nasiona marihuany

[0.12m2 LED 60watt] Desfran w micro.

Wyszukiwarka Forumowa:
T

talib

Guest
Z tym cieciem lepiej poczekac, skad ten pospiech?

Mówisz, że to zły pomysł? Czemu?
Widziałem już cięcia w podobnym stadium rozwoju i wszystko szło jak należy. Więc uznałem, że nie powinno być żadnych przeciwwskazań abym uciął na drugiej partii liści jak pokażą się trochę lepiej boczne odrosty. Wtedy te pozostałe dwa niżej także usuwam, leci asahi i czekam aż się zbierze.
Być może jest coś czego nie przewidziałem :confused:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Roslina na poczatku musi rozbudowac system korzeniowy, zeby moc ogarnac stres. Tnac na takim etapie ryzykujesz dluzszym okresem rekonwalescencji i nierownymi odrostami, co moze uczynic topping bezsensownym - po co ciac jak wystrzeli ci jeden szczyt? Jak robilem mine lining to pierwsze ciecie zrobilem troche za szybko i musialem sporo czekac na ogarniecie, kazde kolejne juz tak nie stresowalo dziewczyn. Radzilbym poczekac do tych 4-5 pieter ;)
 
T

talib

Guest
Dzięki [MENTION=85529]Honza[/MENTION]. Twoje argumenty do mnie przemawiają ;) więc wstrzymam się z tym pierwszym cięciem jeszcze.
 
T

talib

Guest
Yo.
Dzień 13.

Poszło pierwsze cięcie- miałem się jeszcze wstrzymać, ale łapy mnie swędziały. Po zabiegu oprysk z asahi który powtórzę jeszcze ze dwa razy, a wcześniej poszła już do docelowej donicy.
Chyba zrezygnuje z tych nawozów które już mam na rzecz astvita. Ewentualnie raz strzele pk, Ale to wyjdzie w praniu. Najlepiej jakbym wcale nie musiał nawozić, zobaczymy. Poza tym cały czas leje wodę przefiltrowaną przez dzbanek dafi (fajna sprawa bo wodę o ph blisko 8 zabija mi do 6.5) i nic więcej. W zasadzie to tyle...






Pozdro.

Ps. [MENTION=85529]Honza[/MENTION] mam nadzieję, że się nie gniewasz :crazy: z drugiej jednak strony wydaje mi się, że była już na odpowiednim etapie rozwoju ;)
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Gniewalbym sie jakbys moje pocial, ze swoimi rob co chcesz :D
Ja bym poczekal na jeszcze 1-2 pietra, ale kazdy ogrodnik decyduje za siebie. Oby sie szybko ogarnely
 

PyroLaczek

Member
Rejestracja
Lis 28, 2018
Postów
24
Buchów
0
Na ile szczytów planujesz? Będziesz łamać? U mnie to się naprawdę opłaciło, a im więcej złamań tym grubsze topy. Pozdr z fartem.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Pisał, że na 8 :)
A co do łamania, w poprzednim grow chwalił połamane szczyty więc.... <joint>
 
T

talib

Guest
Pisał, że na 8 :)
A co do łamania, w poprzednim grow chwalił połamane szczyty więc.... <joint>

Dokładnie. Trening idzie na 8 szczytów, A co do łamania... jeśli tylko będzie taka możliwość to będę łamał bez zastanowienia ;)
 
T

talib

Guest
Cześć !

Mamy już 17-ty dzień. Dziś zrobiłem kolejne cięcie, na 4 szczyty. Standardowo po zabiegu poszedł oprysk z asahi który w ciągu godziny powtórzę dwa razy. Roślina jest zdrowa i silna, bardzo szybko się pozbierała po poprzednim cięciu i wciąż dostaje samą wodę.
Z informacji to już tyle, więc przejdźmy do zdjęć ;)







Dzięki za uwagę !
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
z up'a na up coraz ciekawiej się robi :D
Myślałeś nad przetarciem jakąś szmatką boxa od środka? bo widać że po ostatnim grow troche osad został :D
Nie wiem czy to wpływa na odbijanie światła ale no :D
 
T

talib

Guest
Myślałeś nad przetarciem jakąś szmatką boxa od środka? bo widać że po ostatnim grow troche osad został :D

Siema.
Właśnie czyściłem go ostatnio, Ale po każdym pryskaniu się to robi i jakoś to sobie odpuszczam. Jakiegoś dużego znaczenia to nie ma, więc to zlewam ;)

Ps. Srry za składnie :crazy:
 
Ostatnia edycja:
T

talib

Guest
Cześć, czas na kolejną aktualizację ;)

Dzień 23. Wykonałem ostatnie cięcie na V8 i przełączyłem fotoperiod na 12/12.
Roślina po ostatnim cięciu dłużej się zbierała niż po tym pierwszym, jednak to moja wina bo zapomniałem powtórzyć oprysk z asahi.
Fotoperiod zmieniłem teraz po cięciu żeby nie wystrzeliła mi sufitem, choć i tak pewnie pójdzie jak z procy.
W zasadzie nic więcej się nie dzieje to wrzucam foty.






Pozdro.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Coś czuję, że za te X tygodni będziesz zadowolony :smokee:

podeślę adres to wyślesz mi sampelka potem<peace> :lol3:
 
T

talib

Guest
Coś czuję, że za te X tygodni będziesz zadowolony :smokee:

podeślę adres to wyślesz mi sampelka potem<peace> :lol3:

Oj jeszcze długa droga przed tą rosliną i liczę na To, że będzie warto ;)
Hehe sampla nie poślę, ale peche mogę jak chcesz. Mam ich jeszcze kilka, ale raczej zbyt szybko ich nie wysieje.
 
T

talib

Guest
Witam ponownie.
Dzień 27.

Udało mi się wytrenować krzaka na 8 szczytów, boks będzie pełny. Żadnych problemów, wszystko poszło po mojej myśli. Zobaczymy jeszcze jak długo będzie indukowała- mam nadzieję, że nie dłużej niż 2tyg bo będzie problem z gimnastyką. Wciąż dostale samą wodę bez żadnych specyfików, bo i tak w ziemi ma za dużo- liście mocno zielone a w pierwszym dniach nawet delikatnie popalone końcówki były o czym w zasadzie nie wspomniałem tutaj. Roślina już w aktualnym stadium capi fest.... palec po potarciu pnia rośliny niczym się nie różni w zapachu od świeżego topa skuna. Także zapachowo może wyjść ciekawy finalny temat.
Tak więc na chwilę obecną wszystko idzie dobrze i mam nadzieję, że do samego końca pójdzie zgodnie z moim bardzo ambitnym planem ;)







Do następnego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół