nasiona marihuany

1x NYC DIESEL AUTO 2x GSC AF

Wyszukiwarka Forumowa:

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Siemaneczko mały up
Nikt nic nie pisze nikt nic nie komentuje ale jak zaczol3m to dokoncze fotoleracje
Do boxa doszedł nowy panel Led mars hydro 240
Rośliny maja odpowiednio 59/29 flo I 44/14 flo
Kilka fotek
Nyc DIESEL auto



Gsc
Sa trochę przelane narazie sama woda



Gsc2#



Jedna gsc rośnie wolniej I wogole od poczatku jest dziwna poszła w górę i zajmie jej wiecej czasu napewno
Wszystkie razem





Przyszła do mnie paczka po tym projekcie zaczne kielkowac I zrobie je w namiocie zanim nie pójdą na zewnątrz.
Dzięki za paczkę napewno sie przyda


Pozdrawiam
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Zobaczysz, że ten skośnooki panel zrobi za ciebie robotę... ino odpowiednio podlewaj i trzymaj ledy na zalecanych odległościach
pzdr
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Siemanko maly up
Roslinki leca na samej wodzie jesli chodzi o panel to zmienilem na bloom inna barwa swiatla wydaje sie byc wporzadku
Nyc diesel auto dzien 69/39
Gsc auto dzien 54/24


DIESEL




GSC




WSZYSTKIE RAZEM




Jakos idzie szalu z plonem nie bedzie ale wazne doswiadczenie na kolejne projekty zaowocuje w lrzyszlosci w plon
Diesel jeszcze 2 lub 3 tyg i bede bacznie obserwowal czy jest juz gotowy narwzie nie puchnie bardzo
Gsc ida fajnie od poczatku jedna troche powykrecana ale znacznie szybciej niz diesel fastbuds robi robote
Pozdrawiam
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
To Ty do tej pory tylko na trybie grow cisnąłeś?? A teraz przełączyłeś tylko na bloom?
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
To Ty do tej pory tylko na trybie grow cisnąłeś?? A teraz przełączyłeś tylko na bloom?

Wczesniej mialem swoje skladane panele jeden sie z***al i zamowilem ze strony mars hydro leda odpalilem go na full spectrum po 2 tyg zmienilem tylko na bloom i zostawie tak do konca
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Jak chcesz mieć mniej światła to tak zostaw, ale te panele są tak zrobione, że na flo oba tryby na raz.
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Jak chcesz mieć mniej światła to tak zostaw, ale te panele są tak zrobione, że na flo oba tryby na raz.

Czyli na tym ledzie cale grow sie leci full spectrum? Yo naco ta zmiana barwy na flo? Widac ze mniej swiatla ale dobra barwa
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Cały czas ci piszemy, abyś świecił fullspectrum, czyli włączniki grow i bloom w pozycji 1 ;)
 
Ostatnia edycja:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Cały czas ci piszemy, abyś świecił fullspectrum, czyli włączniki grow i bloom w pozycji 1 ;)

Ewentualnie tryb grow na grow i tryb grow+bloom na flo. Jednak w przypadku tego marsa chyba lepiej fullspectrum od początku. Najlepiej jakby się [MENTION=89166]GruMlody[/MENTION] wypowiedział.
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Siema. Zostałem wywołany do tablicy to napiszę co ja wiem;) pisałem do producenta i napisał że przy automatach można lecieć od razu z dwoma przyciskami, natomiast przy sezonach ja lecę na grow tylko z przyciskiem GROW a na flo już oba przyciski GROW I BLOOM
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
[MENTION=89166]GruMlody[/MENTION] 5+ i pozytywny wpis w dzienniczku :-D (chyba teraz są takie, bo kiedyś to tylko przypały były)
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Dobrze wiedziec tak wiec wrocilem do poprzedniej barwy i jest full spectrum
Dzieki za info przyda sie pozdro z farcikiem
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Siemanko kilka fotek dodam i moim zdanien diesel na dniach zostanie sciety juz jest jego czas a pozatym nie puchnie nic wiecej leje sama woda od 2 tyg lac do samej scinki czy zrobic przerwe przed scinka? Gsc ida dobrze zaczynaja puchnac sa mlodsze o 2 tyg i jeszcze spokojnie maja czas dzis dostaly bio bloom i top max 200% wczesniej woda i melasa


Diesel


Gsc






Gsc razem



Wszystkie razem najblizej nyc diesel kilka dni i kosa




Diesel dzien 73/43 flo
GSC dzien 58/28 flo
Pozdro z farcikiem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół