nasiona marihuany

Problem z hałasem

Wyszukiwarka Forumowa:

DrStein

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
182
Buchów
12
Panowie odpaliłem właśnie Secret Jardina i o ile jeszcze jakoś może by uszedł dźwięk z wentylatora wyciągającego z filtra, to mieszający rozpie****a całą sprawę. Box jest w piwnicy i słychać go na korytarzu jak serwer IBM - chujoza na maxa.
Jakieś pomysły na wygłuszenie całego boxa? Estetyka nie jest istotna ale to musi mieć jakieś ręce i nogi - przecież trzeba go otwierać.

Ewentualnie jakoś pomieszczenie wytłumić? Nie wiem zasłony jakieś od środka?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Panowie odpaliłem właśnie Secret Jardina i o ile jeszcze jakoś może by uszedł dźwięk z wentylatora wyciągającego z filtra, to mieszający rozpie****a całą sprawę. Box jest w piwnicy i słychać go na korytarzu jak serwer IBM - chujoza na maxa.
Jakieś pomysły na wygłuszenie całego boxa? Estetyka nie jest istotna ale to musi mieć jakieś ręce i nogi - przecież trzeba go otwierać.

Ewentualnie jakoś pomieszczenie wytłumić? Nie wiem zasłony jakieś od środka?

Tłumiki akustyczne ?
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Obłóż boxa grubym styropianem 10cm powinno być ok.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Jeżeli to piwnica w bloku to nie wróżę Ci długiej kariery... wystarczy, że otworzysz boxa w trakcie flo i somsiad wleci chwilę później. :sunny:
 

DrStein

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
182
Buchów
12
A prąd na lewo czy jak ? Ile wat lampa?

cfl + led - 330w lacznie zużywają - prąd własny

---------- Post Zaktualizowany 22:22 ---------- Data pierwszego postu 22:21 ----------

kamienica 4 rodzinna

---------- Post Zaktualizowany 22:23 ---------- Data pierwszego postu 22:22 ----------

Obłóż boxa grubym styropianem 10cm powinno być ok.

i jak to otwierać?
 

Koleszka84

Member
Rejestracja
Lip 5, 2018
Postów
8
Buchów
0
cfl +
[/COLOR]

i jak to otwierać?

o drzwi boxa tylko przełóż rzebysr mógł go swobodnie ściągać i zakladac

---------- Post Zaktualizowany 22:31 ---------- Data pierwszego postu 22:29 ----------

Do drzwi boxa tylko przełóż żebyś mógł go swobodnie ściągać i zakladac
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Wykładzinę/dywan przybij na gwoździe do drzwi z piwnicy od środka to będzie tłumiło. Albo po prostu wymień ten mieszak na coś cichego ?
 
K

Kannaland

Guest
Z mieszakami czasem jest tak ze bardziej niosa sie ich wibracje niz dzwiek silnika to czasem pomaga go po prostu zawiesic na czyms. Tak offtopem tez dodam jak inni, ze box w piwnicy to przypalowe miejsce na ogol...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół