nasiona marihuany

Dylemat z boxem

Wyszukiwarka Forumowa:

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Cześć, od paru dni męczy mnie temat boxa czy to ma sens i przydała by mi się opinia osób trzecich. Temat jest taki, że najlepiej pod względem umiejscowienia namiociku w mieszkaniu był by namiot o wymiarach 60x40x60(znalazłem takiego gotowca, który podstawą mi odpowiada), wrzucę tam diody COB, bo mam na stanie kilka po prostu. Będą tam raczej same automaciki, bo mam sporo takich pestek hehe :p i tak kwestia doniczek przewiduję pojemnik na ziemie o h=10cm i było by to dosyć płaskie, ale wrzucając hipotetycznie 5 roślin jestem w stanie podzielić pojemnik na mniejsze o rozmiarach ~4.8l i ze względu, że płaskie myślałem o podlewaniu kropelkowym żeby na płaskiej powierzchni ziemi dobrze równomiernie się podlewało. Diody, radiator, wentylator szacuje ~10cm i zostaje tak na prawdę jakieś 30cm na roślinę więc trzeba to będzie mocną giąć. Lepszym rozwiązaniem oczywiście wymiar wysokości był by 70-80 czy nawet te w ostateczności 90cm jednak o podstawie 60x40 nie mogę znaleźć żadnego namiociku, budowa własnego odpada zaznaczam, po prostu wolę w gotowcu tym razem. Potrzebuję jakiś luźnych opinii co do tego wszystkiego. ;)
 
C

Creep

Guest
Zrób se boxa na zamówienie bo będzie ci potrzebna wysokość lub 2 rosliny i Lst.
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
dobra dorwałem coś i o h=80cm więc rozwiązuje to sprawę w dużej mierze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół