nasiona marihuany

Ph wody do podlewania marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:
L

LemonHazeKusH

Guest
najlepiej zostaw takie otwarte piwo nawet na tydzien . Mam dwie roslinki w 44 dniu stabilizuje ph piwem od poczatku i nie mam najmniejszych problemow. No mialem niedobory magnezu ale to tez zalatwilem niekonwencjonalnym sposobem nie pisze bo mnie zlinczuja

Chetnie sie dowiem co to za sposob pisz priva? dopiero zacZynam swoja przygode z hodowla ☘??
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Pewnie plusz magnez, ile tego piwa trzeba zeby zbic ph? Mniej wiecej tyle co octu? Jak faktycznie ph nie rośnie spowrotem to spodob godny wyprubowania
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
chela-mag b6 zawartosc 5 kapsulek do 5 litrow wody i bylo po problemie a piwo to do litrowej butelki wody o ph 8-8.5 dolewam doslownie kapke piwa co stoi juz 40 dni i mam 6,5 testuje kroplami do pomiaru Kwasek zmienial juz ph po paru godzinach a to przez 3 dni nic nie zmienilo
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Kwas pod wpływem czasu się rozkłada, a woda(szczególnie twarda) wraca do poprzedniego odczynu ph. Dlatego regulować się powinno dopiero przed podlaniem.

A czy to przypadkiem nie jest tak ze nic nie wraca jak jojo do pierwotnej wartości ph tylko woda wylapuje cos z powietrza i ph sie podnosi? Moge sie mylić to tylko na mój chlopski rozum. Mierzyłeś kiedyś mgiełkę ze spryskiwacza zebrana do kubeczka? U mnie jest o 0.5 wiecej niż pierwotnie w zbiorniku? A woda demi do czego wraca? Do ph sprzed demineralizacji? Bo tez 5.5 potrafi zrobic sie 7.7 w jeden dzien jak sie w kubeczku zostawi
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Zeby nie zakladac nowego tematu moze znaciw jakis dobry patent na wilgoc przy wylaczonej pompce potrafi spasc do 40% przez ponpkw do wilgoci musze pozbyc sie jednej donicy czyli w swoim boxie 50/50/140 mam 3 donice a smialo moglbym miec 4 . Dodam ze reczniki mokre sloiki z woda nie pomagaja
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
przy wylaczonej pompce potrafi spasc do 40% przez ponpkw do wilgoci musze pozbyc sie jednej donicy

Pompka do wilgoci? Kaliemu chodzić o nawilżacz powietrza? To jest chyba najlepszy znany ludności sposób na podniesienie rh. Jesteś chardkorem to nalej wody na dno boksato ci 4 doniczka wejdzie

Pozatym to jest temat o ph wiec pytania o wilgotnosc sa lekko nie na miejscu
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Pompka do wilgoci? Kaliemu chodzić o nawilżacz powietrza? To jest chyba najlepszy znany ludności sposób na podniesienie rh. Jesteś chardkorem to nalej wody na dno boksato ci 4 doniczka wejdzie

Pozatym to jest temat o ph wiec pytania o wilgotnosc sa lekko nie na miejscu


Nie bardzo mjie interesuje co dla ciebie jest na miejscu zapytalem tutaj pod swoim pytaniem o to zeby nie zakladac nowego tematu i liczylem na szybka odpowiedz .. tak kaliemu chodzilo o nawilzacz powirtrza madra glowo

---------- Post Zaktualizowany 20:53 ---------- Data pierwszego postu 20:52 ----------

Nie bardzo mjie interesuje co dla ciebie jest na miejscu zapytalem tutaj pod swoim pytaniem o to zeby nie zakladac nowego tematu i liczylem na szybka odpowiedz .. tak kaliemu chodzilo o nawilzacz powirtrza madra glowo


Nastepnym razem nie odpowiadaj ?☘
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Zawsze zostaje oprysk , jesli nie zamierzasz tam robic jakiegos mega dlugiego wega to zraszanie ze 3razy dziennie roslinek powinno starczyc
ja tak jade i daja rade a flo mozesz spokojnie przestac
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
Acha to twój temat- no chyba ze tak:sunny: To troche zmienia postać rzeczy. Do tak małego boksa to ja bym nawet trzech roślin nie pchal a ty myślisz co by tu zrobic zeby wyj***c nawilżacz zeby czwarta wepchać :pl:
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Zawsze zostaje oprysk , jesli nie zamierzasz tam robic jakiegos mega dlugiego wega to zraszanie ze 3razy dziennie roslinek powinno starczyc
ja tak jade i daja rade a flo mozesz spokojnie przestac

Mowisz w fazie kwitnienia skoalo moge zostawic te 40?
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
tak i jak napisal kolega daj im zyc i nie pchaj tam czwartej
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Acha to twój temat- no chyba ze tak:sunny: To troche zmienia postać rzeczy. Do tak małego boksa to ja bym nawet trzech roślin nie pchal a ty myślisz co by tu zrobic zeby wyj***c nawilżacz zeby czwarta wepchać :pl:

Hahahhaa qrwa wariat z ciebie niezly musi byc jak byc tam dwie wrzucil

---------- Post Zaktualizowany 21:11 ---------- Data pierwszego postu 21:10 ----------

tak i jak napisal kolega daj im zyc i nie pchaj tam czwartej


To zostana 3 dzieki wielkie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Mierzyłeś kiedyś mgiełkę ze spryskiwacza zebrana do kubeczka? U mnie jest o 0.5 wiecej niż pierwotnie w zbiorniku?

Użyj nowego spryskiwacza, pewnie kamień ze środka się rozpuścił. Zmiana pH przez kontakt z powietrzem jest raczej mało prawdopodobna, chociaż chemikiem nie jestem to nie wykluczam w 100%, ale tak czy inaczej było by to minimalne. Ale woda(nie destylowana ani demineralizowana) wraca do swojego ph przez bufor jakim jest rozpuszczony magnez i wapń + rozkład kwasu na 200%
 

Koleszka84

Member
Rejestracja
Lip 5, 2018
Postów
8
Buchów
0
Ja tam zawsze zbijam octem i nie ma problemow. Na butelke 1,5 l odstanej kranówy daje 1,7 ml octu strzykawka. Ph 6-6,5
 

unit89

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
52
Buchów
0
mozna uzyc kwasku cytrynowego na " oko " mam wode 7 ph, ile kropel kwasku zeby weszlo na 6.5
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół