nasiona marihuany

[1m2][HPS400W]Honza uprawia #2: regi i femki

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ahoooj!



Box: Secret Jardin Darkroom Vintage 100x100x200.
Oswietlenie: pierwsze dni pod zarowkami led (88w), pozniej zmiana na HPS 400w w cooltube, zasilacz magnetyczny.
Wentylacja: TT125s 285/345m3 plus oddzielne chlodzenie cooltube, ktore musze zakupic.
Podloze: Light mix wymieszany z coco
Nawozy: na weg moze prysne calgreenem od metropa i algami, na flo Guanokalong: guano i palm ashes, ewentualnie biobizz biobloom jak zajdzie potrzeba. Przy przesadzaniu podsypie mikoryza Great White.
Donice: pierwsze dni w 0.5-0.7l; weg w 2l foliowych, flo w roznych - 5, 6, 8, 11l.
Trening: topping, lollipopping

Wysialem:
1x OG Kush (Dinafem) fem - dzieki [MENTION=86750]Kosha[/MENTION] za bona do seedshopu!

Od [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] - dzieki!
2x Double Black (G13) fem
1x Kosher Kush (DNA) fem
5x '88 G13/Hashplant x Citral reg
5x Love (Alphakronik) reg


Od [MENTION=50150]PonuryŻniwiarz[/MENTION] - dzieki!
6x Santa Maria reg - nasiona mnozone przez kostuche, do obejrzenia w growlogu: https://www.forum.haszysz.com/showt...75W-0-36-m2-REG-ORG-Świat-Sativ-Sativy-Świata

Od [MENTION=75896]De'ath[/MENTION] - dzieki!
10x Aunt of Farouk reg - rodzice do obejrzenia tutaj: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?127501-De-ath-Growblog-1-meter-HPS-LED

Od [MENTION=33194]Zacier[/MENTION] - dzieki!
5x Black Truffle x Aunt of Farouk reg
5x Rose Especial x Aunt of Farouk reg
5x GG4xSB x Aunt of Farouk reg
Rodzicow mozecie obejrzec tutaj: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?136565-Regularnie-4-HPS-100W-HPS-150W-0-36m2
6x ‘88 G13/Hashplant x Nevilles Super Kush reg

Od [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] - dzieki!
5x King's Banner x ABK 77 reg
2x Pakistani fem
W OSie mozecie podejrzec co to: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139418-Śmieszek-pestki-rozdaje-REGI-i-FEMKI-)

Razem wyszlo 58 pestek, w tym 6 femek. Jezeli cos po***alem z odmianami to poprawcie mnie prosze.

AoFy maja ok tygodnia, pestki od Zula wyszly 1-2 dni temu, cala reszta peka na wacie. UPne jak wszystkie wyjda na swiat, a tymczasem zdjecie pogladowe z boxa.

 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
No to będzie co poogladać, ciekawe odmianki :)
Mówisz, że ten Light mix wymieszany z coco starczy na całą uprawę? Ja bym do Allmixu później przesadził.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Elegancki wstęp, chyba miało być 600 w cooltube z tego co pamiętam? :D W każdym razie 400 powinno starczyć bez problemu.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Uprawialem juz na takim podlozu i zdalo egzamin. W 2l do podloza dorzuce guano, do docelowych mieszanka guano i proch palm - nikt glodowac nie powinien... a jak ktoras panna bedzie zarloczna to dokarmie biobloomem.

Planuje taki sam zestaw na przyszłe grow, tylko że docelowo do allmixa (nie lightmix) z coco, guano i proszek z palm oraz greatwhite, dodatkowo rootjuice biobizz, a w szafce mam wszystko od biobizza plus calmag w razie potrzeby. ale myślę że sama woda wystarczy <coolpalacz>
Także będziesz trochę do przodu więc zobaczę jak to rośnie
będę zaglądał często :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Elegancki wstęp, chyba miało być 600 w cooltube z tego co pamiętam? :D W każdym razie 400 powinno starczyć bez problemu.

Mialo byc 600, ale zostane przy 400w - mniej komplikacji z temperatura, a srednio mam ochote na ciagla walke z goracem. Wymienie tylko zarowke bo aktualna swieci ze 3 uprawy, na wegu i flo.

Planuje taki sam zestaw na przyszłe grow, tylko że docelowo do allmixa (nie lightmix) z coco, guano i proszek z palm oraz greatwhite, dodatkowo rootjuice biobizz, a w szafce mam wszystko od biobizza plus calmag w razie potrzeby. ale myślę że sama woda wystarczy <coolpalacz>
Także będziesz trochę do przodu więc zobaczę jak to rośnie
będę zaglądał często :)

Mi sie sprawdzil ten zestaw w lightmixie, w all nigdy nie probowalem. Kiedy zaczynasz? Podejze jak ci ida w tym allmixie.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nazdar!

Dzisiaj ostatnia roslina wyszla na powierzchnie - kielkowalnosc na poziomie 101,72%. Ale jak to?!? Wincyj niz wszystkie wykielkowaly?!? Tak. Na 10 pestek AoF wyszlo 11 roslin. Myslalem, ze zamulilem i wrzucilem dwa nasiona do jednej doniczki - 10szt wyszlo w 9 doniczkach, a jedna zostala pusta. Zrobilem operacje przesadzenia najmniejszej sztuki do pustej doniczki - przyjela sie mimo uszkodzenia korzenia. Po 24h od przenosin zagladam do tej ferelnej sztuki, a ta znowu ma towarzystwo - czyli nie po***alem nasion. Ta ostatnio wykielkowana slabo sobie radzi, nic nie rosnie, ale narazie zostawiam obie.

AoFy zamulaja, nie podoba im sie pod zarowkoledami. Blade, male, biedne. Wszystkie 11 poszlo do 2l doniczek, przesadzilem tez 3 Santa Marie i 5 Love - reszta musi poczekac. Uzylem mieszanki lightmixa z coco (proporcje ok 69/31), dodalem guano i podsypalem mikoryza.

To te dwa AoFy - wyzszy to blizniak z innej pestki, a ta mala rosnac nie chce ;)




I wszystkie AoFy




Jak przesadze jeszcze kilka i zaloze HPSa to pokaze wszystko, chociaz na tym etapie nie ma co ogladac.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dobry den!


Czas na maly up. Nie liczymy wega bo jest spory rozstrzal. Jedne rosna szybciej, inne wolniej, AoFy i Santa Marie najbardziej zamulaja, ale moze sie ogarna. Wiekszosc przesadzona do 2l doniczek foliowych, czesc w 2l wykielkowalem bo zabraklo mniejszych. Odpadla jedna Santa Maria - przy przesadzaniu leb zostal miedzy palcami.
Do dzis swiecily zarowki led, teraz wjechal hps 400w. Cooltube narazie bez wentylacji bo nie ma takiej potrzeby - wyciag ustawiony na 240m3 daje sobie rade z temperatura.

Kilka dni temu wpadlem na znakomity pomysl i wypralem dno boxa (30st i bez detergentu). Rozwarstwila sie folia i ch*j z wodoszczelnoscia. Dobrze, ze nie zmiescilem namiotu do pralki bo zylka by pekla.


FOTY!


1x OG Kush




2x Double Black




1x Kosher Kush




5x '88 G13/Hashplant x Citral




5x Love




5x Santa Maria




10x Aunt of Farouk




5x Black Truffle x Aunt of Farouk




5x Rose Especial x Aunt of Farouk




5x GG4xSB x Aunt of Farouk




6x ‘88 G13/Hashplant x Nevilles Super Kush (brakuje 1 szt, rosnie jak kolezanki i koledzy)




5x King's Banner x ABK 77




2x Pakistani fem - wykielkowaly razem, ale jeden cos marudzi - wywale.jak nic sie nie zmieni na dniach




Papryki! Niedlugo rozsadze i bede trzymal w namiocie ile sie da.

Czech Black




Fatali White




Jalapeno




Box od frontu




... i od boku

 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Chorąży Honza, Tobie to się nudzi bardziej ode mnie. :freak:

Też muszę wysiać papryxy niebawem.

Potwierdzam, nudzi mi sie i cos w namiocie robic musze...


Dość wcześnie wysiałeś chili ...
Ja co roku wrzucam dopiero w połowie marca do wody i po zimnej Zośce są już eleganckie sadzonki V4 które powoli kwitną .
Tym samym pierwszy zbiór lipiec , następny sierpień, trzeci wrzesień i pozostałe październik .
Drugi jest najbardziej obfity w owoce .
Średnia z krzaka ~40

Kiedyś prowadziłem tu relacje z sez 2017 , strasznie ch***wo mi szło w porównaniu z 2018.

W zeszlym sezonie slabo mi poszlo kielkowanie, teraz zaczalem wczesniej - beda siedziec w boxie, pozniej parapet i jak tylko pogoda pozwoli to wyleca w docelowych na balkon.

Kilka slow co tam w namiocie.
Poprzesadzalem wszystkie krzaki do 2l, tylko OG wyladowal w docelowych 11l. Porozdzielalem papryki i poustawialem wszystko jak mi pasowalo. AoFy odbily, SM nadal marudne. Z tych wczesniej wysianych najlepiej rosna Love i Double Black. Z drugiej tury kielkowania zdecydowanie na prowadzeniu G13/HP x NSK, cala reszta zbiera sie podobnie. Wywalilem jednego Pakistani bo cos zamulal.
Nie leje zadnych nawozow, podlewam spryskiwaczem (2-3x dziennie po 1l). Jak beda zolknac to podam cos z azotem, jak nie to nie.

FOTY!


1x OG Kush




2x Double Black




1x Kosher Kush




5x '88 G13/Hashplant x Citral




5x Love




5x Santa Maria




10x Aunt of Farouk




Gorny rzad: 5x Rose Especial x Aunt of Farouk
W srodku: 5x Black Truffle x Aunt of Farouk
Dolny rzad: 5x GG4xSB x Aunt of Farouk




Gorny rzad i skrajna prawa: 6x ‘88 G13/Hashplant x Nevilles Super Kush
Nizej: 5x King's Banner x ABK 77 i Pakistani




Usuniety Pakistani




Papryki




Pokrecony, trzylistny Czech black




Wszystkie razem

 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Tak na szybko fota namiotu - wszystko rosnie i kusi, zeby ciac. Chcialem poczekac az mlodsze podgonia i zrobic ciecie raz a dobrze, ale.chyba jutro podetne najwieksze sztuki. Jak dobrze locze to AoFy maja ze 23 dni, zulowe pestki ok 16, pozostale 8-9.

Widok z.dzis




I dla porownania sprzed 3 dni

 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
No nie moglem sie powstrzymac i kilka sztuk pozbawilem glow. Wiem, ze niektore za wczesnie, ale jeszcze na takim etapie nie cialem i chcialem sprobowac. Zostawilem po 2/4 odrosty.

FOTY!

Double Black
Przed




... i po




G13/HP x Citral po toppingu






Love
Przed



... i po




10x Aunt of Farouk - ciac nie bede, ale chcialem uwiecznic progres - nabieraja rozpedu





5x Rose Especial x Aunt of Farouk
5x GG4xSB x Aunt of Farouk
5x Black Truffle x Aunt of Farouk




‘88 G13/Hashplant x Nevilles Super Kush
Przed






... i po





I losowe

 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
moim zdaniem dobry etap na topping. bedziesz naginal :crazy: ? czy zostawiasz proce?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
moim zdaniem dobry etap na topping. bedziesz naginal :crazy: ? czy zostawiasz proce?

U jednych dobry czas na ciecie, inne troche za mlode ;)
Naginac nie planuje, tylko topping
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ahoooj!




Mamy dzien 28 dla AoF, 21-14 dla reszty.
Zaczelo smierdziec na kwadracie to zalozylem nowy filtr - dzieki [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] za dobry rabat, blyskawiczna wysylka, doradztwo i wzorowy kontakt!
Zrobilem topping pozostalym roslinom, ktore byly na niego gotowe - wincyj ciac nie bede, ***e tylko uposledzone odrosty. Do dzis nie podlewalem z nawozami - profilaktycznie dodalem do wody 3ml guanokalong grow i spryskalem calgreenem. Wytypowalem kilka kandydatek/kandydatow do wyjazdu z boxa (male/kulawe krzaki), ale niech jeszcze rosna poki jest miejsce. Krzaki pozmienialem miejscami. Daje tydzien na ogarniecie sie i wjezdzie 12/12.

Dla formalnosci, w namiocie nadal rosnie:
1x OG Kush
2x Double Black
1x Kosher Kush
5x '88 G13/Hashplant x Citral
5x Love
5x Santa Maria
10x Aunt of Farouk
5x Black Truffle x Aunt of Farouk
5x Rose Especial x Aunt of Farouk
5x GG4xSB x Aunt of Farouk
6x ‘88 G13/Hashplant x Nevilles Super Kush
5x King's Banner x ABK 77
1x Pakistani

FOTY!

Wszystkie razem przed wyciagnieciem






Losowe krzaki

















Stracone glowy




... i wszystko razem










A tak to wszystko podlaczylem

 
Ostatnia edycja:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] az tak głośne to masz ze potrzebujesz 2 tłumiki??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół