nasiona marihuany

Panel led 800w pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

unit89

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
52
Buchów
0
witam, mam problem mianowicie szukam bardzo dobrego ( PRZESTESTOWANEGO ) panelu LED do boxa 80x80x160 na 9 autonatow

ktos cos??
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Ostatnia edycja:
C

Creep

Guest
Weź sobie kup spectrolight lub coś z ledfarm mocy potrzebujesz około 150-200 Watt.
 

mupwee

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2017
Postów
11
Buchów
0
Masz niski namiot, a led lubi wisieć wysoko ;p 800W to chyba mowa o chińskich ledach. Jeśli nie potrafisz sam sobie złożyć panelu poszukaj czegoś na diodach cob cree lub citizen ok 150W.
 

unit89

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
52
Buchów
0
800w do 0,64m2 to trochę przy dużo. :)

jeżeli chodzi Ci o ten panel (podpatrzyłem w podobnym temacie który utworzyłeś, ale mniejsza z tym...)
https://www.mars-hydro.com/buy-marspro-ii-800w-epistar-160-led-grow-light-for-sale
to będzie za duża moc jak na taką powierzchnię (realny pobór ~352W).
no tak... troche za duzo zapomnialem o zasadzie "co za duzo to nie zdrowo" a co do tego mars hydro mam 2 problemy
1 troche za duzy ...
2 i glosno 58 dbz

no i szukam dalej cos do 40 dbz Max ...

---------- Post Zaktualizowany 15:49 ---------- Data pierwszego postu 15:44 ----------

moze troche was " zalamie " szczerze mowiac to aktualnie posiadam boxa 40x40x160 z braku warunkow.... lecz za jakis czas zamierzam spakowac mandrzur i zmienic miejsce zamieszkania ktore pozwoli mi osiagnac moj CEL 80X80X160 LUB 100x100x200 ... stad te pytanie o mocnego porzadnego LED-a :) a teraz chcialem wstawic jakiegos kolosa z 400w na 40x40x160 zeby potem nie kupowac jeszcze jednego....
 

mupwee

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2017
Postów
11
Buchów
0
No jak masz kupować nowy namiot, to kup konkretnie 100x100x200 do tego panel na clu058 z regulacja np na ledfarm gold 240W lub mocniejszy 300W. W małym namiocie po prostu ustawisz moc na min.
 
Ostatnia edycja:

unit89

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
52
Buchów
0
No jak masz kupować nowy namiot, to kup konkretnie 100x100x200 do tego panel na clu058 z regulacja np na ledfarm gold 240W lub mocniejszy 300W. W małym namiocie po prostu ustawisz moc na min.

wlasnie tak zrobie 300w na 100x100x200. Dzieki ziomeczki za pomoc w doborze Ledow.

Mam pytanie co sie dzieje w momencie w ktorym wrzucimy np. 500w LED pelna moc do namiotu 40x40x160? rosliny otrzymaja za duzo mocy i wypali liscie czy jak?
 

mupwee

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2017
Postów
11
Buchów
0
Tak wypali im chlorofil.

Jak powiesi lampe nisko ustawi pełna moc to zapewne popali liście ;) Tylko 500W jakiego leda ? Bo to różnica. Jak wrzucisz 500W kolorowych ledów z chin które realnie nawet 200 nie pobierają to nic się nie popali ;)
 
C

Creep

Guest
Daruj sobie takie wywody. Po pierwsze nic im nie wypali, ma 2m wysokosci więc ma gdzie regulować lampy nad rosliną. Po drugie ma regulacje mocy i zapas nawet na namiot 120x120. Trzeba po prostu myśleć co się robi.

Masz racje trzeba myśleć co się pisze. Szybko edytowałeś posta;). Czytaj ze zrozumieniem. Rozmowa się skończyła na High end Cob wiec stwierdziłem ze kolega o takiego pyta. Ale widzę ze ty to jesteś master Ledman wiec nie mam co robić podjazdów do ciebie. Sorrki ze pie***le kocopoly.
 

mupwee

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2017
Postów
11
Buchów
0
Masz racje trzeba myśleć co się pisze. Szybko edytowałeś posta;). Czytaj ze zrozumieniem. Rozmowa się skończyła na High end Cob wiec stwierdziłem ze kolega o takiego pyta. Ale widzę ze ty to jesteś master Ledman wiec nie mam co robić podjazdów do ciebie. Sorrki ze pie***le kocopoly.

Darujmy sobie offtopy, skoro go wyedytowałem zanim cokolwiek napisałeś tzn że coś mi umknęło (tu wielkość namiotu o którym mówiłeś) i poprawiłem wpis, nie rozumiem zatem w czym problem ? Wybacz jeśli poczułeś się urażony i teraz musisz przeklejać co napisałem, tyle że to nic nie wnosi do tematu. Autorowi mam nadzieje pomogliśmy w wyborze.
 
C

Creep

Guest
Przyjmuje przeprosiny chociaż nie poczułem się urażony :) wydało minusie to zabawne. Ja tylko odpowiedziałem z cytatem nie musisz się wstydzić własnych słów pisałeś co miałeś na myśli. Nie ma żadnego problemu oprócz tego ze mu wypali liście ;). Będę pinie czytał co piszesz :) Pozdro .
 

unit89

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
52
Buchów
0
Jak powiesi lampe nisko ustawi pełna moc to zapewne popali liście ;) Tylko 500W jakiego leda ? Bo to różnica. Jak wrzucisz 500W kolorowych ledów z chin które realnie nawet 200 nie pobierają to nic się nie popali ;)

a wlasnie zauwazylem taki bajer ze LEDy dziela sie na chinczyki, srednie, Bardzo dobre ( LEDfarm ) takiego Leda szukalem za niedlugo przymierzam sie na 230 w :)

---------- Post Zaktualizowany 23:22 ---------- Data pierwszego postu 23:19 ----------

Darujmy sobie offtopy, skoro go wyedytowałem zanim cokolwiek napisałeś tzn że coś mi umknęło (tu wielkość namiotu o którym mówiłeś) i poprawiłem wpis, nie rozumiem zatem w czym problem ? Wybacz jeśli poczułeś się urażony i teraz musisz przeklejać co napisałem, tyle że to nic nie wnosi do tematu. Autorowi mam nadzieje pomogliśmy w wyborze.

Pomogliscie i to bardzo ;) obyscie mieli obfite plony tego wam zycze :D
 

mupwee

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2017
Postów
11
Buchów
0
Tak naprawdę najlepiej samemu sobie złożyć wychodzi najtaniej i masz dokładnie to czego potrzebujesz. Jeśli nie potrafisz to przychodzi z pomocą właśnie Ledfarm. Z dobrych lamp popatrz jeszcze sobie na serie SPECTROLIGHT, o której też wspominał Creep, tylko tu jakość goni cena ;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół