nasiona marihuany

LED do boxa 80x80x160

Wyszukiwarka Forumowa:

Jemipale

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
36
Buchów
0
Witam wszytkich, jest to mój pierwszy post. Ostatnie dni spędzałem czytając forum. Mam dylemat w wyborze odpowiedniej lampy do mojego boxa. Celuję w LED ze względu ze mój pokój bardzo sie nagrzewa w sezonie. Mieszkam w Holandii i znalazłem coś takiego:

Czy nie bedzie to za mocna? W przyszłości planuje wiekszy box. Jest jeszcze mniejsza:


Pomóżcie proszę, chyba że macie jakiś inny pomysł. Mój budżet na oświetlenie to 120e.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Pozwól że podepne się pod temat bo mam identyczna sytuację tylko mój namiot chyba 2m będzie miał również bym chciał jakieś światło ledowe do niego :)

Te z ledam, ciekawe czy ktoś używał podobnych paneli muszę wieczorem przeszukać relki.
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Za 120 jurka dobrego gotowego leda nie kupisz, co najwyżej jakiś badziew jak z linku co wrzuciłeś. Poskładaj coś sam na cobach, z 200W minimum potrzebujesz na taką powierzchnię, oczywiście 200W realnego poboru. A tak w ogóle to kup se HPSa 250W i będzie za***iście i powinieneś się zamknąć w tych 120E. Ja mam w takim boxie i jest git.
 

GwKING

Member
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
9
Buchów
0
Znam kogoś kto używa zwykłego chinola 800w w boxie 1.2x1.2.2 i na wysokości 50 cm od szczytu pali liście wiec chyba daje dobre światło
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Znam kogoś kto używa zwykłego chinola 800w w boxie 1.2x1.2.2 i na wysokości 50 cm od szczytu pali liście wiec chyba daje dobre światło

800w realnego poboru ?
bo jeśli tak to do takiego namiotu wystarczy spokojnie 400w COB
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół