nasiona marihuany

Nieprzyjemna masa po paleniu

Wyszukiwarka Forumowa:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Zapodaj sobie tabletki cbd i poprawisz tą mase czy jak to tam nazywasz :D albo jakies uspokajające - pozitivum?
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Moze masz niewłaściwe podejście do palenia przed paleniem. Za każdym razem stresujesz sie ze bedzie tak samo i pozniej tsk jest. Jak wiadomo pp gandzi pogłębia sie wkrętka. I co wymyślisz to przywołasz. Trzeba sie wyluzować i tłumaczyć sobie ze to
Tylko trawka. Zaraz przejdzie. Napić sie jakiegos orzeźwiającego soku. Pomarańczowy czy grapefruitowy. Ale sok! Nie napój.
 

strika

Member
Rejestracja
Sty 21, 2019
Postów
5
Buchów
0
Posłuchałem Waszych rad i większość z nich pomogła doraźnie. Nie pale tytoniu przed i przekonałem się, że odpowiednie nastawienie potrafi wiele zdziałać. Jak kolega wyżej napisał "jak serca zaczyna bić to czuje, że masa będzie dobra" i tak samo do tego podchodzę.

Miałem wczoraj taki niemiły incydent. Już od jakiegoś czasu pykam sobie wiaderka i jakieś jointy praktycznie codziennie i wszystko jest okej. Wczoraj przyjąłem dobre wiaderko, na początku było elegancko, tak jak zawsze - miałem po prostu świetną masę. Przed paleniem kupiłem sobie takie czipsy na cpn'ie i jakąś czekoladę miętową. Po paru minutach jak to zjadłem to po prostu mówiąc mnie wy***ało. Miałem helikopter, po 15 minutach zamknąłem oczy i normalnie rozmawiałem z kumplami. Wiedziałem, ze jak otworze to już po mnie i tak siedziałem z zamkniętymi oczami. Po 30 minutach ruszyliśmy autem, po dosłownie paru minutach zwymiotowałem i mi ulżyło. Czułem, jak wszystko mnie puściło i tylko chciało mi się jeść i spać. Dzisiaj jak wstałem to się strasznie dziwnie czuje, jestem jakiś przemęczony i czuje takie kręcenie w brzuchu jak przed wymiotami ale wiem, że już nie zwymiotuje. Czuje się jak na kacu. Może to przez te jedzenie, może przez to że byłem zmęczony i cały dzień nic nie jadłem po 8 godzinach pracy. Czy ktoś mi pomoże to wyjaśnić?

---------- Post Zaktualizowany 11:27 ---------- Data pierwszego postu 11:17 ----------

Dodam, że jednego ziomka wy***ało tak pozytownie a drugiego po wiadrze dopiero joint ruszył.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół