nasiona marihuany

FIRST OUT 09' by Marecki 10xMaroc 9xEasy Sativa

Wyszukiwarka Forumowa:

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
Dobra chłopaki spokojnie daje im troszkę odpocząć..za jakiś czas dam foto...pozdrawiam :jocolor:
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
Witam.Byłem dziś na miejscówce plewić itp itd...Planty rosną foto zapodaje..I mam prośbę a zarazem szukam pomocy co do miejscówki i proszę o rady.....
166.jpg

Planty jak widać <lol>

A więc tak w czym problem..podaje schemat całej polany wraz z miejscówkami jest 12 plantów i chcę je sadzić na 2miejscówki są za***iste tylko jest problem i będzie tak mi się wydaje ze światłem..Ja mam taki plan po 3plany albo 4 na miejscówce a resztę transportować ziemie w plecaku z miejscówek i rozsiać kolejne 4 po polance..daje foto polany + oznakowane miejscówki...proszę o rady..
167.jpg

pierwsza miejscowa 1
dróga miejscówa 2
czerwone punkty spontaniczne sadzonki ..??
168.jpg


miejscówa 1
169.jpg


miejscówa 2
170.jpg


Dobra wiec jak będzie na pewno 12plantów to prosze o rady jak to posiać bo na prawdę miejscówki wypass tylko czy na pewno bedzie wystarczająco światła jak widac na 2miejscówce bez chmur o 16:00 było swiatełko a na 1 hhmm jak cłonce jest na drzewami to wsumie kicha a tak ogólnie to też świeci i dodam to że ta polana jest naprawde spora...
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
Witam planty dziś poszły na SPOTA podlane podsypane wiórami SLIMAXEM ziemia z lasu z pod jakiś mokradeł ogólnie mam wy***ane wracam za tydzień i zobaczę czy rosnie.

210.jpg

211.jpg

212.jpg

213.jpg

clear.gif

214.jpg

215.jpg

216.jpg

217.jpg
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Z tym niebieskim to przesadziłeś, ja rozsypałem kilka wokoło roślin bez kontaktu z ziemią planta :crazy:
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
Witam nie mogłem się powstrzymać.Właśnie wracam z miejscówki planty wyglądają za***iście mam na myśli ze stoją twartko odgarnolem tego slimakola i trociny...i podłozyłem troszke traweczki zeby nie zucało sie w oczy..i pie****one slimaki sie dobierały ale padły nie dotarły ale planty sa takie male ze nawet nie wiem co by wpie****ały chyba łodygę..I pogoda jest z***ana..Następnym razem wybieram się 26maja wiec zobaczymy czy jeszcze rosna i sa całe..POZDRAWIAM
 

Lookas

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
144
Buchów
0
U mnie to samo 2 dni słońce a potem 2 dni deszczu i tak w koło. Tylko tyle że nie muszę latać podlewać tak często :p
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Uwazajcie na grad. kur***wo mi wczoraj 3 krzaki polamalo, naszczescie to tylko liscie. ale maja juz pół metra =P.
Pozdro.<shiza>
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
Witam byłem na miejscówce i po drodze złapał mnie deszczyk pogoda wogole bez komentarza porażka..Planty maja się dobrze slimakola gdzieś wogole wymylo cale i zdrowe nalozylem dzis na wszeki wypadek zrobilem oslonki z butelek na slimaki...1 albo 2 planty jakos wiszą widac na foto albo zamalo swiatła albo nie wiem. reszta ma sie wpozo za tydzien leje biohomusa chyba..

251.jpg

252.jpg

254.jpg

256.jpg

259.jpg

261.jpg

263.jpg

266.jpg

270.jpg
 
Ostatnia edycja:

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
cały czas leje chyba h*j je strzeli...masakraa
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
bylem dzis na miejscówce bo wczoraj padał taki grad az bylo biało ...ARMADEGON normalnie..z 19pestek poszło 10plantów na spota grad zniszczył 1planta inne potraciły moze jakis listek ale sie ogarna czyli zostało mi 9plantów wtym 1 jakis krzywy biedny i jeden jeszcze w kubeczku tylko nie wiem czy da rade bo sie topil....czli 9plantów ale uwazam ze 2 moga nie dac rady ale to sie okaze 3czerwca fotki bedom...pozdro dla rolników
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół