nasiona marihuany

Pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Jeżeli zwykła ziemia uniwerslana polecam Biohumus na Vege, sam początkowo zaczynałem od tego i wyszło naprawdę spoko. Z kolei jak posiadasz ziemie organiczną, polecam Plagron Alga Grow, aktualnie używałem go przy najstarszych roślinach przy swojej fotorelacji.
 

kosiarz1985

Member
Rejestracja
Maj 20, 2014
Postów
23
Buchów
0
Nie mam pojecia co jest grane. Cos nie ida
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
S

sirqaz

Guest
One mają ponad 40 dni? Coś tu nie gra. Panie a ten led to nie jest czasem za słaby? Ja taki błąd popełniłem i panny stały w miejscu zmarnowałem dwa tygodnie
 
S

sirqaz

Guest
Nie będę się mądrował bo za chudy w uszach jestem. Ja miałem tak że rośliny wyglądały na zdrowe ale za małe jak na swój wiek. Miałem jedna lampę led. Kupiłem rozgałęźnik na 7 żarówek i teraz mam 7x led i nagle wystrzeliły w kosmos. A pokaż majster tego leda.
 

kosiarz1985

Member
Rejestracja
Maj 20, 2014
Postów
23
Buchów
0
Nie będę się mądrował bo za chudy w uszach jestem. Ja miałem tak że rośliny wyglądały na zdrowe ale za małe jak na swój wiek. Miałem jedna lampę led. Kupiłem rozgałęźnik na 7 żarówek i teraz mam 7x led i nagle wystrzeliły w kosmos. A pokaż majster tego leda.[/
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]QUOTE]
 
S

sirqaz

Guest
Panel wygląda spoko. A jaka powierzchnia? Raczej to nie problem oświetlenia. Jak często podlewasz i ile? I czym dokładnie? Jaka woda i proporcje nawozów? To automaty są? Jaki cykl oświetlenia? Jesteś pewny że przed podlaniem maja sucho? Jaka temperatura?
 

kosiarz1985

Member
Rejestracja
Maj 20, 2014
Postów
23
Buchów
0
Panel wygląda spoko. A jaka powierzchnia? Raczej to nie problem oświetlenia. Jak często podlewasz i ile? I czym dokładnie? Jaka woda i proporcje nawozów? To automaty są? Jaki cykl oświetlenia? Jesteś pewny że przed podlaniem maja sucho? Jaka temperatura?
Chyba 30x30. Co drugi dzien. Raz nawoz biobizz trzypak. Raz sama woda. Dwa razy sie zdarzylo zamiast biobizz dalem biohumus.automaty. 18/6
 
S

sirqaz

Guest
Ale pewny jesteś ze jest juz sucho i potrzebują? Nie ma co lecieć z automatu. Sprawdzaj. Wsadzaj palucha w glebę na 2 cm około i czy jest sucho. A jak lejesz co 2 dzien to ile lejesz? Jakie doniczki? Jakie proporcje nawozu na litr?
 

kosiarz1985

Member
Rejestracja
Maj 20, 2014
Postów
23
Buchów
0
Ale pewny jesteś ze jest juz sucho i potrzebują? Nie ma co lecieć z automatu. Sprawdzaj. Wsadzaj palucha w glebę na 2 cm około i czy jest sucho. A jak lejesz co 2 dzien to ile lejesz? Jakie doniczki? Jakie proporcje nawozu na litr?

11l . Leje 1.5l na dwie. Proporcje jak zalecone wg tabeli biogrow
 
S

sirqaz

Guest
Więc i przelania być nie powinno. Chyba że się nazbierało. Sprawdzasz czy mają sucho? Czy po prostu lejesz? Jak z wentylacja? Jaka masz wentylację? A może je ciąłeś? Wyrywales liście? Odpowiedź:
1. Jaki trening?
2. Jaka temperatura
3. Czy sprawdzasz czy gleba jest sucha przed podlaniem na chociaż te 2 cm wgłąb?
4. Jaka wentylacja?
 
Ostatnia edycja:

kosiarz1985

Member
Rejestracja
Maj 20, 2014
Postów
23
Buchów
0
Więc i przelania być nie powinno. Chyba że się nazbierało. Sprawdzasz czy mają sucho? Czy po prostu lejesz? Jak z wentylacja? Jaka masz wentylację? A może je ciąłeś? Wyrywales liście? Odpowiedź:
1. Jaki trening?
2. Jaka temperatura
3. Czy sprawdzasz czy gleba jest sucha przed podlaniem na chociaż te 2 cm wgłąb?
4. Jaka wentylacja?

Troszke nagialem ostatnio. Nic wiecej. Temp 25-30. Nie sprawdzam. Wentylator lazienkowy.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,886
Odznaki
5
Ten twój led to jakiś totalny badziew, nic dziwnego że nie chcą rosnąć.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół