nasiona marihuany

Wild{S-corss:Sweet Edi:White Widow}Out

Wyszukiwarka Forumowa:
0

00000000001

Guest
Skoro wielu i fotorelkę na out zakłada to i ja. Nie jestem pewien czy dam radę często foto plantom na spocie robić bo będzie nocą odwiedzany a jak wiadomo flesh ostro błyska. A za dnia tylko przypał załapać można. Ale na pewno będą przed ścinką.

Poniżej planty o płci bliżej nie znanej w ilości 10 szt (+ 1 Super Haze - do kosza) i z przodu 2 matki Super Haze i Blueberry








Kilka szytów uległo zniszczeniu przez przypalenie przez żarówkę dlatego zadecydowałem że klonowanie odbędzie się odrazu. Tak więc wczoraj wyjąłem wszystko z góry i zacząłem klonować.




Nie wystarczyły mi te wszystkie kostki poniżej i musiałem kilkanaście z większych dorobić


Wyszło łacznie po ścince - 42 klony

Matki (jakość planta wg mojej oceny w skali od 1-3 gdzie 1 to krępa mocno pachnąca roślina)
1 Cross od Pana S - 6 klonów - jakość planta 2
2 Cross od Pana S - 5 klonów - jakość planta 1
3 Cross od Pana S - 3 klony - jakość planta 3
1 Sweet Edi - 6 klonów - jakość planta 1,5
2 Sweet Edi - 4 klony - jakość planta 1
3 Sweet Edi - 3 klony - jakość planta 2
4 Sweet Edi - 3 klony - jakość planta 2
1 White Widow - 6 klonów - jakość planta 1
2 White Widow - 6 klonów - jakość planta 1

Zuyłem połowę clonexu.
Niestety z powodu braku miejsca w szklarence 1 Sweet Edi w ogóle nie był klonowany bo taka słabizna z niego była. A z 1 SE tylko 3 klony pomimo większej ilości odrostów zostało wyciętych.
Tak wygląda full szklarenka. Teraz 10 dni na korzonki i 10 dni na test płci.
Czyli pod koniec maja wylądują na spocie. Może nie będą za wysokie ale damki na bank. Tylko ile ich będzie. Jestem Ciekaw.
Oby wszystkie ale liczę fifty/fifty.
W najgorszym przypadku na spocie będzie 8 damek (bo 4 biorę sobie do boxa). W optymalnym 15. A w najbardziej optymistycznym 38.
Bo 4 muszę damki mieć.
Trzymajcie kciuki.

 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
No ładnie troche tego jest :sunny:.
Bede tu zagladął powodzenia <shiza>.
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
no to najwięcej roboty przed toba życze 38 panien
 
0

00000000001

Guest
Niestety poniosłem klęskę. Udusiłem planty. Za mała szklarenka na 42 sztuki. Powinny być na taką ilość minimum 2. Obecnie zostało 21 plantów i z nich 3 jeszcze umierają. Reszta też nie ma się za dobrze ale jest lepiej niż wczoraj. Masakra. Ogromny mój błąd - za dużo plantów i ostro za duża wilgoć w wełenkach i część łodyg pogniła zanim wypuściła korzenie. Ogólnie tragedia jak dla mnie. Dałem dupy bo myślałem że jest ok a tu z 4 dni mokły i efekt opłakany.

Outdoor stoi pod znakiem zapytania. Nie zamykam jeszcze tematu.
W czwartek wrzucę fotki z masakry i z tego co jeszcze zostanie.

Jedyne co mogę zrobić to jeszcze z Blueberry od DP klony porobić. Tylko nie wiem czy dojdą.
Mówiło się że nie dadzą rady bo to 8-10 tygodni. Klony z tej mojej matki już były dawane komuś do zrobienia i zamknął się w 9 tygodniach.
Nie wiem czy jest sens. Albo zakupie regulary i ch.j.

Co myślicie? BB z DP czy regulary?
 

Neki

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2007
Postów
395
Buchów
8
nwet jesli 9tyg to i tak nie dojdzie bo na oucie zawsze sie przedluza
np. moje white dwarfy maja juz 50dzien na oucie i dopiero co kwitna czyli nie daje im 60dni od tego kielka jak wielu mowi bo na oucie musze im dac dodadkowo 30dni...
 
0

00000000001

Guest
No i tak jak pisałem. Podejście miałem dobre ale kiepskie wykonanie.

Ze zbyt małej ilości świeżego powietrza oraz zbytniej wilgotności wełny mineralnej zginęło

plus jeszcze kolejne z tych

zostało z 7 sztuk z 4 odmian. (A było 9 matulek) i tak teraz taka padaka.
No cóż ale człowiek uczy się na błędach.
Chyba już nie zdążę z kolejnymi. Płci wciąż nie znam a one rozkrzaczyć się nie zdążą. By znów klonować. Się uparłem z tym klonowaniem no ale trudno.

Ogłaszam jak dla mnie zamknięcie outa'09

czekam jeszcze na z***ki i jutro temat przymykam
 

Neki

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2007
Postów
395
Buchów
8
nie rezygnuj kup sobie jakis tanie f2 wywal na husteczki i juz z malym kielkiem mozesz walic na spota, nie za gleboko a napewno wyjda :]
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Albo jak chcesz wszystko na spokojnie to kup sobie jakies ciekawe automaty. Ja widząc różnorodność nasion AF i po tym jak mi sporo klonów umarła zdecydowałem się na to rozwiązanie. Zobaczymy co z tego będzie??!?!


Tazio
 
0

00000000001

Guest
Witam ponownie. Niby mi padło wszystko ale nie do końca. Przetrwały kolony z 2 różnych pestek Crossa pana S i zaczęły mi kwitnąć na wegu.

Łącznie 4 planty. Za tydzień jadę na urlop w piz*u i postanowiłem je ulokować w 4 z 21 wiader jakie wkopałem w marcu.

Mam nadzieję, że popada trochę co tydzień bym nie musiał podlewać bo nie będę mógł.

Jak wrócę za 3 tygodnie to ciekawe co z tego będzie.

Planty są biedne bo ogólnie wiele razy ciachane na klony (klony oczywiście już się nie chciały ukorzeniać - cudem udało się z 1 aż 3 kloniska wytachać.

Może będą żyły. Jutro jadę z wodą z jajcami rozlać w okolicy wiader bo jak na spota dzisiaj wchodziłem to 2 cuś dużego uciekało ode mnie i brązowe. Więc to chyba sarny były.

Oto zabezpieczenia przeciwkleszczowe. U pasa to samo.

I planty
*zapomniałem o anty-ślimaku i się wróciłem - zdjęcie przed









Jak myślicie - jak już kwitną to będzie coś z tego - na razie mają po 2-4 włosków na szczytach.
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Eh truskawkowy po tobie sie spodziewalem ze bedzie lepiej!
Napewno cos z tego bedzie, ale zadne wielkie kokosy....
Za rok widze pozadny outdoor!!
Pozdro.
 
0

00000000001

Guest
Jak i wielu innym growerom i mnie się w tym roku (co prawda z własnej winy) out zbytnio nie udał. To co mam to w sumie krzaki które miałem wyrzucić ale wystawiłem. Czego się spodziewałeś. Znasz mnie?

Zdjęcia z przed 2 godzin - cykałem na szybko










Ta 1 to ostro zapiernicza.

Następna relacja za 2,5 tygodnia. Mam nadzieję że przetrwają. Wyjeżdżam.
 
C

Cherokee

Guest
te wiadra wygladają mega przypałowo...
ja ziemie kupna przysypuje jeszcze po gorze cienka warstwa tej se spota zeby sie w oczy nie rzucało a tu takie cuś
powodzenia zycze moze na jakie wu bedzie
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
bierz automaty :D

ps. za***iste buty : )

edit: bez sarkazmu, naprawdę mi się podobają ; P
 
Ostatnia edycja:

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
0

00000000001

Guest
Po urlopie. Bidne panny jakoś przeżyły. Dostały wody i zostawiam dalej na samopas na jakiś czas. Oby były deszcze. 3 sztuka jakoś genetycznie uszkodzona bo jest mała i ma małe topki i 3 palczaste listki. Reszta ładnie kwitnie i intensywnie pachnie.

Znalazłem w 1 z wiader odcisk racicy ale plant nie uszkodzony chyba nie podoba się zwierzątkom moc planta hehe.















 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół