nasiona marihuany

[0.12m2 LED 60watt] Desfran w micro.

Wyszukiwarka Forumowa:

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] - dzięki za dobre chęci, jednak tym razem odmówię ;) wrzuciłem już kolejne pestki do ziemi, teraz bardziej indyjkowe żeby szybciej było, Bo i słoiki puste przez tego Desfrana.
Z azotem masz racje- nabity do samego końca był, aż nadto. Więcej nie zamierzam używać tej ziemi, bo mocno nakoksowana jest. Jednak nie wydaje mi się, żeby to miało aż tak duży wpływ na wynik końcowy. Rozumiem, że mogło to znacznie zwolnić dojrzewanie i być odpowiedzialne za duża ilość liści w topach, ale żeby przez azot krzak nie produkował żywicy? Średnio mi się to widzi, A tym bardziej, że nie tylko u mnie ten Desfran tak wyszedł.
Szkoda, że Ci padły, bo ta Panama mnie ciekawiła :)

[MENTION=85529]Honza[/MENTION] - dzięki za dobre słowo !
Wiesz, ja rozumiem, że nie ma co się spodziewać topów jak z obrazka, no ale w tym wypadku to była gruba przesada. Materiał końcowy po prostu nie "kopie", a powinien. 5 miesięcy zmarnowane, A plon nie nadaje się do niczego.. chyba, że do kosza.
Spróbuje jeszcze coś z tego wyekstrahować jak będę miał trochę czasu- Może coś z tego wyjdzie.
Następne będę OG Kush i White Widow- niedługo odpale fotorelke.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Mega szacun za cierpliwość :)
Przyjemnie oglądało się tego dziwaka. Mam nadzieję, że nastepny projekt Ci wynagrodzi zmarnowane nerwy i czas...
Gdybyś chciał jakieś pechy z moich crossów to odezwij się na PW
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Dzięki chłopaki za tę chęć podzielenia się nasionami ze mną, to miłe. Jednak nie mam warunków, aby je wysiać, A kolekcjonować wolę kupione, nie wysępione ;)
Sativke jakaś jeszcze posadzę, ale to po tych indyjach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół