nasiona marihuany

Medyczna marihuana już w polskich aptekach

Wyszukiwarka Forumowa:

Newsiak RSS

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
9,379
Buchów
0
Pacjenci mogą już kupować medyczną marihuanę. 17 stycznia produkt zarejestrowany przez kanadyjską firmę Spectrum Cannabis Polska trafiły właśnie do obrotu farmaceutycznego.

More...
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Wszystko ładnie pęknie, a nie lepiej było by wspierać Polskich growerów, nasza marihuana nasze podatki nasza kasa . Jak zwykle lepiej dać zarobić zachodowi .
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
oj tam pidolisz :)
zalatw kwit ze masz epilepsje i uj
trawke masz z apteki podmieniasz na swa i ch*j , apteka winna :)
jak Cie lapia na grow to co sie stało ? taniej jest tlumaczysz sie ! czy tylko bogaci moga sie leczyc ? a podwyzszona zawartosc thc bierzesz na klate :)

przedej czy pozniej bd taki 1szy wyrok i tu od sadu zalezec bd aki wyda :)


epilepsje u neurologa za kloperte zalatwiasz


TYlko bog moze nas sadzic
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Na przewlekly bol plecow ( kreguslupa ) dostane? Juz kilkukrotnie bylem u ortopedy, w kartotece jest historia
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
a podwyzszona zawartosc thc bierzesz na klate :)

Red No. 2 dostępny w Polsce ma 19% THC, więc o jakiej podwyższonej zawartości THC mówisz ?

---------- Post Zaktualizowany 23:36 ---------- Data pierwszego postu 23:35 ----------

Na przewlekly bol plecow ( kreguslupa ) dostane? Juz kilkukrotnie bylem u ortopedy, w kartotece jest historia

Spytaj ortopedy a nie na forum...
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
oj tam pidolisz :)
zalatw kwit ze masz epilepsje i uj
trawke masz z apteki podmieniasz na swa i ch*j , apteka winna :)
jak Cie lapia na grow to co sie stało ? taniej jest tlumaczysz sie ! czy tylko bogaci moga sie leczyc ? a podwyzszona zawartosc thc bierzesz na klate :)

przedej czy pozniej bd taki 1szy wyrok i tu od sadu zalezec bd aki wyda :)


epilepsje u neurologa za kloperte zalatwiasz


TYlko bog moze nas sadzic

Mi chodziło o produkcję rodzimą biznes a nie sprowadzanie z zachodu ( legalną uprawę a nie kupna gotowca w aptece ) i nie zapierdzielenie ryja legalnie, bo to mogę zrobić nie legalnie .
 
Ostatnia edycja:

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
12
epilepsie u neurologa za koperte załatwisz hahahahaa [MENTION=82183]geraldzik[/MENTION]
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Mi chodziło o produkcję rodzimą biznes a nie sprowadzanie z zachodu ( legalną uprawę a nie kupna gotowca w aptece ) i nie zapierdzielenie ryja legalnie, bo to mogę zrobić nie legalnie .
Rozumiem twoja motywacje ale ostro poplynales wyobraznia, bo pomiedzy dostepnoscia w aptekach, a rozwiazaniami prawnymi ktore regulowalyby i kontrolowaly lokalna produckje, koncesje itd. to jest przepasc. Popatrz na doswiadczenia Kanady i USA, jak dlugo sie przygotowywali zeby zalegalizowac produkcje. Dostepnosc w aptekach i import z za granicy przy tym to pikus. Cieszmy sie ze przy obecnej woli polotycznej mamy to co mamy, bo szczerze mowiac jakby mi ktos powiedzial 3 lata temu ze w pl bedzie dostepna marihuana na recepte, to bym mu powiedzial zeby przestal jarac, bo chyba mozg przestaje funkcjonowac :smokee:

Przypomne zenawet w Holandii produkcja jest nielegalna :)
 

Hogan

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
47
Buchów
4
Pewnie, ważne, że coś się dzieje a od razu nie ma co liczyć na pełną swobodę działania. Wielu osobom to ułatwi życie a wielu innym otworzy oczy jak w ich otoczeniu pojawią się żywe dowody skuteczności takiego leczenia. Przynajmniej mam taką nadzieję, sam mam znajomego z padaczką i chociaż fakt faktem, że za cenę bodajże 130 zł ma 100 tabletek Gabapentinu 800 mg (licząc po najdroższej znalezionej cenie - a jakąś tam refundację ma) Jednak zawsze mógłby się po prostu wspomagać zielem z recepty bo przejarać śmieszną rentę i zdechnąć z głodu na gastrofazie nie problem hehe. Nie zawsze jest skąd skołować, ja też musiałem chwilowo odpuścić tak że... zobaczymy jak to będzie.
 

Koleszka84

Member
Rejestracja
Lip 5, 2018
Postów
8
Buchów
0
Czytalem ze moze to wypisac KAZDY lekarz nawet na bole migrenowe. Ja to uwazam ze to cos w stylu legalu. Nie idziesz do dilla np tylko do lekarza i apteka. THC moze siegac do 27%. Teraz weszlo co ma 19. Normalna czysta baka he
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Czytalem ze moze to wypisac KAZDY lekarz nawet na bole migrenowe. Ja to uwazam ze to cos w stylu legalu. Nie idziesz do dilla np tylko do lekarza i apteka. THC moze siegac do 27%. Teraz weszlo co ma 19. Normalna czysta baka he

To idź do swojego rodzinnego i powiedz mu że masz migreny i chcesz się leczyć ziołem i żeby Ci receptę wypisał. Zobaczymy czy Ci przepisze hehe
 

Koleszka84

Member
Rejestracja
Lip 5, 2018
Postów
8
Buchów
0
No wiadomo ze od razu nie wypisza bo sie boja. Maja sie dopiero doszkalac na temat tego leku bo to nowość. Nie ma okreslonych chorób na to. Jest uniwersalna. Ogladalem liva z liroyem z przed kilku dni i chca do 10 g na wlasny uzytek. Ma gadac z premierem na ten temat. Unia chce legalozacji. Obejrzycie sobie na youtub 44 min chyba
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
12
Czytalem ze moze to wypisac KAZDY lekarz nawet na bole migrenowe. Ja to uwazam ze to cos w stylu legalu. Nie idziesz do dilla np tylko do lekarza i apteka. THC moze siegac do 27%. Teraz weszlo co ma 19. Normalna czysta baka he

Czytałeś ale nie zweryfikowałeś czy to prawda. Prosty przykład: ten wątek, który zawiera 3 informacje a najważniejsza z nich jest nieprawdziwa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół