nasiona marihuany

klony

Wyszukiwarka Forumowa:

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
mam pytanie czy jakbym teraz zaczął kiełkowanie rośliny na zrobienie klonów i trzymał je pod światłem 18/6 i jak bym je wyniósł na wiosnę na out to ch*j by ich nie strzelił
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
nie strzeliłby
 
C

Creep

Guest
Przeżyją ale mogą zakwitnąć jak zawcześnie je wysadzasz i później zreweguja i zakwitną jeszcze raz. Trzeba to poprostu zrobić z głowa.
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
Przeżyją ale mogą zakwitnąć jak zawcześnie je wysadzasz i później zreweguja i zakwitną jeszcze raz. Trzeba to poprostu zrobić z głowa.

Planuje je wysadzić na outdoor w początku kwietnia będzie dobra pora czy za wcześnie?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Planuje je wysadzić na outdoor w początku kwietnia będzie dobra pora czy za wcześnie?
Wstrzymaj się o miesiąc, albo i półtora - na początku kwietnia rzeczywiście jest duże prawdopodobieństwo że je strzeli ch*j.
Połowa maja to dobry czas na wysadzanie na out.
 
C

Creep

Guest
Zależy od długości dnia na twoim spocie. Bezpośredniego nasłonecznienia. Nie odpowiem ci czy początek kwietnia będzie Ok czy nie. Ja bym sadził później klony.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Bezpośredniego nasłonecznienia.

Mylisz się, bezpośrednie nasłonecznienie nie ma tu nic do rzeczy, jedynie długość dnia od wschodu do zachodu.
 
C

Creep

Guest
Ok nie będę sie spierał z outdoorem to wspólnego nie mam nic. Wydawało mi się ze jak słońce zajdzie za jakiś ***itny las i zrobi ciemno na spocie to jest większe prawdopodobieństwa ze zakwitną wcześniej.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Wydawało mi się ze jak słońce zajdzie za jakiś ***itny las i zrobi ciemno na spocie to jest większe prawdopodobieństwa ze zakwitną wcześniej.

Nie zakwitną wcześniej, miałem spoty gdzie były może 2h bezpośredniego słońca i nic wcześniej nie zakwitało, wręcz miałem wrażenie że wszystko trwa dłużej i później.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Zgadzam sie ze Śmieszkiem. Przy słabym nasłonecznieniu posadzone na próbę półauto Grzesiowe GGxAk47 było "gotowe" na początku listopada i było w ch*j liściaste prawie bez normalnego kwiata a w normalnym miejscu już dawno wszystko było ścięte a susz był zupełnie innej jakości. A wracając do tematu to wszystko zależy od pogody w danym sezonie ale nie wysadzałbym fotoperiodycznych roślin wcześniej niż na przełomie kwietnia i maja a sam zawsze robię to po majówce i zimnych ogrodnikach jakby miało przymrozić a i dzień ewidentnie dłuższy niz na początku kwietnia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół