nasiona marihuany

Ph wody do podlewania marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:
L

LemonHazeKusH

Guest
Panowie powiedzcie mi bo mam rozrobiona wode w wiadrze z ph minus do 6.5 czy te ph wyparowuje czy cos takiego ze na drugi dzien przed podlaniem sprawdzam ph i pokazuje mi juz 6,9 np
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Kwas pod wpływem czasu się rozkłada, a woda(szczególnie twarda) wraca do poprzedniego odczynu ph. Dlatego regulować się powinno dopiero przed podlaniem.
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Mistrzu moj a powiedz nie saszkodzi jesli w dalszym ciagu bd mial te wode przygotowana lecz przed lazd podlaniem jesli ph jest inne kolejny raz dodawal pare kropel minusa ?
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Przed podlaniem stabilizuj wode, sprawdzaj ph z podstawki.
A woda długo nie poleży bo zaśmierdnie :D
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Przed podlaniem stabilizuj wode, sprawdzaj ph z podstawki.
A woda długo nie poleży bo zaśmierdnie :D

Ze jak z podstawki jak tam pare kropel jest , mam kwiaty co maja moze dwa tyg podlewam je malymy ilosciami
Wody co drugi dzien
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Lepiej podlej raz a dobrze aż wycieknie u dołu :)
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Mistrzu moj a powiedz nie saszkodzi jesli w dalszym ciagu bd mial te wode przygotowana lecz przed lazd podlaniem jesli ph jest inne kolejny raz dodawal pare kropel minusa ?

Nie zaszkodzi, tylko rozrabiaj se tyle wody z ph minus ile zuzyjesz, bo po co na 20l wody np. lac ileś tam ph minus(nwm ile sie tego leje bo uzywam kwasku cytrynowego) i za dwa dni to samo, marnujesz sobie tylko ph minus.
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Lepiej podlej raz a dobrze aż wycieknie u dołu :)


Mam lampe led 100 w na box 50/50/140 w boxie dibra temp i wilgoc i jak raz tak podlalem dobrxe to mokro bylo tydzien ? noe wiem czy to dobrze dla korzeni
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Podlej raz i kolejne podanie jak gleba przeschnie.
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
żadnego kwasku stabilizuj ph odstanym parę dni piwem . rosliną pomaga a ph jest takie samo nawet po paru dniach
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Nie żartuje poczytaj . Piwo stosuje sie do podlewania roślin a odstane pare dni ma bardzo niskie ph i dosłownie odrobina pozwala zbic do pozadanej wartosci
Dostarcza tez roslinie witamin z grupy b co wplywa na lepszy rozwoj
 
L

LemonHazeKusH

Guest
Nie żartuje poczytaj . Piwo stosuje sie do podlewania roślin a odstane pare dni ma bardzo niskie ph i dosłownie odrobina pozwala zbic do pozadanej wartosci
Dostarcza tez roslinie witamin z grupy b co wplywa na lepszy rozwoj


Z ciekawosci przy nastepnym rozrabianiu wody dam odrobine piwa zobacze jak to dziala
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
najlepiej zostaw takie otwarte piwo nawet na tydzien . Mam dwie roslinki w 44 dniu stabilizuje ph piwem od poczatku i nie mam najmniejszych problemow. No mialem niedobory magnezu ale to tez zalatwilem niekonwencjonalnym sposobem nie pisze bo mnie zlinczuja
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół