nasiona marihuany

Witam. Potrzebuję pomocy w wybraniu gotowego zestawu

Wyszukiwarka Forumowa:

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Witam. Panie i Panowie dawno mnie tu nie było... Potrzebuję pomocy w wybraniu gotowego zestawu LED
Zamieszczam link z moim wyborem (jeśli nie zgodne z regulaminem proszę usunąć)



Wymiarów boxa nie mogę mieć wiekszych chce tam zrobić 4 automaty z których ma być ponad setka suszu. Jeszcze nie wiem jakie odmiany mam na stanie z zeszłego outa pestki Polish devil ale może kupię inne.
Czy ten zestaw się nada ? Proszę o jakieś opinie informacje hejty lub propozycje. Pozdrawiam .
 
O

onehit

Guest
Siemka, coś nie moge załadować linka, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wybranego oświetlenia wpisz jego nazwe w wyszukiwarke na forum. Jestem pewny, że znajdziesz fotorelacje innych uzytkowników i zobaczysz jak dane LEDy dają sobie rade.

Po linku wnioskuje ze box, będzie 60x60 i planowane 4 auto. Ja sam niedlugo ruszam z taką samą powierzchnią, ilością drzewek jednak po dwóch indoorach na chinskich LEDach niby 50W, postanowiłem zobaczyć jak HPSy sobie radzą. Wybrałem 250w tym razem. Pozdro
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=54796]holii[/MENTION] wklejaj linki tylko do sprawdzonych sklepów, obecnych na forum
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
[MENTION=54796]holii[/MENTION] wklejaj linki tylko do sprawdzonych sklepów, obecnych na forum

Właśnie nie ma takiego jak potrzebuję w tych sklepach... Najbardziej odpowiedni będzie taki 50x50 do tego lampa LED. Może skompletuje sam tylko jaki LED będzie optymalny na 0,25m i na 4 panny ? Możesz coś polecić?
 
Ostatnia edycja:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
poszukaj lub zbuduj coś na diodach COB dobrej jakości (Cree, Citizen) o mocy 150-200 wat
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół