nasiona marihuany

1x NYC DIESEL AUTO 2x GSC AF

Wyszukiwarka Forumowa:

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Siemanko dzis troche poprawialem trening
NYC idzie raczej dobrze koncowki lisci troszke sie tak jak by ostrza dziwne mysle ze przez 2 ostatnie podlania dostala wode z root juicy I bio grow 2 razy pelnia dawke zalecana przez producenta nastepne Panie sama woda


 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Witajcie czas na maly up I kilka pytan
Diesel ma 25 dni zaczyna kwitnac do tej pory dostawal tylko wode na zmienie z bio grow I root juicy mysle zeby teraz dac wode I pozniej kolejny podlanie polowe bio bloom I top max bedzie ok?
Dalem panel 10 cm wyzej gsc pewnie sie wyciagna niedlugo zaczne robic trening I dam 1ml root juicy I 1 ml bio grow mysle ze bd ok. Gsc maja 9 dni
Pozdrawiam





 
Ostatnia edycja:

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Na początku flo potrzebny jest trochę jeszcze azot, ale nie za dużo, podlej jeszcze z tydzień tym biogrow połowe dawki i potem zacznij lać blooma i topmax ;)
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Witajcie czas leci wiec mały up
Na poczatku chcialem podziękować za pomoc hmBless I gilbertowi z lupiazem za czas i chęć podzielenia się swoją wiedzą to 1 fotolerwcja więc chodzi mi o naukę po tym projekcie dokupie nowy panel Led oraz 4x pastki ale będą to sezonowki ale teraz chciałbym dokończyć ta przygodę więc lecimy
NYC DIESEL AUTO DZIE 32/2 FLO


DO namiotu dalem jeszcze 2x panele po 100v ale raczej mniejsza moc jest tych ledow . temp skoczę do 28 wilgotnosc spadła do 40
Ale juz to zostawie bd spryskiwal co pare H


GSC MAJA 15 DNI narazie sama woda nastepne podlanie root juicy i bio grow. Jedna z nich od poczatku opóźniona i jakas inna 2 pietro puściła tylko 1 listek ale wydaje mi sie za zaskoczy mnie jeszcze





Czy do bio bloom I top max dokupić cos jeszcze na flo?
Mysle ze 28 stopni nie bd tragedia jeśli bd skakalo wyżej zamiast wlotu pasywnego dam łazienkowy wiatrak
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Bardzo ładny ten NYC. Troszkę mu końcóweczki przypaliło, ale ogólnie bardzo zdrowy.
Świetny kształt liścia - wąski a'la sativa, ale 7-mio palczasty jak u indyjki :)
Będę zaglądał, bo zapowiada się super! Łap bucha - zapewne nie ostatniego :p
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Dzieki za komentarz dobre slowo zawsze sie przyda. Koncowki przypalone ze wzgledu na to ze dalem 2 panel na te nizsze gsc i 2 panel jest nizej o jakies 20 centow moze po treningu sie troche wyciagna
Pozdro i dzieki za buszka z tej okazji pojde skrecic
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Zawsze możesz podnieść donice wyżej, po prostu położyć na czymś w miarę stabilnym, tak żeby lampy trzymać na tym samym poziomie.
A tak ogólnie to dobrze wyglądają.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Hahah. A tam juz kot patrzy i wybiera krzaka którego obgryzie. Paczy kot z kociej dziury.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Uważaj na tego kota bo coś podejrzanie patrzy sk***iel :D
NYC bardzo ładny :)
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Panowie kot jest po naszej stronie wyleguje sie na namiocie i bada panny za kazdym razem kiedy opuszczaja kwadrat.
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Siemaneczko czas na up i kilka pytan
GSC dzisiaj obchodza urodziny 25 dnia zycia dostaly 2x bio grow i root juicy a tak to samo woda o ph6.4
Nyc dzisiaj 40 dzien/10 flo 2 ostatnie podlania sama woda ale i tak cos sie dzieje czegos ma za duzo zmienilem wode z tej kupnej o ph 6.4 na odstana kranoweczke zamowilem ph down i bd dolewal do tej wody bo moja z kranu od razu ma 8.4 ^^
nyc zaczyna pachniec dosc dobrze i mocno dzis zamowie lub zrobie jakis filtr
ogolnie jesli ktos sie moze wypowiedziec czy moge jakos bardziej pomoc z tymi liscmi itp
sprawdzalem ph gleby jest 6.6-6.8
Gsc








Nyc 40/10 flo






ostatnie nawozy dostala okolo 7 dni temu podwojna dawke bio grow i root juicy i dalem polowe zalecanej dawki bio bloom i top max
jedyne ci zmienilem to wode do podlewania a zmiane duza widac na lisciach nie wiem dlaczego ?
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Siemanko mały up
Dzis byl 1 fryzjer dla nyc mialem problem z liśćmi myslalem ze cos nie tak z wodą lub ja przelałem okazało się że roslinka bylo poprostu głodna i od następnego podlania leje 100% na flo bio bloom I top max
Narazie wszystko idzie bez problemowo gsc fajnie idą na boki podniosą lampę sprobuje je trochę wyciągnąć
I parę fotek z***ki mile widziane
Gsc dzien 28






[/url
Nyc dzien 43/13 flo
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1008808]







Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Witajcie mały up
NYC dzien 50/20 flo
Gsc dzien 35/5 flo troche sucho mialy 4 dnia bez wody podlalem po 1l na głowę






Gsc #1



Gsc #2


Razem





Mam 2 pytania
Czy melase lac z sama woda cz normalnie z top max i bio bloom? I czy wogole ja teraz lac?
Robic fryzjera gsc czy jeszcze poczekać?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół