nasiona marihuany

Led 100 w

Wyszukiwarka Forumowa:
L

LemonHazeKusH

Guest
Witam panowie jak myslicie czy lampa mars hydro 100 w to nie za malo w boxie 60/60/140 ? Co prawda roslinki rozwijaja sie tak mysle ze dobrze , ale zastanawiam sie czy nie dolozyc tam z dwoch lampek led z chińskiej strony 3w
 
C

Creep

Guest
Czyli to hydro Mars 48 jest. Powinien dać sobie radę na tej powierzchni na flo.
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Czyli to hydro Mars 48 jest. Powinien dać sobie radę na tej powierzchni na flo.


Rozwijaja sie dobrze dwie bo jedna troszke wolniej ale wydaje mi sie ze wina lezy w wodzie za duze ph na poczatku a teraz jakos dojsc do siebie nie moze ... dzieki wielkie za odpowiedz ae na wszelki wypadek nie zaszkodzic powinno jak dorzuce dwie wiszace lampki 3 w z chin ☘☘
 
L

LemonHazeKusH

Guest
A jakich zarowek moglbym uzec dwoch max 3 z najmniejszym poborem pradu zeby mnie z chaty nie wyrzucili ? moze ktos cos polecic
 
C

Creep

Guest
Żarówki Led 10-15 W pobór realny barwa 2700-3000k. Dostępne w sklepach stacjonarnych lub online. Jak chce ci się czekac możesz se z Chin zamówić te kolorowe do wyboru do koloru. Na Amazonie czy ebay tez tego masa jest. Kto miał by cię wywalić?
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Żarówki Led 10-15 W pobór realny barwa 2700-3000k. Dostępne w sklepach stacjonarnych lub online. Jak chce ci się czekac możesz se z Chin zamówić te kolorowe do wyboru do koloru. Na Amazonie czy ebay tez tego masa jest. Kto miał by cię wywalić?



Wlasciciel mieszkania ktore poki co jeszcze wynajmuje . mieszkam w NL mam prawo sadzic ale nie pod lampami dlatego staram sie robic tak zeby zuzycie pradu w namiocie nie bylo za duze ...

Zarowki led mam dwie takie niby 3w kupilem na chinskiej stronie (sory za link ale na telefonie mam problem fotke wstawic na forum) raczej dwie takie nie powinny mi duzo pradu zabierac ale bardziej obawiam sie czy nie zrobi sie jakies zwarcie w nich wtedy kiedy nawilżacz chodzi bo wygladaja troche jak zabawki ..

https://www.google.com/search?q=+le...DGOYI_enNL820NL820&hl=pl#imgrc=D0JRrAWhen8gMM
 
C

Creep

Guest
To ja ci powiem że nawilżacz możesz sobie darować. Komputer zjada więcej prądu niż te twoje zarwóki wiec nie masz o co sie obawiać. O zwarcie sięnie martw nic im się nie powinno stac.
 
L

LemonHazeKusH

Guest
To ja ci powiem że nawilżacz możesz sobie darować. Komputer zjada więcej prądu niż te twoje zarwóki wiec nie masz o co sie obawiać. O zwarcie sięnie martw nic im się nie powinno stac.


W jakim sensie nawilzacz sobie darowac ? Bez tego utrzymuje sie max 43% z wszystkimi recznikami itd
 
C

Creep

Guest
Czy mialem go czy nie to tak samo mi roslo a zajmowal miejsce i prad jadl to stwierdzilem ze niepotrzebny. Czasem spryskam czysta woda je i na to samo wychodzi.No chyba ze masz inne doswiadczenia to luz trzymj se go tam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół