nasiona marihuany

Prawiczkek ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

hazimo

New member
Rejestracja
Sty 17, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam mam pytanie jestem kompletnie zielony i chciałbym się dowiedzieć czy można by było postawić 2-3 krzaczki pod zarówkami led 1500-3000 lumenów i czy te zaróweczki nie potrzebuje promieni uv ? i czy takie zarówki dysponują takimi promieniami chodziło mi o złaczenie 8 zarówek o by dało około 10-15k lumenów i czy by to starczyło do zrobienia ?
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
spokojnie starczy na 2 . Pomysl tylko nad rozstawieniem bo to swiatlo strumieniowe , a i barwa ma bardzo duze znaczenie . Poczytaj forum a wszystko bedziesz wiedział. (chyba ze masz jakiegos duzego boksa to wtedy bedzie za malo .
Lece na 10 zarowkach po 10W na powierzchni 45/50
 

hazimo

New member
Rejestracja
Sty 17, 2019
Postów
3
Buchów
0
przykłdowo szafka szerokość 75 cm na 55 cc wielkość to jakies 1.2m tylko nie wie jak by to było z wentylacją własciwie ale powoli próbuje to ogarnoć bo skminiłem dopiero jak zrobić jedno złaczę do 8-6 zarówek chce ograniczyc ilość zarówek do takiej by dawały pożadanę efekty wydaje się ze 6 dało by rade bo przemyśleniu mógłby wydaje mi się obnizyć (suficik w szafie xd)

---------- Post Zaktualizowany 19:16 ---------- Data pierwszego postu 19:04 ----------

przykłdowo szafka szerokość 75 cm na 55 cc wielkość to jakies 1.2m tylko nie wie jak by to było z wentylacją własciwie ale powoli próbuje to ogarnoć bo skminiłem dopiero jak zrobić jedno złaczę do 8-6 zarówek chce ograniczyc ilość zarówek do takiej by dawały pożadanę efekty wydaje się ze 6 dało by rade bo przemyśleniu mógłby wydaje mi się obnizyć (suficik w szafie xd)

https://www.ledakcja.pl/e27-led-aro...MI8JqB4_f33wIVR6sYCh18TQlKEAkYAiABEgLBofD_BwE mam na myśli takie wariaty były by ?

---------- Post Zaktualizowany 19:25 ---------- Data pierwszego postu 19:16 ----------

zarówka 1000 lumenów 10 wat i czy 10 takich dało by se rade z 4 warzywkami jakby były blisko siebie postawione ?

---------- Post Zaktualizowany 19:28 ---------- Data pierwszego postu 19:25 ----------

https://www.ledakcja.pl/e27-led-aro...MI_f7dyPr33wIVx8qyCh38lApSEAQYAyABEgLuB_D_BwE takich 10
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Calkiem niezle ale do tej wielkosci i tak wstawilbym ich wiecej . Takie zarowki nie sa tak wydajne jak profesjonalne zrodla swiatla wiec lepiej dzialac z nadwyzka (Zarowy ok sam lece 3 raz na takich z mrowki i efekty naprawde byly zadowalajace . sufitu nie obnizaj , mam phantom og w 4l i pieknie kwitnie i ma 65 cm a royal gorilla w 10l po lst i topingu wali w gore jak szalona zostalo mi 20 cm luzu przy szafie 170 c
 
C

Creep

Guest
Zrób tak żebyś miał około 200W. Barwa 3000K lub 2700K. Zastosój połączenie równoległe kostka lub wago szybkozłączką i powinno zdac egzamin.
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Tak na moje oko i to co poczytalem dobrze jest miec troche zroznicowana barwe swiatla oczywiscie z przewaga 2700 by zblizyc sie jak najbardziej do swiatla naturalnego (mam po jednej 6400, 4000,3000 i reszta 2700K
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół