nasiona marihuany

Green Dragon wielki problem z mocą mimo poprawnego wykonania

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenPlantMan

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2016
Postów
103
Buchów
0
Witam. Zrobiłem GD z 24g. Palenie jakie użyłem to była w większości indica (18g) i sativa (6g). Palenie klepie bo każdy kto palił uwalony nieziemsko. Robiony był na spirytusie 95% rozrobiony ze szklanką wody więc 70% było. Dekarboksylacje wykonałem w 115sC przez 60 minut. Susz po dekarboksylacji od razu dałem do spirytusu i całość macerowałem w temperaturze 75sC dokładnie przez 30 minut! Trunek odstal dodatkowe 6 dni w ciemnym i chłodnym miejscu.

Nadchodzi dzień próby i zonk. Wypiłem pełny kieliszek 50 ml i działanie jest bardzo słabe, czuć pierwsze symptomy highu po 30 minutach ale jest to jak mówię bardzo słabe, że gdybym miał robić tego GD następnym razem to bym nie zrobił. Faza utrzymuje się około 2-3 godziny i następuje pełna trzeźwość. I teraz pytanie co tu do cholery jest grane? Po tym wszystkim uznałem, że ten GD to jeden wielki fake bo z opini ludzi wynika, że jest to kosmos a tymczasem u mnie okazał się totalny lajt a ja chciałem pić tego połowę kieliszka. Jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc.
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
1. 24 gramy... utopione w szklance wody tj. 200ml + ile tego tam spirytu jeszcze ***nąłeś ?
Na moje bardzo rozcieńczone więc nie ma co się dziwić, że nie klepie tak jak powinno.

2. Do Green Dragon trzeba przywyknąć. I odstawić palenie, bo jedno a drugie całkiem inaczej działa i wchodzi.
Jak ktoś napie****ał ostro bonita czy wiadra, to początkowo green dragon wydaje się słabo klepiący.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nie wiem co źle zrobiłeś ale Green Dragon jest w ch*j mocny-przynajmniej mój-robiłem już kilka razy i zawsze wyrywa z kapci każdego co pił. Ja tylko nie podgrzewam po wymieszaniu z alko no i moj Smok stoi kilka miechów zanim jest gotowy tak z 3.

Jeszcze do Spalona Zarowka przy normalnej mocy nalewki możesz całe zycie napie****ac tylko wiadra a i tak bedziesz jak mały chłopiec zagubiony w ciemnym lesie. Moc jest nieporównywalna do palonych konopi w jakikolwiek sposób według mnie.
 
Ostatnia edycja:

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Nie ma co porownywac mocy gd do jakiegokolwiek, najmocniekszego nawet palenia ever bo to jest upie****acz mozgu i tyle, zadne ograniczenie jointow nie pomoze.
Ogolnie spirytusu sie nie rozciencza przed wykonywaniem nalewki tylko juz finalnie, po zakonczeniu
Caloscia trzeba raz dziennie bujnac, wstrzasnac zeby ruszyc tym co wewnatrz plywa.
wez sobie 10g popcornu i 150-200ml spirytusu. I nie wiem czy z ta dekarboksylacja nie pojechales za dlugo, daj z 15 minut i styknie do aktywacji, odstaw to nie na 6 dni bo to zdecydowanie za krotko tylko potrzynaj ze 3 tygodnie i codziennie bujaj tym
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół