nasiona marihuany

Prośba o ocenę i rady ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

Groow

Member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
5
Buchów
0
Witam. Oto mój mały ogródek. Troche parametrów na początek:
-Homebox 60x60x160
-HPS 150w
-wentylator wyciagajacy primaklima 280m3
-mieszajacy brak bo ten ciagnie wydaje mi sie odpowiednio mocno ciagle jest wiatr.
-5x automaty (bubble kush, royal critical, white whidow, amnesia, royal cheese)
-podlewanie co 3 dni 600ml na leb z biobizz top max i bio bloom pol dawki ostatnio pierwszy raz pelna
-termometra brak, temperatura jest na pewno ok nie parzy, jest dobry przewiew.

Krzaki maja ok 43dni i wydaje mi sie że są małe jak na taki dzień nie wiem czy obcinac liscie zeby dostaly nizsze paki troche światła? Trochę tam gesto Ile dajecie im do pelnego dojrzenia? Dodam ze to moj pierwszy raz... Jakies rady? Moze jednak zakupic mieszajacy went. Oczywiscie wszystkie opinie mile widziane.
A oto fotki:




 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Wygląda to dobrze, jak nie masz mieszającego wenta to kupuj jak najszybciej bo to pierwszy krok do pleśni w topach. Liści nie wycinaj, chyba że niedoświetlone z dołu.
 

Groow

Member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
5
Buchów
0
Po zakupie i uruchomieniu po prpstu stwierdzilem ze narazie go nie kupuje i tak leci do dziś dnia. Jak patrze przez okienko to lisciale sa w ciągłym ruchu, niezle ciagnie ten wyciagajacy i do tego mam 2 okienka otwarte zeby ciagnelo z zewnątrz. Brak zadnych wtlaczajacych powietrze do środka. Ale tak jak mowie trzepocze w srodku non stop znaczy przewiew jest... Kupie w nastepnym tyg ;)
 

Groow

Member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
5
Buchów
0
Dzis na dwoch roślinach zauważyłem kwiatki od spodu... Na jednej jeden juz taki dojrzaly żółty zwisajacy z jajami otwarty a na drugiej 4 mlode zielone... Ostroznie obcialem wszystkie zeby nic sie tam nie wysypalo... Ale pod niektorymi topami sa takie kuleczki jakby wlasnie nasienne torebki tez jedna sprawdzilem w jednej i w srodku bylo malutkie biale ziarenko... Czy ktoś wie dlaczego tak sie stało? Czy teraz moge miec topy pelne ziaren?

---------- Post Zaktualizowany 18:15 ---------- Data pierwszego postu 18:13 ----------

Jeśli już będą jakies ziarna, czy przynajmniej będą nadawac sie do dalszej uprawy? Czy to będą automaty?
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
dość nie jasno to opisujesz daj jakieś fotki tych jajek i jeżeli masz hermę czyli roślinę z rzęskami kwiatami i męskimi " bananami " to nasiona z takiej rośliny nie nadają się do uprawy ponieważ więcej niż prawdopodobnie wyrosną ci takie same hermy
 

Groow

Member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
5
Buchów
0
Tak to są hermy, poczytalem troche zdjecia sa zbedna poza tym usunąłem tw kwiatki.. A co jesli zapyli mi inne rosliny ktore hermami nie są? Rozumiem ze w ttm wypadku plon i moc leca na łeb, bedzie produkcja nasion w topach?

---------- Post Zaktualizowany 10:04 ---------- Data pierwszego postu 09:57 ----------

Te automaty sa tak male ze chce tam zmiescic na nastepny grow na probe 9 roślinek. Byc moze z siatką na sog. 3x royal creamatic 3 x royal cookies 1x solomatic cbd i 2x niespodzianka od sklepu. Zamówiłem juz wiatraczek. Jak myślicie minimum miesiąc moim pierwszym panienkom pozostal?

---------- Post Zaktualizowany 10:43 ---------- Data pierwszego postu 10:04 ----------

Przed chwila na trzeciej z roslin mianowicie amnezji takze to samo zauważyłem... Moze ktoś powiedzieć jaki jest tego powód? Nasiona RQS
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół