nasiona marihuany

[0.12m2 LED 60watt] Desfran w micro.

Wyszukiwarka Forumowa:
T

talib

Guest
Yo.
Dzień 32, 9-Ty od przełączania na 12/12.

Na chwilę obecną brak oznak kwitnienia. Wszystko idzie satysfakcjonująco, no i czekam na to kwitnienie. Bo z dnia na dzień tracę wysokość boksa. Zauważyłem, że 4 odrosty z jednej strony walą trochę bardziej w górę niż te 4 przeciw.ległe. Ale to nic, później łamaniem je wyrównam.






Sorry za chu**we foty- nie chciało mi się już wyciągać krzaka z boksa, A ciężko złapać go było ładnie w kadrze. Kolejnym razem zrobię lepsze.

Pozdro.
 
T

talib

Guest
My też "czekamy na to kwitnienie" :D

Dziś przy ogarnianiu krzaka zauważyłem w kilku miejscach, przy odrostach małe kuleczki- to jutro, pojutrze się określi. Nie dałem rady tego złapać na fotce, jednak kilka po zabiegu zrobiłem:





Mam w domu sporo patyczków do suhi to je wykorzystałem. Teraz to jakoś sensownie wygląda ;)
Bardzo łatwo poddała się temu zabiegowi (ma elastyczne łodygi).
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Świetny trening. W kolejnym Grow postaram się też spróbować tak poprowadzić roślinę. Powodzenia trzymam kciuki, na pewno będę tutaj zaglądał.
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Podoba mi się trening - będę zaglądał, bo zapowiada się ciekawie! :D Powiesz skąd masz drut do LST (w zielonej otulinie)? Takiego grubszego szukałem, ale wszędzie były tylko ogrodnicze żyłki nadające się co najwyższej do amatorskiego BSDM... <rotfl>


Pozdrawiam!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Podoba mi się trening - będę zaglądał, bo zapowiada się ciekawie! Powiesz skąd masz drut do LST (w zielonej otulinie)? Takiego grubszego szukałem, ale wszędzie były tylko ogrodnicze żyłki nadające się co najwyższej do amatorskiego BSDM... <rotfl>


Pozdrawiam!

To na foto to wlasnie ten drut do BDSM, tzn zwykly drut ogrodniczy w kolorze zielonym. Jak chcezz grubszy w otulinie to kup zwykly przewod elektryczny z drutem (a nie zwojem), przetnij wzdluz biala izolacje i masz gruby, pewny, miekki drut - a nawet 3 jak kupisz trzyzylowy ;)
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Miałem na myśli drut widoczny na dwóch ostatnich zdjęciach z 3 strony fotorelacji, dnia 17ego. Faktycznie na fotkach powyżej jest zwykły drut ogrodniczy - nieprecyzyjnie się wyraziłem - sorry!

[MENTION=85529]Honza[/MENTION] wygrywasz talon na ku*wę i balon za czas reakcji! :D Dzięki za szybką odpowiedź! :yeahh:
 
T

talib

Guest
Dzięki Panowie za dobre słowo i zainteresowanie- To mega motywuje do dalszych działań!
[MENTION=85304]Matsuda86[/MENTION]- drut o który pytasz to dokładnie ten sam drut ogrodniczy PVC, który jest widoczny na zdjęciach powyżej. Zmodyfikowałem go jedynie w ten sposób, że skręciłem 4 równej długości jego kawałki w jeden grubszy i twardszy. Skąd go mam niestety Ci nie powiem ponieważ sam nie pamiętam ;)

Pozdro.
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
"A taki ładny był, amerykański... szkoda" xD No i ładnie go skręciłeś... powroźnicza smykałka... :D
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Dawaj Panie upa a nie o drutach debatujecie :D Widać jakieś oznaki kwitnienia ?
 
T

talib

Guest
[MENTION=85304]Matsuda86[/MENTION]- to prostsze jest od tego jak wygląda, ale dzięki! Jak chcesz to sprzedam Ci sposób na ten zwój :D
[MENTION=87236]Smoke&Kebs[/MENTION]- upa wrzucę na weekendzie jak będę miał trochę więcej czasu i chęci ;) na chwilę obecną indukcja wciąż trwa... to dopiero 15-ty dzień od przełączenia, więc jak na sative wcale nie tak długo. Choć oglądałem kilka fotorelek na innych forach i już po 12 dniach się określały. Kulki o których wspominałem wcale nie rosną (u indi do tej pory byłyby już z nich kłaki), ale tak jak już pisałem na początku fotorelacji- w kwestii sativ dopiero raczkuje. Narazie jeszcze mam spory zapas wysokości, więc pozwolę sobie trochę poczekać :) później ewentualnie zmienię światło na 11/13 jeśli zbyt długo będzie to trwało.
 
T

talib

Guest
Witam.

Dzień 41/18-ty indukcji.

Krzak wciąż rośnie bez żadnych oznak kwitnienia. Przełączyłem dziś fotoperiod na 11/13 ponieważ po chwilowym zwolnieniu wzrostu, zaskoczył mnie nagłym strzałem do góry.
Wciąż dostaje samą wodę, gdyż ziemię ma i tak już nakoksowaną co widać po liściach na zdjęciach.
Na chwilę obecną tyle. Następną aktualizację zrobię gdy już się określi.











Pozdro.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wyjdzie sufitem ;)

Co do samego treningu mam mala uwage: masz sporo wolnego miejsca w srodku, moze warto by bylo polamac i poprowadzic czesc odrostow do centrum?
 
T

talib

Guest
[MENTION=85529]Honza[/MENTION]- słuszna uwaga, zrobię w ten sposób aby po jednym szczycie z obu stron poprowadzić do środka. Jednak to jeszcze nie teraz. Zaxzekam jeszcze trochę, Niech podrośnie drugie tyle, albo i więcej ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół