nasiona marihuany

Coco, haze, kwitnienie rozkład żywienia.

Wyszukiwarka Forumowa:

omo

New member
Rejestracja
Sty 25, 2019
Postów
1
Buchów
0
Witajcie haszyszowcy. Zapomniałem emaila i hasła do starego konta, a potrzebuję bardzo waszej pomocy. Mam trochę haze od amsterdam genetics i na dniach będę je wysadzał w coco. Wegetację i indukcję mam opracowaną natomiast pomocy potrzebuję w kwestii żywienia na flo. Nigdy nie miałem doczynienia z roślinami kwitnacymi 11-12 tygodni i niezbyt wiem jak rozłożyć karmienie. Wiem tylko, że nie należy przekraczać ec 1.8 i długokwitnące sativy lubią delikatniejszą pożywkę.
Przy roślinach kwitnących 7-8tyg na początku 6tyg flo ładowałem boostera i pk aż do połowy 7 tyg. Kiedy to nalezy zrobić przy kwitnieniu 12tygodniowym?
 

gulasz

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2010
Postów
171
Buchów
77
Haze dłużej indukuje kwitnienie i dłużej nabiera na masie, możesz spokojne zacząć z EC 1.4 i zwiększać w razie potrzeby boosty zacznij dodawać od połowy flo maj lepiej po małym flushu. Sprawdzaj EC przelewu bd wiedział ile rośliny jedzą w danym momencie
 
K

Kannaland

Guest
Jezeli bedziesz dawal EC mniej wiecej stale przez ta pierwsza polowe kwitnienia i bedziesz regularnie mierzyl EC wyplywu gdy nie dajesz jeszcze boosterow to rosliny same Ci powiedza kiedy zapodac booster, po prostu pokaza braki albo zobaczysz na podstawie EC wyplywu:

1. Ze nagle EC wyplywu wzroslo - zakladajac ze inne czynniki sa w normie a EC pozywki bylo odpowiednie przez ostatni czas to wzrost EC wyplywu moze swiadczyc, ze pozywka podstawowa stala sie nieodpowiednia dla roslin i zmniejszyly zapotrzebowanie na azot, dlatego EC wzroslo - trzeba dac booster i obserwowac czy EC wyplywu z powrotem zaczyna spadac.

2. Ze nagle EC wyplywu zmalalo, to tez swiadczy ze pora na booster, po prostu rosliny wciaz chca troche azotu ale glownie wyjadaja PK wiec tez pora na booster.

Najlepiej oserwowac, nie trzymac sie kurczowo tabelki ;)

Edit: flush w polowie kwitnienia w ogole nie jest potrzebny o ile wczesniej prowadziles rosliny na optymalnym EC kontrolujac EC wyplywu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół