nasiona marihuany

FIRST OUT 09' by Marecki 10xMaroc 9xEasy Sativa

Wyszukiwarka Forumowa:

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
Jah!! Siemka palacze wlasnie wracam z miejscówki pogoda super jak na razie.2 planty odpadły ten w kubeczku i ten co dostał heda gradem..Czyli mam 8 fajnych plancików które ogarniaja.Podlałem Biohomusem extra zarketka na 1L wody..zobaczymy jak sie sprawdzi fotki za 2dni..Pozdrawiam:bounce:
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
Witam planty powolutku się ogarniają po tym gradobiciu..Ładnie wybiły w górę może tego nie widać ale mają już po 15cm mniej więcej..chyba wszystko ok z 4 zdjąłem butelki jedynie o co się martwię to że karzy krzak ma maxx 7l ziemi a na miejscówce jest sama trwa i piach..bihomusem extra podlewam 1zakrętka na 1L na zmiane biohomus/woda.jak na razie lałem tylko raz.następne fotki bedom pużniej za tydzien czy coś..:freak:

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
A wiec tak było 8plantów kopiłem ziemie i zaczołem przesadzać planty starczało tylko ziemi na 6plantów wiec 2 takie marne planty poszły na inna spontaniczna miejscówke..i jednego zjadł jakis dzik a drógi jest na 1zdjeciu strasznie marny...6 pozostałych krzaków ma nowa ziemie gdzies 15l niby na krzaka wyszło..Ogolnie wszystko rośnie ale strasznie marnie to wygląda i ta pieprzona pogoda od czasu do czasu podlewam biohomusem extra...Dodam jeszcze ze od przesadzenia mineło z 13dni....

216.jpg

217.jpg

218.jpg

219.jpg

220.jpg

221.jpg

222.jpg
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
JAHH witam ..jak Widać wszystko piękie zdrowiutkie maja do 50 -60 cm Kiedy wyginać ???..Powolutku pokazują płec..I proszę o pomoc co do krzaków nr..2 i 5 ..ja widze jajca..??

1.



2.



3.



4.



5.



6.




BLESS ..:spalony:
 

monopoIowy

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
Przerzuc foty do haszowej galerii.

Planty wyglądają zdrowo.

5 to faceta a 2 to nie wiem . Ale takie coś się robiło na moich panienkach tydzień przed pokazaniem płci. I w ogóle to chyba tylko ten facet narazie się ujawnił bo na zadnym innym nie widze kwiatów.
 
Ostatnia edycja:

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Piatka to facet na 100%. Dwojka to cipka "chyba". Ladnie rosnia, ale foty wrzucaj do naszej galerii!!! Takie sa zasady...
Pozdrawiam.
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
Witam JAHH ........HMMM pestki rególary od qakemind.pl wyszło mi z tego 6 plantów ....2 poszły na inna miejscówke i sarny zjadły..Z 6 plantów wyszła jedna suka która wsumie zaczyna kwitnąć w tym 1 krzak nie pokazal kim jest ale zostal dzis podgiety..co do suki planuje Plantom K jak dawkować.?? i kazdy krzak dostał 20l ziemi TESCO jakości,,::DD:freak2:

Myśle ze ten Out jest udany pod tym względem ze nabrałem wprawy co do uprawy i wiem o co kaman za rok same automaty.::pr:

Zdjęcia ogólne i dzisiejsze..co do suki to bez odbioru za 2tyg nastepne foto i miejmy nadzieje ze dojdzie...

22.07.09 wszystkie krzaczki..
27.jpg


jeszcze nie wiadomo co to fotki z dziś 07.08.09

28.jpg


29.jpg


O to ta słynna panna jak pisałem zaczyna kwitnąc powolutku..widać gdzie topki będą ...<rotfl>

30.jpg


31.jpg


Na prawdę ssory że fotki nie w naszej galeri ale nie chcę mi się cudować ...proszę o komentarze i do usłyszonka......
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
marne, głodne i w ogóle z dupy wyciągnięte. To nie powinno się znaleźć w uprawie dla "zaawansowanych".
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
HMM to co wyszło z tych 6 pięknych krzaczków...1 kbita wspaniała i puchnie i 2 krzaczek podgięty i nie wiem nie pokazał kim jest jeszcze..

panienka
95.jpg


96.jpg


2 krzaczek

97.jpg
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
Witam :crazy::crazy::zombi::zombi::zombi::crazy::freak::sunny: dzięki wszystkim za wsparcie na ten rok ale muszę to napisać jakieś hu*e wycieli mi planty...kończę na ten rok ..Ale mam nadzieje ze za rok ODBIJE..:freak2::sunny: dzięki chłopaki i życzę każdemu wspaniałych smacznych zbiorów temu komu się udało ..pozdrawiam

pozostało tylko to ...i płacz...

134.jpg


135.jpg


136.jpg
 

Wyrwi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
618
Buchów
4
W tym roku już dużo osob straciło swoje planty.WSPOLCZUJE:zombi:
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
Ja w tym sezonie 2 razy przenosiłem rosliny. Ostatnim razem całkiem niedawno, szkoda bo niektóre już kwitną.
Prawda jest taka, że nawet najmarniejszych plantów żal, ale na pocieszenie masz to że za***ali Ci właśnie takie planty:D:D
 

h4ze

Active member
Rejestracja
Mar 30, 2008
Postów
44
Buchów
1
ee procke ci zostawili hehe ;]
tez mi pare zginelo ...
dlatego lepiej miec kilka spotow :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół