nasiona marihuany

Śmieszek pestki rozdaje, REGI i FEMKI :)

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Siema

Mam do rozdania trochę pestek produkcji znajomka z Hiszpanii. Regi, femki i 4 paczki pierwszych odmian z brandu który właśnie rozkręca.

TYLKO INDOOR, więc proszę mnie nie wk***iać postami w stylu "chętnie przetestuję na out" albo "mam już gotowego spota" i innymi w ten deseń bo polecą warny hehe.

Warunki wzięcia udziału:
- MIMIMUM 1 rok na forum i przynajmniej jedna ukończona fotorelacja INDOOR*, micro też się liczy ;)
- wysianie przynajmniej części otrzymanych pestek w ciągu maksymalnie 3 miesięcy.
- przeprowadzenie fotorelacji z uprawy

* - w wypadku nie spełniania wymogów punktu pierwszego zgłoszenie musi zawierać zdjęcie growboxa i kartkę z Nickiem i datą, i będzie rozpatrywane przeze mnie indywidualnie, pod uwagę będzie brana między innymi ogólna egzystencja na forum.

Każde zgłoszenie powinno zawierać odmiany jakie nas interesują i ilość pestek jakie nas interesują a także wielkość growboxa tak żeby ktoś z pc-boxem nie wysępił przypadkiem 10 pestek hehe


A teraz konkrety, co mamy do rozdania:

Mamy 4 takie paczuszki, po 5 lub 10 pestek fem:

DSC00093.JPG


Mamy 4 paczki pestek REG, w każdej paczce jest około 16-18 pestek, w każdej po za King's Banner #6 x A. B. K. 77 gdzie zostało tylko 9 pestek.

DSC00085.JPG


I mamy 6 paczek pestek FEM po około 16-18 pestek w każdej:

DSC00090.JPG


Jak ktoś ma jakieś pytania co do crossów/odmian itd. to śmiało pytać, co wiem to powiem, a czego nie wiem to się dowiem od ziomka :)

Pozdro !
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Chętnie przetestuję na out, mam już gotowego spota <peace>

Pestki świeże czy może już ktoś uprawiał te crossy? Fotki rodziców jakieś są dostępne?
Te crossy z bluedream się uśmiechają do mnie...
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Z tego co tu jest do rozdania chyba wszystko było już testowane, ale zapytam dla pewności. Fotki ogarnę czego się da :)
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemanderko

Z miłą chęcią się zaopiekuję pakiecikiem Belle Star lub Barney Kid 5szt. Kurde tylko nie wiem jak będę stał z miejscem w namiocie. Za 3 miechy outcik w pełni będzie, ale prędzej czy później wysadze je i zrobie relkę (najprawdopodbniej początkiem lata, jak tylko wypie****e wszystkie siewki na miejscówki) Boxik 0.36m2 także 5 szt. było by w sam raz.

Pozdro.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Siemanderko

Z miłą chęcią się zaopiekuję pakiecikiem Belle Star lub Barney Kid 5szt. Kurde tylko nie wiem jak będę stał z miejscem w namiocie. Za 3 miechy outcik w pełni będzie, ale prędzej czy później wysadze je i zrobie relkę (najprawdopodbniej początkiem lata, jak tylko wypie****e wszystkie siewki na miejscówki) Boxik 0.36m2 także 5 szt. było by w sam raz.

Pozdro.


Podeślij bezpieczny adres na pw, Barney Kid jest twój.
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Witam chetnie przygarne pare pesteczek fem. Fotorelka bedzie na 100 procent jak tylko skoncze obecna uprawe. Pozdrawiam
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Witam chetnie przygarne pare pesteczek fem. Fotorelka bedzie na 100 procent jak tylko skoncze obecna uprawe. Pozdrawiam

Wybierz co chcesz i ile potrzeba...
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Śmieszku, można jakąś paczkę ewentualnie dwie po 5 sztukasów? Zbieram fajne ciekawostki na nowy projekt. Z miła chęcią wezme regularki "blue dream a.b.k.77" i "black domina98 jack herer". Ogólnie to nie spełniam warunków ale liczę na dobre serduszko

Zdjęcia kartki z boxem zrobię dopiero w następnym tygodniu jak będę na mieszkaniu na chwilę obecną podsyłam obecną relację

https://www.forum.haszysz.com/showt...ical-afgan-kush-orange-bud-ggs-rqs-aks-dp-13x
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Śmieszku, można jakąś paczkę ewentualnie dwie po 5 sztukasów? Zbieram fajne ciekawostki na nowy projekt. Z miła chęcią wezme regularki "blue dream a.b.k.77" i "black domina98 jack herer". Ogólnie to nie spełniam warunków ale liczę na dobre serduszko

Zdjęcia kartki z boxem zrobię dopiero w następnym tygodniu jak będę na mieszkaniu na chwilę obecną podsyłam obecną relację

https://www.forum.haszysz.com/showt...ical-afgan-kush-orange-bud-ggs-rqs-aks-dp-13x

Niech tak będzie.

---------- Post Zaktualizowany 14:35 ---------- Data pierwszego postu 10:24 ----------

@Zulicso [MENTION=77058]Bombaclat Guru[/MENTION] [MENTION=84762]Myoghi[/MENTION] listy spakowane, jutro będę na poczcie to wyślę.
[MENTION=86585]błękitnazieleń[/MENTION] podeślij bezpieczny adres na pw to też jutro wyślę bo mam już spakowane dla Ciebie.

---------- Post Zaktualizowany 14:39 ---------- Data pierwszego postu 14:35 ----------


Jak by się kto zastanawiał co to, to jest Afghan Bombay Kush.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Co miało zostać wysłane, wysłane zostało. Poszło ekonomicznymi więc jest mała szansa że coś się zapodzieje po drodze, jak by nie doszło w powiedzmy 7-10dni roboczych to się odzywać, wyślę jeszcze raz.

---------- Post Zaktualizowany 22:03 ---------- Data pierwszego postu 21:10 ----------

A dla tych co chcieli fotki, mam zdjęcia screenów bo nie działa mi kabel z telefonu hehe

Wild Pakistani x18, ziomek stwierdził że podobne do AoF'a jak mu pokazałem zdjęcia "naszej forumowej" dziczki z Pakistanu :p

DSC00119.JPG


Tu jest top Blue Dream o którego pytałeś [MENTION=75024]delavega[/MENTION], kwitnącej rośliny niestety nie ma foty, ale ma tego klona cały czas więc w przyszłości pewnie mi cyknie jak się przypomnę:
DSC00120.JPG


Tu jest matka King's Banner tylko nie pytałem czy feno #2 czy #6, więc jak kogo interesuje to dopytam :D chu*a widać w sumie na tej focie, ale inaczej nie wrzucę z telefonu.
DSC00122.JPG


A tak wygląda Kings Banner #6 x A. B. K. 77

DSC00121.JPG


Nie za dużo widać, ale coś widać :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół