie? Moze tak byc szefostwo??
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Honza. Nie patyczkuj sie. To nie sala chirurgiczna. :) tak jak mowil zacier. Delikatnie. Zabierz sobie pyłek na patyczek do uszu i delikatnie nakładaj na włoski. Wyłącz przedewszystkim wentylacje. Jak bedziesz to robil. Zrobiłbym to przed nocą, rano spryskalbym zapylone topa dla zneutralizowania pyłku. :) dobrze kminie? Moze tak byc szefostwo??

Z zebraniem i aplikacja nie bedzie problemu, poprostu chce zminimalizowac ilosc nasion w gornych szczytach - wole sie pobrandzlowac chwile dluzej i przetestowac jak to wyjdzie.


Zgnieć w palcach kaliksa, który rośnie przy liściach - "preflo" jeśli już ma żywicę i opisz. Fajny projekt.

Dzieki za rade, ale tu nie chodzilo o nieumiejetnosc wachania tylko problem z rozpoznaniem/rozroznieniem aromatow ;)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dobry vecer!



23 dzien od przelaczenia na 12/12

Czas troche uporzadkowac relacje i namiot, bo juz sam sie pogubilem co rosnie. Docelowo zostawilem 22 kobiety i jednego dawce pylku, pelna lista ponizej:

1x OG Kush - 11l donica
2x Double Black - 11l i 5l
1x Kosher Kush - 5l
2x '88 G13/Hashplant x Citral - oba w 11l
2x Love - 2x 11l
1x Santa Maria - 11l
5x Aunt of Farouk - jeden w 11l, trzy w 5l i jajcarz w 2l
1x Black Truffle x Aunt of Farouk - 5l
2x Rose Especial x Aunt of Farouk - 11l i 5l
1x GG4xSB x Aunt of Farouk - 5l
2x '88 G13/Hashplant x Nevilles Super Kush - 2x11l
2x King's Banner x ABK 77 - 11l i 5l
1x Pakistani - 5l



Wyciagnalem wszystkie rosliny, czesc ponaginalem, polamalem i/lub podgolilem (wywalilem ~40 odrostow), a innym dalem spokoj bo dopiero wjezdzaja na flo. Najnizsze podsadzilem i wyrownalem szczyty.
Cos u mnie slabo ze zmyslem powonienia i aromatow oceniac nie bede... jeszcze nie...
Na koniec podlalem wszystko odstana kranowa i porobilem foty kazdego krzaka - kolory troche cukierkowe, ale ogolnoe widac jak rosna.


FOTY!


OG Kush






Double Black #1






Double Black #2






Kosher Kush






'88 G13/Hashplant x Citral #1 - leci na proce






'88 G13/Hashplant x Citral #2 - a ten na 4 topy






Love #1 - mniejszy, wolniej sie zbiera do keitnienie i bardziej indyjkowa budowa






Love #2 - szybszy, wyzszy, satiwowszy - pojawia sie zywica






Santa Maria






Aunt of Farouk #1






Aunt of Farouk #2






Aunt of Farouk #3






Aunt of Farouk #4






Aunt of Farouk dawca pylku





Black Truffle x Aunt of Farouk - pies zrobil topping







Rose Especial x Aunt of Farouk #1






Rose Especial x Aunt of Farouk #2






GG4xSB x Aunt of Farouk






'88 G13/Hashplant x Nevilles Super Kush #1 - jeden szczyt bardziej sie spieszyl do swiatla to polamalem






'88 G13/Hashplant x Nevilles Super Kush #2 - rozchylony na boki, ale bez lamania - wolniej zaindukowal



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół